Резултати от 1 до 2 от общо 2

LG H09AP-NSM и LG F12KM-NSM

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    44
    #1

    LG H09AP-NSM и LG F12KM-NSM

    Здравейте.
    От над 10 г. чета форума и съм купил повече от 10 климатика за вкъщи или за работа. Винаги съм в час с моделите, които си заслужават и са препоръчвани от знаещите тук. Затова съм изненадан, че двата климатика на LG от серията Prestige Nordic не получават никакво внимание. Според техническите спецификации в известен сайт, 9-ката на отопление е 0,3 / 3,2/ 6,9 kw !!! Консумирана мощност 0,593 kw, 43 кг. външно тяло, 19 db вентилатор на първа степен. 12-ката е още по-впечатляваща на хартия... Наистина, цените им също са солидни - 2300/2700 лв., но има още по-скъпи машини с не толкова впечатляващи параметри. Струва ми се, че или аз хич не умея да търся във форума, или параметрите са нереални, но дори тогава щях да намеря мнение за това...
    Та, някой собственик или някой от знаещите,може ли да даде мнение заслужава ли си закупуването на въпросните модели?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,772
    #2

    Отговор: LG H09AP-NSM и LG F12KM-NSM

    Сигурно се чел други раздели.
    Накратко, машините не са за всяко населено място и не са за спални и малки помещения.
    DC09RQ и DC12RQ са в 90% от случаите по-добрия вариант или новия заместител на тези със UV идиотчетата.
    Този пост е редактиран от bobivg; 11-04-21 в 20:45.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе