Страница 63 от 83 ПърваПърва ... 1353616263646573 ... ПоследноПоследно
Резултати от 931 до 945 от общо 1245
Like Tree703Одобрявам

Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,035
    #931

    Re: Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    За това ли ми е 300лв. сметката за тока ?
    При 100-120 през лятото
    Аз пасивно жилище разбирам да имат да ми дават
    С 6 климатика колко да ти е
    rosswen и ivan9494 харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #932

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Човек, не знам какви са тези загуби, в 21м2 и задание 24, под -2 да трябват по-малко от 400W. При мен, в апартамент и 14м2, ми лапат по 300-тина вата на такова задание. Твоето си е направо пасивно жилище...
    Ако помня правилно помещението му е изцяло вътрешно , има от какво да се оплаква с толкова дефрости.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    102
    #933

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    Ако помня правилно помещението му е изцяло вътрешно , има от какво да се оплаква с толкова дефрости.
    моето жилище е пасивно,изцяло вътрешен апартмент, без нито една външна стена, санирано, изцяло с pvc дограма, последната ни сметка е 64 лв само с БАЙ МИЦУ, няма драми , няма студено, има ON-OFF, но , не ми пука ... Жена ми е от СЕЛО, свикнала на печка на дърва(пък те бол.),но с този кламатизатор се чувства много добре...научих я как се работи с ДУ, и до там .Накефих се предната седмица, като беше мн студено , машината не ни предаде, бачкаше , топлеше ,без offffff, абе развъртя се в студа, ..сега ,ще чакам, сметката за януари, но съм сигурен , че ще е около 100-120 лв.Нямам ватметър.
    its large и Mig82 харесват това.

  5. Junior Member Аватара на its large
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    130
    #934

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Във тези условия, за момента машината работи без проблемно!монтирана в помещение 28кв,с лоша изолация на външни стени 2бр,и пвц дограма.Майка ми за момента е доволна от климатика,ама времето ще покаже в бъдеще!
    Mig82 одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2021
    Мнения
    10
    #935

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Здравейте! Може ли клапите да стоят във фиксирано положение, така че когато спира и тръгва климатика да не се спускат и вдигат?

    - - - - - - - - - -

    Здравейте! Може ли клапите да стоят във фиксирано положение, така че когато спира и тръгва климатика да не се спускат и вдигат?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #936

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Пробвай - малките (ляво/дясно) на централно , голямите максимално в горно положение. И пиши какво се получава.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2021
    Мнения
    10
    #937
    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Пробвай - малките (ляво/дясно) на централно , голямите максимално в горно положение. И пиши какво се получава.
    Благодаря! Ще пробвам.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    102
    #938

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Здравейте на Всички!!!Имам питане -защо до 24С от ДУ всеки градус нагоре се известява с единично пиюкане , точно на 24С е двойно и ,какво означава това за работата на външното тяло, и дефростите свързани ли са с това, каква температура е зададена от ДУ, тоест, по= високи гардуси, означава по=чести дефрости, благорадя за отговорите предварително.

  11. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #939

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от Stoqnov Veselin Виж публикацията
    Здравейте на Всички!!!Имам питане -защо до 24С от ДУ всеки градус нагоре се известява с единично пиюкане , точно на 24С е двойно и ,какво означава това за работата на външното тяло, и дефростите свързани ли са с това, каква температура е зададена от ДУ, тоест, по= високи гардуси, означава по=чести дефрости, благорадя за отговорите предварително.

    Това е ориентир за незрящи и не само. Да, колкото по-високи градуси, толкова по-натоварена машина. Но има изключения.
    Kasap, Stoqnov Veselin и rosswen харесват това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,923
    #940

    Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Зависи колко се натоварва машината при тези 24гр. Ако пада много температурата на външния ТО, ще трупа повече и по-бързо скреж, което води до дефрости. Моята в детската всяка нощ е на 25гр., а не ми е побелявал и правил дефрости вече над две седмици.
    Този пост е редактиран от rosswen; 24-01-22 в 19:19.
    Mega и ААТ харесват това.

  13. Novice
    Тук е от
    Mar 2022
    Мнения
    7
    #941

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    здравейте ,закупих митцубиши премиум 9ка за помещение 42м3 . Кубатурата включва 8 м3 коридорче ,(има врата ,която мога да зарварям ако е необходимо)а самата стая е 34м3 (кухня,където освен че ще се готви , но и ще се спи)дано не сам се набутал със слаба машина .предстои монтаж след 2 дни .бих се радвал на мнения ,относно избора ми . кухнята е без изолация ,на последен етаж, алуминиева дограма ,една външна стена -западна ,сградата е тухлена .

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,923
    #942

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от Milenskia Виж публикацията
    здравейте ,закупих митцубиши премиум 9ка за помещение 42м3 . Кубатурата включва 8 м3 коридорче ,(има врата ,която мога да зарварям ако е необходимо)а самата стая е 34м3 (кухня,където освен че ще се готви , но и ще се спи)дано не сам се набутал със слаба машина .предстои монтаж след 2 дни .бих се радвал на мнения ,относно избора ми . кухнята е без изолация ,на последен етаж, алуминиева дограма ,една външна стена -западна ,сградата е тухлена .
    Не е слаба машината. Дори ще и дойдат добре подобни загуби.

  16. Novice
    Тук е от
    Mar 2022
    Мнения
    7
    #943

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    благодаря за мнението

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Не е слаба машината. Дори ще и дойдат добре подобни загуби.
    предложиха ми 12ка стандарт от същата марка ,защото нямаха налични 9ки в магазина . затова предпочетох малко по мощна 9ка от серията премиум. винаги съм бил с 9ки в това помещение .имах
    LG DM09RP немах проблем с отоплението ,но имах проблем с шума ,направо луднахме всички вкъщи особенно когато температурите паднат под нулата
    rosswen одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,923
    #944

    Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от Milenskia Виж публикацията
    благодаря за мнението

    - - - - - - - - - -

    предложиха ми 12ка стандарт от същата марка ,защото нямаха налични 9ки в магазина . затова предпочетох малко по мощна 9ка от серията премиум. винаги съм бил с 9ки в това помещение .имах
    LG DM09RP немах проблем с отоплението ,но имах проблем с шума ,направо луднахме всички вкъщи особенно когато температурите паднат под нулата
    9-ка Премиум е по-добрият избор. Като тишина, определено е една от най-тихите машини на пазара.

  18. Novice
    Тук е от
    Mar 2022
    Мнения
    7
    #945

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    9-ка Премиум е по-добрият избор. Като тишина, определено е една от най-тихите машини на пазара.
    притесняваме кубатурата 42м3 за охлаждането ,за отоплението затварям вратата и готово ,но лятно време не върви някакси да се затваряме иска ми се и коридорчето да охлаждам. докато е време да поръчвам стандарта 12ка ? твае няква умалена 12ка с номинал 3,2 kw охлаждане и 3,6 kw номинал отопление?
    Този пост е редактиран от Milenskia; 22-03-22 в 21:08.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 63 от 83 ПърваПърва ... 1353616263646573 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++
    От boiski във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 375
    Последно: 30-08-21, 08:17
  2. Разлика между Mitsubishi-heavy-srk20zsx-s и Mitsubishi-heavy-srk20zsx-w
    От Joro1986 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 2
    Последно: 05-07-19, 13:23
  3. Мнение за MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 35 ZJ-S
    От bamzess във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 72
    Последно: 30-04-17, 17:14
  4. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 16:48
  5. Избор измежду Toshiba, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric и Hitachi
    От shamp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 21-02-11, 08:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе