Страница 3 от 179 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 2676

Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,289
    #31

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Ограничението сработва, но по време на работа на компресора. След тестовете който аз направих се оказва, че при мен ограничението е в сила само ако трябва да догонва до 1 градус разлика. Докато работи на 26 със "сайлънт" и го смъкна на 25С, развърта макс до 250-260. Ако обаче смъкна с оше един градус ограничението отпада. След ОФФ на "сайлънт" развърта до ~650, но по-бързо слиза на минимум от колкото ако е без включен режим.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,920
    #32

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    И при ZS-S май е така, доколкото успях да видя днес. Нямах време да го видя след офф, ни при първоначално пускане, с включен silent, си развърта до 600W+. Опитах да му сваля 5-6гр., със silent, но не го видях да развърта над 320W. При ZMX не подминава ограничението от Silent, независимо дали е след офф, първоначално пускане или рязка промяна на градусите, като очаквах и при ZS да е така. Не мога да потвърдя развъртането след офф, тъй като не можах да го дочакам.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2019
    Мнения
    29
    #33

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Здравейте Обмислям да взема "50" за стая 35 квадрата, тухла, външна, с вътрешна изолация и хубава дограма - основно за отопление. Не разбирам от климатици, но изчетох много и няма кой знае колко мнения за тези модели и дали са най-доброто за парите. Ако някой го е пробвал през зимата, моля да сподели впечатления. Благодаря предварително!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,920
    #34

    Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от danielangelov Виж публикацията
    Здравейте Обмислям да взема "50" за стая 35 квадрата, тухла, външна, с вътрешна изолация и хубава дограма - основно за отопление. Не разбирам от климатици, но изчетох много и няма кой знае колко мнения за тези модели и дали са най-доброто за парите. Ако някой го е пробвал през зимата, моля да сподели впечатления. Благодаря предварително!
    Комшията, на последния 3-ти етаж, взе такъв, по моя препоръка, само че този, на стария фреон - 50ZS-S. Топли около 40м2, с доста остъкление и две големи, външни стени, североизточно разположение. Топли много и е доста тих, поддържа си без проблем около 24гр. Дефрости само при нужда. Параметрите и, по каталог са скромни, обаче в действителност, машината е мощна (1500W компресор). И като разход е добра, може да се каже, че е икономична. Имайте в предвид, че при нас условията са по-тежки, заради по-високата влажност и мъглите, в комбинация с ниските температури. Въпрвки това, машината се справя превъзходно. Имам доста наблюдения над нея, тъй като сме приятели и често му ходя на гости.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2019
    Мнения
    29
    #35

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Комшията, на последния 3-ти етаж, взе такъв, по моя препоръка, само че този, на стария фреон - 50ZS-S. Топли около 40м2, с доста остъкление и две големи, външни стени, североизточно разположение. Топли много и е доста тих, поддържа си без проблем около 24гр. Дефрости само при нужда. Параметрите и, по каталог са скромни, обаче в действителност, машината е мощна (1500W компресор). И като разход е добра, може да се каже, че е икономична. Имайте в предвид, че при нас условията са по-тежки, заради по-високата влажност и мъглите, в комбинация с ниските температури. Въпрвки това, машината се справя превъзходно. Имам доста наблюдения над нея, тъй като сме приятели и често му ходя на гости.
    Благодаря за включването!

  7. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #36

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Ей тия от MHI много добри, третият климатик ще е такъв.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #37

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Направо пускай обява за продажба и сменяй хитачитата с мицубишита.

  10. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #38

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    Направо пускай обява за продажба и сменяй хитачитата с мицубишита.
    Ъпсурт, не сменям Хитаците, вече толкова добре се разбирам с тях. Казах - третия климатик ще е Мицу, ама не МЕ, а МХИ.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2019
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    11
    #39

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Здравейте.SRK25ZS-W и SRK20ZS-W при пускане на охлаждане от вътрешните за кратко се чува шумящия звук от фреона наподобяващ на свистене,завираща вода нещо такова.Като влизат в off никакъв шум.Но при on пак шуми за кратко и така.Тръбен път 3м. и 4м.Иначе външните и вътрешните тела са направо незабележими като работа.Имам 50ка там това го няма!

  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,920
    #40

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    При на майчето 25ZS-S, положението е същото. Само при включване, за кратко.

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    190
    #41

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Аз съм с 20 zsw и 35zsw и такива шумове не съм чул, но са с по 7.5 метра тръбен път.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,289
    #42

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    При мен 20ZS-W със 7м. трубен. Чува се прилично. Не знам. Да не би да не са вакуумирани достатъчно. Уж ги гледах, че вакуумират ама.......

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #43

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Чува се само при пуск. Щом метнах жената да спим на климатик значи е достатъчно тих не може да усети че работи и свикна.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2019
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    11
    #44

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Според мен не е от вакуума.И двата бяха закачени за доста време.Тръбен 3м.и 4м. Не са малко незнам?Как пък и двата?А същите хора сложиха 50ката там няма проблем.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,920
    #45

    Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    На майка ми е вакуумиран, с 3м тръбен път. При ZMX не се чува изобщо, но при офф се долавя за 3-4сек. много слабо изпъшкване. Хубавото, при ZS, е че дефростът е много тих. При ZMX си "кипи" доволно и често пъти "изпъшква", при влизане в дефрост, което при ZS го няма. На отопление, нито при тръгване, нито при спиране се чува.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 179 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond
    От rosswen във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 1731
    Последно: 22-03-24, 12:34
  2. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRCZS-S
    От plamenof във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 656
    Последно: 21-12-23, 20:02
  3. Mitsubishi Heavy Industries SRK / SRC 35 ZS-W Premium не поддържа температурата в стаята
    От mar7ooo във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 29-01-23, 15:54
  4. mitsubishi heavy industries srk / src 20 zs-s или 25 zs-s
    От Dani във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 28-10-18, 23:55
  5. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S
    От Macabre във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 26
    Последно: 14-11-13, 15:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе