Страница 84 от 169 ПърваПърва ... 3474828384858694134 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,246 до 1,260 от общо 2532

Toshiba Daiseikai 8

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #1246

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Аз бях приятно изненадан от официалният сервиз на тошиба.

    1. отваряш сайта
    2. звъниш на телефона
    3. до 3-4 дни се изсипаха в при мен в силистра - последна дупка на кавала.
    това че се правеха че не знаят за какво става дума... после 3 седмици ни вест ни кост. снимах им телефоните на буса то те ми казаха да ги щтракна -званях им някаква кака ми вдигна и ме почти понапсува после и ми тръшна телефона. и аз върнах машината на човека който ми я продаде , което си беше страшен жест от негова страна. за Антонов клима става дума. ако е реклама модераторите да модерират.

    но това че отреагираха бързо ме изненада, и 2 месеца от моето търсене пуснаха решение на проблема което също не е зле според мен. може с дайсекаите да сте подгряли за бързото излизане на пача.

    после без да ме питат са взели още една тошибка - там ми е реването че няма само фан функция - ама си мисля че с универсално дистанционно ще може да се путкара.:
    ras-b22n3kv2-e1 е модела който сега ми пречи. все им намирам кусури на тия тошиби.

    а бе питаха ме ама аз отказвах да казвам...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1247

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Аз отдавна му писах, че също като мен не се долюбват с климатиците...
    Миланов, знам че не е моя работа, но според мен няма смисъл да занимаваш повече форума с драмите си. Видя се, че с писане до побъркване тук няма да постигнеш резултат, който да те удовлетворява. Само се терзаеш, но вече дразниш дори и непредубедените. На колко човека из темите даваше задачи както за дипломна работа да ти мерят с часове нещо си...
    Чавек, моите уважения, ако не ти се чете нещо не го чети. Насила никой не те кара. Няма терзания, няма драми. Обсъждат се разни казуси, начин на работа на климатици при частни случаи и условия.
    Задачи на никого НЕ ДАВАМ. Предлагам да се провери нещо. Всичко е на добра воля. Искам за себе си да знам някои подробности в работата на конкретни модели. Това от магазина няма как да го научи човек, може само от потребител.
    Ако те дразна ме игнорирай и моите постове няма да ти излизат. Мисля, че имаше такава опция.
    Просто отсявай бе човек, каквото те интересува това чети. Не се натоварвай с моите писания.
    Ако разцъкаш форума и преди 10г. са се писали същите неща в климатичния раздел - духа/не духа, пука/не пука, нарчи ток/не харчи. Обикновения потребител какво очакваш да напише.

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    381
    #1248

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Какво стана е, пичове? Някой доволен няма ли да се похвали?

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #1249

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Тези който са доволни от комфорта и от машините, не висят във форума...

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    151
    #1250

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Кво да пишем? Как се разтапяме от кеф ли? Трите ми дайсейкая 8 бачкат неусетно (cold draft prevention е изключен). Ама то още няма зима. Миналата зима в Бургас на -14 много добре им се отрази, не я усетиха, а за нас като бургазлии беше шок - толкова сняг..... децата пощуряха. Затова се моля пак за такава зима, притеснения нямам. Сега държат консумация стабилна от 150-170 вата.
    П.С. и аз не вися да пиша тук но получих съобщение за нов отговор и тъй като се пита за доволните....

  7. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #1251

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Анонимчо, редно е сега да попиташ знаещите, на кои други машини може да се регулира cold draft prevention control, за да работят комфортно във всякакви помещения. Май че ги отнася другите марки, и като комфорт, и като ефективност? Де да бяха и лагерите му от китайски порцелан...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    381
    #1252

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Тези който са доволни от комфорта и от машините, не висят във форума...
    Аз съм тук.

  10. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #1253

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Аз,доволен...вече и с 2-ри Дайсейкай 8 от 2-3 седмици...жалко че в малката спалня от 12 квадрата,не мога да си сложа такъв...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1254

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Последно на парно ли си или на климатик. Пробвай само на климатик.

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    381
    #1255

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Аз,доволен...вече и с 2-ри Дайсейкай 8 от 2-3 седмици...жалко че в малката спалня от 12 квадрата,не мога да си сложа такъв...

    Една 10ка ще заспи, или няма къде да се сложи?

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #1256

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    кои други машини може да се регулира cold draft prevention control, за да работят комфортно във всякакви помещения.
    Има Додо стига да знаеш комбинацията,а на Фуджицу и Хитачи ти я дават с книжката на климатика и информация как да правиш корекция.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #1257

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Последно на парно ли си или на климатик. Пробвай само на климатик.
    На ТЕЦ съм,климатиците са ми само за охлаждане и за отопление в преходния период преди да пуснат парното..не мога да пробвам само на климатик...никога не бих направил тази глупост да си спра парното,цял живот сме на парно и сме свикнали...

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от DDM87 Виж публикацията
    Една 10ка ще заспи, или няма къде да се сложи?
    Нямам място за голямо и тежко външно тяло,а и не ми трябва толкова мощна машина за такава малка спалня...ориентирал съм се към 7-ца на MHI

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1258

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    Има Додо стига да знаеш комбинацията,а на Фуджицу и Хитачи ти я дават с книжката на климатика и информация как да правиш корекция.
    А на тошибите защо е толкова секретно, та да са разочаровани потребителите и да не повторят.
    П.П.
    За кодове на моята каса триъгълни давам.

  17. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #1259

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Колко да не повторят, днес беше ден за профилактики. От шест машини, четири Тошиби, от тях три Daiseikai-a, нито един недоволен, вкл. съфорумец с две машини (ако иска да пише). Без никакви забележки, никакви заспивания, нетоплене, шум, нищо?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1260

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Кат са на парно какво да му философстват .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. TOSHIBA DAISEIKAI V
    От joro_vk във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 1049
    Последно: 03-12-23, 17:55
  2. Отговори: 50
    Последно: 02-11-14, 22:31
  3. TOSHIBA 13 PKVP-E Super Daiseikai 5 или TOSHIBA 13 SKVP2-E Super Daiseikai6
    От MisterT във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 63
    Последно: 28-01-14, 12:35
  4. Toshiba Super daiseikai Ras 13 pkvp V или Toshiba Super daiseikai RAS-B13N3KVP 6.5
    От jovan във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 1
    Последно: 23-04-13, 18:36
  5. Toshiba Daiseikai RAS-B10SKVP-E
    От ivlbg във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 16
    Последно: 06-11-09, 17:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе