Резултати от 1 до 8 от общо 8

Samsung AQV12FC - мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    46
    #1

    Samsung AQV12FC - мнения

    кажете нещо за този климатик http://ekomarket.net/49/53/605.html

    намерих в метро 2 същите като този само че енергийния клас е С,
    казаха ми че всички самсунги са китайски,заслужават ли си?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #2

    Re:Климатик Samsung AQV-12FC

    Преди 2 дена наминах да видя предишните си колеги в монтажната фирма, където преди работих. Имат много проблеми с инверторите на Samsung. Имали силни вибрации на компресора при определени обороти и вероятно вследствие от това пукат тръби във външното тяло.

    Специално ги питах за модела не-инвертор Samsung AQ-12FC, който се продаваше 2 бр. на цената за един в Метро. Почнаха да ми обясняват какви опашки имало за тях в магазина, дори списъци се правили. Но ми казаха, че са нямали оплаквания от клиенти за проблеми или че не топлят. Направо не можах да повярвам, че тези смешни като параметри модели работят, но какво да се прави срещу фактите нищо не може да се каже. А може просто хората да нямат големи очаквания относно тяхната работа при ниски температури в предвид цената и затова да не звънят за проблеми.

    Много оплаквания имали от клиенти закупили си модела на Panasonic CS/CU-UW12GKE който се продаваше лятото на промоция с монтаж на цена от 650 лв. Не можел да топли при външни температури по-ниски от +5 градуса. Нищо не можело да се направи за подобряване на работата му, това му били възможностите.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #3

    Re:Климатик Samsung AQV-12FC

    Защо ли на мойте колеги им бръмнаха главите именно от тази прословута промоция имало доста дефектни които не тръгвали, дори и дефектни компресори, много шумни и на +5 почвали да трупат лед.И съм сколен да вярвам защото почти не съм виждал през зимния сезон не замръзнал samsung освен ако не работи.Добре че ги спрях на време още при първите скапани модели.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    46
    #4

    Re:Климатик Samsung AQV-12FC

    ама тя промоцията е от утре 12 март
    питам понеже не вясички хора могат да си озволят дайкин или тошиба,но тъй като ще се топля предимно с тях и затова дали не са баш като нео или санг

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #5

    Re:Климатик Samsung AQV-12FC

    Пич,не се надявай на това"чудо" на техниката.Ако ще се топлиш за малко пари,или си вземи една доказала се инверторна Мидея 12 HRI за 800 лв или маркова конвенционалка като Дайкин FTYN 35 за 950 лв.Варианти са и втората употреба,но си е на късмет.

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1
    #6

    Re:Климатик Samsung AQV-12FC

    И сега да си взимаме ли от тези климатици на промоция?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #7

    Re:Климатик Samsung AQV-12FC

    Всеки сам си смята и мисли,съобразявайки се с очакванията и джоба си.Ако нямаш особени очаквания-вземай го.Аз не те съветвам.Да не станеш един от многото(почти всички) оплакващи се от марката Самсунг.Дай още малко и си вземи едно Хитачи H2.

  10. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #8

    Re:Климатик Samsung AQV-12FC

    Това което ми казаха от фирмата за моделите на Samsung е следното:
    1. При инверторите на тази марка имали изключително много проблеми и оплаквания. Само за модела инвертор Samsung AQV-__NSA казват, че не създавал проблеми или имали незначителни с него. На мен не ми се вярва всичките модели да не струват и при един модел всичко да му е наред, но така казват.
    2. При не-инверторните модели на марката проблемите били много по-малко. Като цяло не могат да кажат, че дефектират повече или създават повече проблеми от моделите на други марки при тази цена.

    Под проблеми във фирмата имат предвид дали моделът ги вкарва в разходи като дефектира или дали клиентите ги притесняват с обаждания за недобра по мнение на клиентите работа.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мнения за SAMSUNG UE-32H6200
    От pifivo във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 28-07-14, 06:24
  2. МНЕНИЯ ЗА SAMSUNG LE-32D450
    От nolan във форум Samsung телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 19-11-11, 21:12
  3. Мнения за Samsung PL100
    От hristoxm във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 24-04-11, 11:23
  4. Мнения за Samsung LE-37B651
    От mkastra във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 25-05-10, 11:08
  5. SAMSUNG PS-50C62HX мнения ?
    От RICARIA във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 13-02-08, 12:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе