Страница 43 от 73 ПърваПърва ... 33414243444553 ... ПоследноПоследно
Резултати от 631 до 645 от общо 1084

Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Живее в
    Любимец
    Мнения
    470
    #631

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    При мен иконката на wifi на вътрешното тяло си свети постоянно но това изобщо не ми прави впечатление,аз съм превключил чрез най-долния десен бутон когато в стаята стане тъмно дисплея на вътрешното тяло автоматично да изгасва и когато в стаята стане светло примерно когато се светне крушата дисплея автоматично си светва.Предоплагам, че ако извадиш самия wifi модул приличащ на флашка, който се намира от вътрешната страна на капака на вътрешното тяло тогава тази иконка ще изгасне.От вътрешната страна на капака на вътрешното тяло има кутийка завита с болт. Първо изключваш климатика от електрическата инсталация после развиваш болта и внимателно откопчаваш тази кутийка от няколкото пластмасови копки които я държат. После издърпваш wifi модула приличащ на бяла флашка и сглобяваш всичко по обратния ред.Отдясно на тази кутийка има черен бутон и оттам се включва климатика ако си изгубиш дистанционното.
    Този пост е редактиран от GLARYS; 16-01-22 в 17:30.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    72
    #632
    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    bobivg ,от тия брътвежи които си изписал нищо не разбрах .. всички климатици са ги тествали при еднакви условия ,има изнесени данни и се вижда кой как се представя при еднакви условия ,като за мен данните над нулата не са интересни ,там всяка пръчка топли криво ляво .. 9 и 12 мидея са еднакви климатици ,за това и данните им излизат еднакви
    Не им обръщай внимание, явно колегите не искат да осмислят и да приемат факта, че от Мидеа са направили добър за отопление климатик на сносна цена.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    213
    #633

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Цитат Първоначално публикувано от Guroto Виж публикацията
    Извади WiFi флашката от климатика.
    Май това е варианта.

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Живее в
    Любимец
    Мнения
    470
    #634

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Цитат Първоначално публикувано от Guroto Виж публикацията
    Не им обръщай внимание, явно колегите не искат да осмислят и да приемат факта, че от Мидеа са направили добър за отопление климатик на сносна цена.
    Преди да взема Мидеята и моето мнение за тази марка климатици не беше много добро.Но сега съм доволен от избора си. Разбира се, че има неща в работата му които не ми харесват, но след дълго четене във форума разбрах, че няма идеален климатик.Ако има и някой знае за такъв моля да ми пише на лични съобщения

  6. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #635

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Извън темата...Когато потребителя спре да слухти, да мери и да чопли една машина, нещата са други...

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Живее в
    Любимец
    Мнения
    470
    #636

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    На колегата който иска да си премахне wifi модула на Мидеята, искам да му кажа, че за другия си климатик Hitachi 25RPE дадох допълнително 120 лева за да си закупя wifi модул и си го инсталирах самичък без проблеми. Вече стана месец откакто връзката между wifi модула и Хитачито се загуби и съм направил поне 20 опита да свържа wifi модула и Хитачито и не става и не става.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    213
    #637

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Цитат Първоначално публикувано от GLARYS Виж публикацията
    На колегата който иска да си премахне wifi модула на Мидеята, искам да му кажа, че за другия си климатик Hitachi 25RPE дадох допълнително 120 лева за да си закупя wifi модул и си го инсталирах самичък без проблеми. Вече стана месец откакто връзката между wifi модула и Хитачито се загуби и съм направил поне 20 опита да свържа wifi модула и Хитачито и не става и не става.
    Тия модули и приложения не са решение още повече че не мери и разхода а всичко друго си го има на дистанционното. Да го пускаш от 5 километра. Аз не съм ги гасил та да ги пускам.

  10. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,764
    #638

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    bobivg ,от тия брътвежи които си изписал нищо не разбрах .. всички климатици са ги тествали при еднакви условия ,има изнесени данни и се вижда кой как се представя при еднакви условия ,като за мен данните над нулата не са интересни ,там всяка пръчка топли криво ляво .. 9 и 12 мидея са еднакви климатици ,за това и данните им излизат еднакви
    Ясно, интересуват те данните под нула, ама не те интересува защо Мидеите ги тестват и двете на -10 с мижав товар 1,6kW. А глупавите MHI 2,6 - 2.7 и 3kW за 7,9 и 12. Карай, важно е ти да си с убеждението, че си най-големия тарикат и всички други са се прекарали, поне докато не се появи поредната марка в подписа ти и тя да стане най-хубавия климатик.

  11. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #639

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    хех не знам защо си останал с такова убеждение че това ми е най хубавия климатик .. я поразгледай данните на другите от подписа ми малко това е евтин климатик който си върши добре работата и надхвърля очакванията ми за парите си ,толкоз ..

  12. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,364
    #640

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Ясно, интересуват те данните под нула, ама не те интересува защо Мидеите ги тестват и двете на -10 с мижав товар 1,6kW. А глупавите MHI 2,6 - 2.7 и 3kW за 7,9 и 12. Карай, важно е ти да си с убеждението, че си най-големия тарикат и всички други са се прекарали, поне докато не се появи поредната марка в подписа ти и тя да стане най-хубавия климатик.
    Освен как тестват при отрицателни,не знам защо да не се интересуваме при положителни,т.е. +2/+7....Първо часовете в които се срещат тези температури са повече от отрицателните и второ през нощта цената на енергията е друга.
    Ама не е най-лошото,че статистиката е трудна наука,а това,че се заразява голяма група хора да се занимава с разни мерения,мин/макс.дефрости и щуротии,вместо просто да кажат-този климатик е хубав,харчи според описанието,тих е и незабележим.Което вероятно е така.

    п.с. Преди ден -два Алекси в една друга тема направи заключение за един друг модел,че бил копиран от този.Първо другия също е миналогодишен модел и не знам кой е пуснат по-рано за да кажа кой от кого е копирал.Нито пък за колко време е успял да направи това.
    Но,който си разбита от всичко,си разбира...Важното е да ти вярват,за което няма равен,след нещата които говори.
    Този пост е редактиран от inches9; 16-01-22 в 19:35.

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Живее в
    Любимец
    Мнения
    470
    #641

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Аз чета от години форума какво колегите публикуват за работата на техните марки и модели климатици, как работят, кои са им положителните и отрицателните страни, защото ми е интересно. Тъй като не разбирам от климатици пиша само за моделите климатици които имам. Midea BreezeleSS е нов модел и много колеги се интересуват как работи, затова качвам графики как работи и отговарям на въпроси за този модел. На мен лично ми харесва как работи и съм доволен защото има много екстри и настройки с които можеш да го накараш да работи тихо и да е незабележим.Довечера ще засека колко киловата ще изразходва Мидеята и ще сравня с разхода на конвектора от снощи и колегите във форума ще могат да му изчислят копа. Аз лично съм доволен от копа на Мидеята, защото за месец декември разхода и е 131 киловата. Както и да го смятам разхода и за месец декември е двадесет и няколко лева.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    72
    #642

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Screenshot_2022-01-16-18-09-55-847_com.midea.aircondition.obm.jpg
    Screenshot_2022-01-16-18-09-43-709_com.midea.aircondition.obm.jpg
    Когато приложението на климатика има всичко необходимо не е толкова трудно да направиш статистика.
    Като температурите паднат до -9° ще постна снимки за съпоставка.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #643

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    хех не знам защо си останал с такова убеждение че това ми е най хубавия климатик .. я поразгледай данните на другите от подписа ми малко това е евтин климатик който си върши добре работата и надхвърля очакванията ми за парите си ,толкоз ..
    Бая комплекси те тресът гусин Алекси . Ако беше само това което си написал нямаше да "сереш" из целия форум. Без извинение , щом ще те "покриват редакторите"!

  17. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #644

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Темата ще бъде временно заключена.

  18. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #645

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Темата е отворена отново. Ако невъзпитаните подмятания се възобновят и не се спазва добрия тон, ще бъде заключена за постоянно.
    Този пост е редактиран от Aleksandars; 18-01-22 в 19:31.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 43 от 73 ПърваПърва ... 33414243444553 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Midea MSG-12HRN1, или Midea 12 V1 "Vertu", или Gree GWH12NB
    От kaliniliev във форум Климатици Midea
    Отговори: 57
    Последно: 26-02-16, 22:21
  2. Midea MSR5 12hrn1 или Midea MSG 09hr
    От арх. Пътко във форум Климатици Midea
    Отговори: 12
    Последно: 09-10-13, 22:26
  3. midea cu 12 ha
    От westa във форум Климатици Midea
    Отговори: 3
    Последно: 30-07-11, 09:08
  4. Има ли разлика между Midea MSG-12HRN и Midea MSG-12HRN1
    От armen във форум Климатици Midea
    Отговори: 9
    Последно: 30-08-10, 21:25
  5. Midea
    От alexb във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 14
    Последно: 29-10-04, 19:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе