Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 40 от общо 40

Lg pm12sp

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,765
    #31

    Отговор: Lg pm12sp

    Тези ЛГ-та дето ги дават по каталог до -10грдуса работят ли и при по ниска температура? Някой има ли наблюдения? Аз имах голям мерак да взема за вкъщи един делукс, обаче съм по-зле от децата и не ми се чакаше 1-2 месеца за да ги внесат, а и не ми се рискуваше с монтажа на Зора.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #32

    Отговор: Lg pm12sp

    За мене климатика си е монтиран много на място. Ако се сложи над прозореца цялата стая става течение, вярно по добре ще разбърква въздуха.
    Сутринта при мене беше около нула градуса или +1°...+2°. Перфектна температура за климатика.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    83
    #33

    Отговор: Lg pm12sp

    И защо винаги вдига 2 градуса повече? Няма ли начин да се оправи тоя бъг? То така си пишеше и в инструкцията. Ако е на 25 става 27, от 23 става на 25 например. Няма ли начин нещо от сервизното?

    Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    83
    #34

    Отговор: Lg pm12sp

    Иначе консумацията му е около 400-500 вата, а в най лошия случай 700 преди да климатизира помещението.

    Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #35

    Отговор: Lg pm12sp

    Погледни консумацията когато е темперирал стаята и работи в режима включва/изключва. Не би трябвало да те притеснява, че държи 2 градуса в плюс. Задаваш по-ниска температура и готово.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    83
    #36

    Отговор: Lg pm12sp

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Погледни консумацията когато е темперирал стаята и работи в режима включва/изключва. Не би трябвало да те притеснява, че държи 2 градуса в плюс. Задаваш по-ниска температура и готово.
    350-400

    Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #37

    Отговор: Lg pm12sp

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Тези ЛГ-та дето ги дават по каталог до -10грдуса работят ли и при по ниска температура? Някой има ли наблюдения? Аз имах голям мерак да взема за вкъщи един делукс, обаче съм по-зле от децата и не ми се чакаше 1-2 месеца за да ги внесат, а и не ми се рискуваше с монтажа на Зора.
    Един авер си взе 2бр. делукс във Варна, но с единия все има проблеми с тракане на вътрешното. Иначе миналата година беше доволен от към отопление. Преди това имаше един прехвален Panasonic ...на него пък не спираше да му трака външното Голям купон е при него ...все да мине с 200лв. по евтино и сега вече е с доста на зад.

    Цитат Първоначално публикувано от AntonSh Виж публикацията
    Иначе консумацията му е около 400-500 вата, а в най лошия случай 700 преди да климатизира помещението.

    Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
    400W преди да изключи си е множко като минимална консумация за 12ка според мен. За това и изкл./вкл толкова често може би. Ако са ти и малки топло загубите ..... Като гледам в упътването режим "еконо" или подобно май няма?
    Виждам и по спецификации 890/3800/5100W .... би трябвало да слиза и доста под 400 преди да изкл.. Освен ако не харчи 400W, за да отдаде 890W в сегашните условия?!? Много "икономичен" ще излезе май.

    Мястото му е добро иначе и според мен, но така и не каза дали наистина размерите на помещението са коректни.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #38

    Отговор: Lg pm12sp

    AntonSh "....Към 500 му е минимума и влиза в офф. И няма значение дали вартите са отворени или затворени- работи като пълна конвенционална машина. ."

    Като включи колко време работи преди да изключи? Може да му трябват 10..15 мин и повече за да слезе примерно на 300W.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    83
    #39

    Отговор: Lg pm12sp

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    AntonSh "....Към 500 му е минимума и влиза в офф. И няма значение дали вартите са отворени или затворени- работи като пълна конвенционална машина. ."

    Като включи колко време работи преди да изключи? Може да му трябват 10..15 мин и повече за да слезе примерно на 300W.
    Работи от 6 до десет мин. с настроени 25-26 градуса и15 мин офф и този цикъл се повтаря. Дори при - 5 влиза в офф та сега...

    Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от AntonSh; 20-11-18 в 14:11.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #40

    Отговор: Lg pm12sp

    Ако силента ограничи мощността, при голям студ може да се наложи да изключиш силента.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе