Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16
Like Tree6Одобрявам

Проблем с Gree+

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #1

    Проблем с Gree+

    Някой има ли проблем с логване в приложението чрез фейсбук акаунта? При инсталиране на приложението влезнах чрез фейсбук и до ден днешен никакви ядове. Влизам днес и не ми излиза акаунта и съответните настройки. Мъчих разни настройки и все грешка ми дава.Направих нова регистрация чрез мейл, но вероятно ще трябва да се направят и настройки на самият климатик.
    Този пост е редактиран от krasio_79bs; 16-11-21 в 10:19.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    25
    #2

    Отговор: Проблем с Gree+

    Ако след изтриване на арр дейта и кеш проблемът с логването през фейсбук продължи, има много голяма вероятност проблемът да не е само при теб.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #3

    Отговор: Проблем с Gree+

    Изчистих кеш и всичко,премахнах приложението и го инсталирах наново. Проблема с логване през фейсбук си остана. Вечерта като се прибрах ресетнах климатика и го закачих отново с регистрация чрез мейл. На друго място също срещнах запитване от една госпожа със същия проблем.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #4

    Отговор: Проблем с Gree+

    Вчера е излязъл нов ъпдейт на gree+. Не го обновявайте!!! След обновяване крашва яко. При опит да влезете да командвате климатика изписва грешка. При мен се оправи с премахване и инсталиране на стара версия.
    Celeronix одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2021
    Мнения
    38
    #5

    Отговор: Проблем с Gree+

    Цитат Първоначално публикувано от krasio_79bs Виж публикацията
    Вчера е излязъл нов ъпдейт на gree+. Не го обновявайте!!! След обновяване крашва яко. При опит да влезете да командвате климатика изписва грешка. При мен се оправи с премахване и инсталиране на стара версия.
    Здравей, колега благодаря за информацията имах същия проблем тази сутрин (основно през приложението си управлявам климатика) . Реших го по посочения начин.Има някакъв проблем с версия 1.9.9.9 на gree+

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    16
    #6

    Отговор: Проблем с Gree+

    При мен проблема се появи след последния ъпдейт. Като алтернатива ползвам EWPE Smart от маркета. Не се различава от Gree+, работи със същия акаунт. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gree.ewpesmart

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2021
    Мнения
    38
    #7

    Отговор: Проблем с Gree+

    Пуснаха нов ъпдейт до 1.9.9.11 и с него всичко си работи.
    krasio_79bs одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #8

    Отговор: Проблем с Gree+

    Гледам вчера излезе ъпдейт и на ewpe промените са същите като при проблемния ъпдейт на Gree+. Та сега се притеснявам дали и при него няма да се получи същото крашване. На новия безпроблемен Gree+ забелязах, че ми изчезна иконата за проверка на стайната температура.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #9

    Отговор: Проблем с Gree+

    Днес нов ъпдейт и нова глупост. При отваряне на връзката с климатика, вътрешното тяло започва да бипка през 2 секунди. Досадно и дразнещо, един вид предупреждава ,че някой е отворил връзка и може да променя работата на климатика. Влезнах да видя промените в приложението и жената пристига от другата стая и ми казва ,че климатика полудял нещо и бипка постоянно.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2021
    Мнения
    81
    #10

    Отговор: Проблем с Gree+

    От вчера пуснахме Soyal-а на топло. Предната сутрин стигна до 3-4 градуса и решихме, че е време. Климатъкът се справя страхотно, но от него нямах оплаквания и при -15 миналата зима, когато се задържа около една седмица. Сега пиша във връзка с мобилното приложение Gree+, което през летните месеци получи около 3 ъпдейта, но като не ползвам климатикът, не съм си правил и труда да влизам да го разглеждам. Вчера влизам и какво да видя - нов дизайн, изглеждащ така...



    Никога не съм имал проблем с приложението. И новата визия не е никак лоша. Даже много ми допада. Вие какво мислите? Поздрави и хубав ден на всички!
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  13. Novice
    Тук е от
    Feb 2023
    Мнения
    1
    #11

    Отговор: Проблем с Gree+

    Имаме 4 климатика на едно външно тяло сплит система инверторни и когато сложа на 21 градуса често почва да духа хладно, в режим отопление.
    Също така другите тела също понякога дори и на 29 градуса настроени духат хладно към студено. Преди 4 месеца ги сложиха, идваха веднъж доляха 50гр. фреон и уж се оправи за седмица. Може ли да е друг проблема или пак да го викам за фреон?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,709
    #12

    Отговор: Проблем с Gree+

    Викай, викай. И пак същите, че след 3 месеца пак да долеят.
    Gena_bs одобрява това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,578
    #13

    Отговор: Проблем с Gree+

    И на нашият му изтекоха водите 150 кинта ново зареждане на златната течност.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,578
    #14

    Отговор: Проблем с Gree+

    Онзи ден напълниха с фреон и след два дни протече. Ега ги у китайските боклуци

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #15

    Отговор: Проблем с Gree+

    Нещо, което "тече" не се оправя с "пълнене", а с премахване на пробива, от който "тече".
    Gena_bs, SPSt и dokazruk харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Gree Amber GWH12YD / S6DBA1 или Gree Fairy GWH18ACD / K6DNA1D
    От fen4eto88 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 83
    Последно: 12-03-19, 18:17
  2. Проблем с цифрите за температура Gree Viola
    От UserBG1234 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 1
    Последно: 14-11-17, 23:45
  3. Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)
    От Boris Penev във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 36
    Последно: 30-06-16, 17:41
  4. Проблем с GREE gwh18kg
    От mirort във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 25
    Последно: 08-08-15, 17:33
  5. Проблем /въпроси/ с GREE ACS-12GP
    От ontario във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 2
    Последно: 26-11-11, 21:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе