Страница 146 от 179 ПърваПърва ... 96136144145146147148156 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,176 до 2,190 от общо 2676
Like Tree1640Одобрявам

Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #2176

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Не,не работи on/off,а само си намалява оборотите и поддържа температурата.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,923
    #2177

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Росен Виж публикацията
    При мен втори ден дефроства през два часа.Температурите са от минус един ,до минус три, влажността е около 85 процента.Само при мен ли кара по часовник?
    Доколкото си спомням, твоя се бореше с голямо помещение и беше 35-ца? Моят 35ZSX, докато валеше 2 дена сняг и влажност над 90-95%, дефростваше на 1.5-2ч. Ама имаше защо, побеляваше за норматив в тези условия. Наблюдавал ли си, тече ли вода, побелява ли? На мен ми се струва съвсем нормално в такива условия.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #2178

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    И при мен побелява ,не го прави на чиста пита и тече вода.Да,35 е,отоплявам 32 квадрата в голяма близост до река.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,923
    #2179

    Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Росен Виж публикацията
    И при мен побелява ,не го прави на чиста пита и тече вода.Да,35 е,отоплявам 32 квадрата в голяма близост до река.
    Тогава мога да ти кажа само едно. Радвай се, че е на 2 часа, а не на 30-40мин.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #2180

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Току-що размрази,питата беше леко побеляла.Мисля,че се беше случило да размразява през 40-50 минути,но беше минус 19-20.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,923
    #2181

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Росен Виж публикацията
    Току-що размрази,питата беше леко побеляла.Мисля,че се беше случило да размразява през 40-50 минути,но беше минус 19-20.
    Защото по условие, под -15гр външна започват дефрост по часовник, на всеки 45мин.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    5
    #2182

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Palev Виж публикацията
    Викай сервиза, да измерят налягането на фреона, вероятно е изтекъл.Пиши после какво е станало.Климатика 35ZS-W ли е?
    Да климатика е 35ZS-W Premium. Говорих и с Кондекс и според тях компресора прегрява поради липса на фреон, днес дойдоха техници и му замериха налягането, като не бяха доволни. Свалиха го и казаха че отива в кондекс за ремонт.
    Това което ми казаха е че компресора развърта за малко, после спада, после пак развърта и то за малко време, не работи нормално и постоянно.
    rosswen одобрява това.

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Живее в
    Варна
    Мнения
    752
    #2183

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Нищо му няма на климатика, просто няма фреон! Наскоро „ излязох“ от този филм, пак с 35ZS-W чисто нов, работил 3-4 дена на отопление.Същата работа като твоя - компресора развърта за малко, после спада, после пак развърта и то за малко време, не работи нормално и постоянно, след 20-на минути затвори клапи и започна да мига, грешка Е 42 или Е 59, според мигането.Бях се вкарал във филми да пращам на Кондекс за диагностика, проучвах таксите в Еконт .....Пратих клипа на сервиза на Кондекс- Има ли 220 волта?, питат, ами има, викам в другата стая работи без проблем 20ZS-W .Техника, който го е монтирал, той да го видил, ама той сега бил на работа, нямал ампер клещи......Обадих се на другия техник, който ми монтира 20-ката.Закачи манометрите и отсече: няма фреон и аз .....в шах, съвсем друга грешка е липсата на фреон.Изпусна наличния, напълни го по везна и... чудо, климатика тръгна.Каза, че предния техник не бил затегнал сервизиния отвор и едната тръба както трябва и фреона отлетял. Та, така.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от Palev; 30-01-23 в 19:49.

  11. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #2184

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Поредните глави от романа "Как да съсипем хубав климатик с некадърен монтаж" особеното на този роман е ...че е безкраен
    rosswen одобрява това.

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Живее в
    Варна
    Мнения
    752
    #2185

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от stivi Виж публикацията
    Поредните глави от романа "Как да съсипем хубав климатик с некадърен монтаж" особеното на този роман е ...че е безкраен
    Еми, за съжаление на монтажника не му пише на челото колко е кадърен, а моя беше и "препоръчан"

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2022
    Мнения
    19
    #2186

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Колеги като включи външното тяло и се появяват едни вибрации интересното е че като пипна тръбите който влизат в стената и ги натисна под напрежение леко и вибрациите изчезват какво мога да направя по този проблем?

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #2187

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Явно този който е монтирал машината, при затягането на гайките към крановете се е "престарал" и не си е свършил както трябва работата. В случая, има усукване на тръбите след крановете (както и във външното тяло) и от там се получават вибрации.
    stivi и rosswen харесват това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2022
    Мнения
    19
    #2188

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Проблем ли е нещо за машината и какво е решението?

  17. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #2189

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Някой да е забелязал при температури от нула надолу, компресора да вдига осезаемо оборотите и да не ги променя независимо на колко градуса и на какъв вентилатор, silent и ECO също не му влияят ? Преди малко видях, че моят се държи по този начин, веднъж го беше направил пак /при около нула градуса/ сега е -1 и пак бичи на макс ! Чел съм, че при определени условия си вдигат минимума, ама на мен по ми прилича да не е вдигнат минимум, ами направо си държи максимум ! Първия път го изключих за половин час от бушона и се оправи, сега пак съм го изключил...да видим !?

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #2190

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    При мен се случва така,дори преди малко усещах вибрации по стената.Климатикът беше на 26 градуса,смъкнах на 24 и се оправи.Не зная на какво се дължи и мисля да викам техник,но все още се колебая.При мен външната в момента е към минус 7.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond
    От rosswen във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 1734
    Последно: 04-04-24, 16:14
  2. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRCZS-S
    От plamenof във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 656
    Последно: 21-12-23, 19:02
  3. Mitsubishi Heavy Industries SRK / SRC 35 ZS-W Premium не поддържа температурата в стаята
    От mar7ooo във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 29-01-23, 14:54
  4. mitsubishi heavy industries srk / src 20 zs-s или 25 zs-s
    От Dani във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 28-10-18, 22:55
  5. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S
    От Macabre във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 26
    Последно: 14-11-13, 14:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе