Страница 45 от 83 ПърваПърва ... 35434445464755 ... ПоследноПоследно
Резултати от 661 до 675 от общо 1239

Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #661

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    До -15 добре ли се справя машината?
    Да,до тази нощ всичко си беше нормално.Дори имаше нощи,в които го спирах,защото ми ставаше топло.
    Преди малко погледнах външното тяло,здраво се е развъртяло,перката не се вижда при въртенето,явно работи на високи обороти.Температурата отива към минус 10.
    Но има и нещо друго,откогато застудя вратата към коридора не я отварям,което означава,че отоплявам 18 квадрата.Нещо може и да не е наред с климатика.
    В момента прави дефрост на минус 10,на чиста пита,
    Между другото през нощта при мен е паднало до минус 19.
    Този пост е редактиран от Росен; 18-01-21 в 21:28.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,528
    #662

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    На колко градуса си го настроил, защо не пробваш с по-висока темп. да видиш как ще се държи.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #663

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Този месец го държа на 24.Аз друго се замислих.Дали не са му дошли много 24 градуса от ДУ при минус 19 градуса.Получава се твърде голяма температурна разлика.Към 18.30 часа му дръпнах щепсела за 10 минути.Сега го държа на 23 от ДУ на втора степен и за момента е добре.И аз не зная как да постъпя.Върти ми се в главата да се обадя на техника,който го монтира...но едва ли би направил нещо.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    190
    #664

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    При -19 гр. и зададени 24 гр, а и мисля, че беше в къща до реката ако не се лъжа, просто не знам какво очаквате от климатика...

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #665

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Да,така е.На два -три метра от водата е,но все пак информацията може да бъде полезна как се държи машината при такива условия

  7. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,764
    #666

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от Zarki4a Виж публикацията
    При -19 гр. и зададени 24 гр, а и мисля, че беше в къща до реката ако не се лъжа, просто не знам какво очаквате от климатика...
    Е какво да очаква!!! Нали специалисти са го гледали това помещение, очаква да са преценили обстоятествата и да му кажат какво ще получи, да предложат подходяща машина за тези условия.
    Този пост е редактиран от bobivg; 18-01-21 в 22:10.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    190
    #667

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Аман от специалисти...

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #668

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Тази машина ми беше предложена от форума и аз не съм се двоумял дали да е нещо друго.Техникът ми предложи LG и Hitachi,но аз отказах.Изборът е изцяло мой.Пак казвам,че машината работи много адекватно,като изключим последната нощ,но явно минус 19 е сериозна температура и влагата от реката...

  11. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #669

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Да поддържа 20 градуса при -19 си е идеалка. Определено машината си върши работата.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #670

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от Росен Виж публикацията
    Тази машина ми беше предложена от форума и аз не съм се двоумял дали да е нещо друго.Техникът ми предложи LG и Hitachi,но аз отказах.Изборът е изцяло мой.Пак казвам,че машината работи много адекватно,като изключим последната нощ,но явно минус 19 е сериозна температура и влагата от реката...
    Влага няма в момента,ако имаше още по-рано щеше да клекне.Моята къща също е до реката и климите ми правят също сухи дефрости.От -15 на долу топленето с климатици не е най-доброто решение не,че не работят но дефросите ги скапват.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    102
    #671

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Колеги, аз съм много доволен от моя Бай Мицу от подписа ми , дори на 24 С настроен , вече взе да работи часове без off, външното тяло не се чува ,че работи, вътрешното също, може да е поднал на някакъв минимум, но нямам ватметър да го следя. Сравнявайки работата на мащината над 0 С, сега е друга песен , сякаш е правена за корав студ... комфорта е супер- дупер, доволен съм.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,918
    #672

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Може би трябваше да е някой Нордик модел, на който дефростите по часовник започват при по-ниски температури или изобщо няма такъв. Иначе е похвално, че до -15 тази 12-ка от среден клас, се справя с такова помещение, в такива условия.

  16. Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Живее в
    Варна
    Мнения
    744
    #673

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от Росен Виж публикацията
    Тази машина ми беше предложена от форума и аз не съм се двоумял дали да е нещо друго.Техникът ми предложи LG и Hitachi,но аз отказах.Изборът е изцяло мой.Пак казвам,че машината работи много адекватно,като изключим последната нощ,но явно минус 19 е сериозна температура и влагата от реката...
    Добре, че техника „на живо“ е преценил добре ситуацията (къща до реката в Еленския балкан) и е сложил една идея по-мощен климатик, че като гледам Александър в темата за избор на климатик му е предложил все 9-ки.

    Росен, днес как е положението, снощи до колко са спадали температурите, в помещението каква е температурата, при каква зададена.
    Този пост е редактиран от Palev; 19-01-21 в 11:00.

  17. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,287
    #674

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Вътрешна изолация и климатиците заспиват.
    Другия вариант, Адакс както е написал Мега и си рахат.
    Топленето с климатици под нулата в къща без вътрешна изолация като цяло си е т**ак.
    Лично мнение.

    - - - - - - - - - -

    А и при тези температури навън техникът ще те стопли само ако ти запали огън.

    - - - - - - - - - -

    Пък и 20 градуса в стаята при тези условия си е постижение.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #675

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    От снощи зададох 23 на ДУ,много по -малко на брой дефрости,около 5 за цялата вечер и нощта,но ми прави впечатление,че са много кратки.До минус 12 е паднала снощи,в помещението беше нормално топло,климатикът си я поддържа.Тази сутрин си продължава със сухите и кратки дефрости,сега е около минус 8,на втора степен е вътрешният вентилатор.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 45 от 83 ПърваПърва ... 35434445464755 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++
    От boiski във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 375
    Последно: 30-08-21, 09:17
  2. Разлика между Mitsubishi-heavy-srk20zsx-s и Mitsubishi-heavy-srk20zsx-w
    От Joro1986 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 2
    Последно: 05-07-19, 14:23
  3. Мнение за MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 35 ZJ-S
    От bamzess във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 72
    Последно: 30-04-17, 18:14
  4. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 17:48
  5. Избор измежду Toshiba, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric и Hitachi
    От shamp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 21-02-11, 09:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе