Страница 208 от 231 ПърваПърва ... 158198206207208209210218 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,106 до 3,120 от общо 3460

Климатици Mitsubishi Heavy

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #3106

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Ами то на 20Zsx-w , толкова му е номинала на отопление 2.7kw. Имам 20Zs-s в 18.5кв.м защо мислиш че няма да се справи ?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Видин
    Мнения
    146
    #3107

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Миг,знам ли и аз.Това обяснявам на rosswen с когото разменям мнения-във Видин думата оглед не съществува в речника на фирмите.Парите не са малко и затова гледаме уж да изберем най-доброто и да не се прецакаме много

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #3108

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Пропуснал съм че е за Видин. Най-добре виж какво ще каже rosswen.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Видин
    Мнения
    146
    #3109

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Човека се оказа много точен и още разискаваме нещата.Евала на такива хора.Както и на всички останали готови да помогнат.

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #3110

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Цитат Първоначално публикувано от bibobore Виж публикацията
    По самата книжка на радиатора така го дават.По формулата излизат 2,63 приблизително.
    Извини ме, но ми стана много интересно какъв е този радиатор, монтиран в спалня 18,5м2 и отдаващ 2.7квт при 60С на водата?

  7. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #3111

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Цитат Първоначално публикувано от bibobore Виж публикацията
    Човека се оказа много точен и още разискаваме нещата.Евала на такива хора.Както и на всички останали готови да помогнат.
    Познавам един колега от Видин, Борис се казва.

    Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Видин
    Мнения
    146
    #3112

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    Извини ме, но ми стана много интересно какъв е този радиатор, монтиран в спалня 18,5м2 и отдаващ 2.7квт при 60С на водата?
    Иначе по книжка максималната му мощност е 4,2 или 4,5 килова.Чешки.Върви по цялата външна стена-дълъг е 1.80 метра и е висок 62 сантиметра.Хванат със стойки за пода.Това е.



    Иване,дай на лично някакви координати на човека да се видиме и да каже и той какво мисли.Ще се почерпиме и така.
    Този пост е редактиран от bibobore; 22-02-19 в 23:23.

  10. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #3113

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Пратих координати, дано помогне.

    Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    46
    #3114

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    50 ZSX-S при външна -2 и прави дефрост,до тук нищо необичайно,но питата не е побеляла,т.е.не е ли безмислено да го прави,иначе е краткотраен 2-3 мин

  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #3115

    Климатици Mitsubishi Heavy

    Цитат Първоначално публикувано от Suyahoka Виж публикацията
    50 ZSX-S при външна -2 и прави дефрост,до тук нищо необичайно,но питата не е побеляла,т.е.не е ли безмислено да го прави,иначе е краткотраен 2-3 мин
    60ZSX не съм го хващал в дефрост от онзи ден. А съм целодневно под него. Дефростът продължи 15мин., понеже имаше ураганен вярър, с външни около -4гр и снеговалеж.

  13. Member Аватара на d_imige
    Тук е от
    Sep 2009
    Живее в
    Неустановено
    Мнения
    475
    #3116

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    От две седмици съм си в БГ,и пак старата песен с нашият 35zsx.Все си мисля ,че не работи коректно тази машина.Може ли да издухва с 29 до 30 градуса при поддържане на зададени 22.Така ли е при вас???Вентилатора е на 3та степен през повечето време че да топли стаята до другия край (към 9 м).На задание 30гр. и вент. на макс вдига 52гр. за минута две и намаля на 48-49 въпреки че е далеч от заданието.Странно ми е и това.Защо е така???Дали е изпуснал,или така трябва да работи?Не трябва ли да бълва яко горещо както МЕ в другата стая например?Моля за мненията на запознати...че да не се изложа (много) в офиса на фирмата.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #3117

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Тази машина има доста нисък минимум. Няма нищо общо с този на МЕ-То, двойно по-нисък е. Моят също съм му мерил 29-30гр., когато работи на минимум. Имайте в предвид, че при темп. над 13гр. външна (каквито са сега), сработват вече защити и нищо чудно да му ограничава мощността.
    Ето за какво говоря.

  16. Member Аватара на d_imige
    Тук е от
    Sep 2009
    Живее в
    Неустановено
    Мнения
    475
    #3118

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Не изключвам да е заложено така.Затова моля за мненията на хора ползващи машина от серията.Може би е добре да се консултирам и с фирмата...то модела вече не е нов,все ще имат някаква информация надявам се.Благодаря за пояснението ross!

  17. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #3119

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Цитат Първоначално публикувано от d_imige Виж публикацията
    Не изключвам да е заложено така.Затова моля за мненията на хора ползващи машина от серията.Може би е добре да се консултирам и с фирмата...то модела вече не е нов,все ще имат някаква информация надявам се.Благодаря за пояснението ross!
    Моля! Консултирайте се и с фирмата. Това, което аз пиша, са предположения. Друго е да се види машината намясто. Успех!


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Сервизни ръководства за климатици Mitsubishi Heavy Industries
    От MHIEhelp във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 41
    Последно: 17-11-15, 15:17
  2. Отговори: 19
    Последно: 28-10-13, 21:01
  3. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 17:48
  4. Избор измежду Toshiba, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric и Hitachi
    От shamp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 21-02-11, 09:21
  5. Няколко въпроса за климатици Mitsubishi Heavy
    От roughy във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 12
    Последно: 13-06-10, 13:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе