Резултати от 1 до 9 от общо 9

Samsung AQ-12NSA - мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    36
    #1

    Samsung AQ-12NSA - мнения

    Здравейте,

    Някой има ли някаква информация за климатик SAMSUNG AQ-12NSA? Много интересно предложение за климатик, има го в сайта на Техномаркет. Смятам да си купувам нови климатици и това предложение попадна в полезрението ми.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #2

    Re: SAMSUNG AQ-12NSA

    Ще ти препоръчам да си го изтриеш от полезрението, особено ако искаш и да те топли зимата.
    ПС: абе тоя модел само в Румъния и България ли го има Google нещо такова се опитва да ми внуши.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #3

    Re: SAMSUNG AQ-12NSA

    Ако питаш мен ........ направо забрави за тази марка климатици

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    74
    #4

    Re: SAMSUNG AQ-12NSA

    Цитат Първоначално публикувано от lavsho
    Ако питаш мен ........ направо забрави за тази марка климатици
    А защо да забрави за тези климатици работят и то добре Ако можеш се обоснови със факти а не само с празни думи Аз мога да ти потвyрдя че миналата зима несъм имал проблем със замръзнал или не работеш Samsung и то от моделите AQV-12FA които продължават да са наи ефтините инвертори за момента По въпроса на питащия това е нов модел от тази година От скоро е на пазара и все още немога да ти дам мнение за него като работа през зимата За момента го дават за наследник на горецитирания от мен модел Ако се държи като него се явява добро съотношение цена качество с малко по висока цена от FAN-а

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    36
    #5

    Re: SAMSUNG AQ-12NSA

    По принцип има много негативни отзиви от климатици на Самсунг, обаче ако човек иска да си купи нормален конвенционален климатик избора е между Мидеа и нищо друго. Имам две мидеи и нямам никакъв проблем с тях, обаче сега ми се иска нещо различно. Ако някой може да препоръча друг климатик в този ценови диапазон моля да пише.

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #6

    Re: SAMSUNG AQ-12NSA

    Изборът е между много други конвенционални, но не и за тези пари. В случая, ако ще е евтино, май по-добре да е Midea, че поне са по-сигурни. Но ти си поемаш риска, за охлаждане само може и да става.

  8.  
     
  9. py4
    py4 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    140
    #7

    Re: SAMSUNG AQ-12NSA

    Цитат Първоначално публикувано от fishev
    А защо да забрави за тези климатици работят и то добре Ако можеш се обоснови със факти а не само с празни думи Аз мога да ти потвyрдя че миналата зима несъм имал проблем със замръзнал или не работеш Samsung и то от моделите AQV-12FA които продължават да са наи ефтините инвертори за момента По въпроса на питащия това е нов модел от тази година От скоро е на пазара и все още немога да ти дам мнение за него като работа през зимата За момента го дават за наследник на горецитирания от мен модел Ако се държи като него се явява добро съотношение цена качество с малко по висока цена от FAN-а
    как се намери един човек да каже нещо хубаво за самсунг(странно). аз цяла зима във варна обикалях по замръзнли конвенционални самсунги и по спукани трубички на инверторите.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    28
    #8

    Re: SAMSUNG AQ-12NSA

    Също съм собственик на Самсунг AQ-12FA, цяла зима ме топли , не е съм го спирал , на комшията му замръзнаха мидейте,моя си бачкаше, само в най големият студ му пуснах едно канче вряла вода отгоре ,че дупката за водата се беше запушила. Единственият им проблем е това,че заспиват често тия климатици, примерно пускам на някаква степен , например на силно а то почва да духа на средно и дори и да сменя на слабо пак духа на средно, орпавя се с рестарт разбира се. Но като цяло съм доволен, цяла зима ме топли.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    74
    #9

    Re: SAMSUNG AQ-12NSA

    Цитат Първоначално публикувано от py4
    как се намери един човек да каже нещо хубаво за самсунг(странно). аз цяла зима във варна обикалях по замръзнли конвенционални самсунги и по спукани трубички на инверторите.
    Тук визирам конкретен модел Ако не вярваш попитай в К&К или погледни страницата им за ремонти да видиш колко самсунга съм пратил за ремонт и/или регистрирал -0 броя Също бях учуден че работят и то добре защото имах негативизъм към тази марка Мидеята е добра за момента но новите машини които идват са със фреон 410 или краен случай 407 и чак догодина по това време може да направим разбор как са се държали на студоветеСлед шамарите които отнесе Хайера този сезон догодина може и да кажем че зимата мидеа и циганин не работят (както написа един съфорумец тук ) Дано да не съм прав за тези предположения но времето ще покаже

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мнения за SAMSUNG UE-32H6200
    От pifivo във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 28-07-14, 06:24
  2. МНЕНИЯ ЗА SAMSUNG LE-32D450
    От nolan във форум Samsung телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 19-11-11, 21:12
  3. Мнения за Samsung PL100
    От hristoxm във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 24-04-11, 11:23
  4. Мнения за Samsung LE-37B651
    От mkastra във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 25-05-10, 11:08
  5. SAMSUNG PS-50C62HX мнения ?
    От RICARIA във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 13-02-08, 12:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе