Страница 8 от 76 ПърваПърва ... 6789101858 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 1139

Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #106

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Миланов, 13 години се спи под него, не два месеца и машината си работи идеално.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,546
    #107

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Някой може ли да посочи модел, който да не е оплюван във форума, че аз не мога да попадна на тема за такъв модел. Всеки един модел, абсолютно всеки, е яко оплюван. Чак се чудя какви извънземни машини ползват редовно плюещите.

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Мнения
    261
    #108

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от the inquirer Виж публикацията
    Вече втора вечер е около 2 градуса ама от joroooooo няма нова информация за консумация.
    Не съм там и не мога да кажа
    Сега съм по плевенския край и в момента в стаята вее един Gree Viola
    Декември със сигурност ще споделя още инфо!
    Използвам момента да кажа, че едната 10-ка ще идват да я сервизират от Тошиба, тъй като от мотора на вътрешното тяло се чува някакъв нехарактерен звук... късмет, мамка му

  5. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,858
    #109

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    ...Чак се чудя какви извънземни машини ползват редовно плюещите.
    Как какви - същите дето ги плюят....
    По - интересно е друго - що не ги сменят(и то с години) .

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #110

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Еми щото като дадеш 2,4 хилки за някоя тушиба после не може току така да извадиш още 3,5 за нексура.
    И моля стига с това "оплюване", тоя модел дето се успиваше и "късметлийте" се събуждаха по среднощ на 17° да си траят ли. Малко градивна критика е полезна за всички.

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Мнения
    261
    #111

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от joroooooo Виж публикацията
    Използвам момента да кажа, че едната 10-ка ще идват да я сервизират от Тошиба, тъй като от мотора на вътрешното тяло се чува някакъв нехарактерен звук... късмет, мамка му
    Ъпдейт за горното - оказа се дефектен мотор (работещ, но с дразнещ шум) на вътрешното тяло. От фирмата, от която закупих климатиците (умишлено не пиша името, за да не правя реклама) ми предложиха няколко варианта за решаване на проблема, като направиха така, че изцяло да ми угодят (което им прави чест!). Днес вече имам 100% работеща машина.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    4
    #112

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    ор: Toshiba Carrier

    Здравейте ,
    Интересува ме мнение за Toshiba RAS-B22J2KVSG-E/RAS-22J2AVSG-E EDGE, 22000 BTU, Клас А++ .

    Трябва да се отоплява хол и дневна преходни с малка кухня около 38-40 кв.м с височина 2.50 , изолация с гипсокартон и ватана външните стени.,Пвц дограма (4 сезона стъклопакет) , външна изолация няма на тухла е .
    Интересуваме ще се справи ли в зимни условия и каква консумация на ел.енергия да очаквам при студена зима .
    Благодаря предварително за информацията

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Мнения
    261
    #113

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от darlex Виж публикацията
    ор: Toshiba Carrier

    Здравейте ,
    Интересува ме мнение за Toshiba RAS-B22J2KVSG-E/RAS-22J2AVSG-E EDGE, 22000 BTU, Клас А++ .

    Трябва да се отоплява хол и дневна преходни с малка кухня около 38-40 кв.м с височина 2.50 , изолация с гипсокартон и ватана външните стени.,Пвц дограма (4 сезона стъклопакет) , външна изолация няма на тухла е .
    Интересуваме ще се справи ли в зимни условия и каква консумация на ел.енергия да очаквам при студена зима .
    Благодаря предварително за информацията
    Според мен би трябвало да се справи. Аз за 30м2 сложих 16-ка
    За консумацията все още не мога да кажа... Нагласил съм 2 умни контакта с мониторинг на изразходваната мощност, но все още не съм ги монтирал (1 ще е на 10-ката и 1 на 16-ката).
    Обещал съм и ще споделя инфо, когато имам такова

  11. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #114

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    При някой от собствениците на Шорай температурите падаха ли под 0-та? Как се справят машините?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    121
    #115

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    При някой от собствениците на Шорай температурите падаха ли под 0-та? Как се справят машините?
    Сутринта беше -5, под нулата е паднала темп. около полунощ.
    Задание 20. В стаята (14м^2, с две външни стени с 2см.фибран отвътре всяка от тях, панел) 20-21, ауто - по слух работи под първа степен .
    Държи градусите стабилно точно.
    Някъде преди да дефростне , около 4'00 ч. се беше разбръмчало външното тяло, бърз дефрост и утихна. /вечер го огроничавам на безшумен 2 .
    Тези дни е мъгли, през нощта. И студ. Поне за нас в Петрич, доколкото тук може да се тества климатик на отопление.

    Изпратено от моят SM-A515F с помощта на Tapatalk

  13. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #116

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от ААТ Виж публикацията
    Сутринта беше -5, под нулата е паднала темп. около полунощ.
    Задание 20. В стаята (14м^2, с две външни стени с 2см.фибран отвътре всяка от тях, панел) 20-21, ауто - по слух работи под първа степен .
    Държи градусите стабилно точно.
    Някъде преди да дефростне , около 4'00 ч. се беше разбръмчало външното тяло, бърз дефрост и утихна. /вечер го огроничавам на безшумен 2 .
    Тези дни е мъгли, през нощта. И студ. Поне за нас в Петрич, доколкото тук може да се тества климатик на отопление.

    Изпратено от моят SM-A515F с помощта на Tapatalk
    Благодаря за отзива. Дефроства ли често? Побеляла ли е питата на външното, преди да дефростне, ако сте го погледнали разбира се? Работи ли он/офф или не спира/вдига клапата?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    121
    #117

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Няма чест дефрост. За побеляла пита , няма как да погледна. Съдейки косвено трябва да е заскрежена преди дефрост.
    Он-оф работи само като му намаля заданието с 2-3 градуса, преди лягане . Иначе, и при по-топло вън , примерно около 10 градуса през деня, не спира, но при отворена врата и навсякъде 23-24 градуса. През нощта не спира, крепи 20 градуса.... дори настроен и на 18...нямам идея как го прави.
    Дефростите са ми болна тема, като "горд" ползвател на МЕ DM25
    Изпратено от моят SM-A515F с помощта на Tapatalk

  16. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #118

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от ААТ Виж публикацията
    Няма чест дефрост. За побеляла пита , няма как да погледна. Съдейки косвено трябва да е заскрежена преди дефрост.
    Он-оф работи само като му намаля заданието с 2-3 градуса, преди лягане . Иначе, и при по-топло вън , примерно около 10 градуса през деня, не спира, но при отворена врата и навсякъде 23-24 градуса. През нощта не спира, крепи 20 градуса.... дори настроен и на 18...нямам идея как го прави.
    Дефростите са ми болна тема, като "горд" ползвател на МЕ DM25
    Изпратено от моят SM-A515F с помощта на Tapatalk
    Ако изтича вода по време на дефрост, значи е имало скреж по топлообменника. Отново благодаря за споделената информация и се надявам да продължаваш да ни държиш в течение.

  17. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,764
    #119

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Росен, модела е добър по моя информация.
    Наскоро беше предложен от мен като един от вариантите за бюджета и собственика си го избра.
    Преди да се поръча от много познат човек (не на мен) се е направила и консултация с него.
    На въпроса машината наистина ли е добра и заслужава ли си.
    Отговора е:
    "Познай с кой от всичките в офиса се топля" и прикачена снимка.

    Не те навивам!!!
    ПП. За да избегна заяждането. Това че има много мостри не означава, че всичките са връзвани да топлят.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от bobivg; 26-11-20 в 22:48.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #120

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Росен, модела е добър по моя информация.
    Наскоро беше предложен от мен като един от вариантите за бюджета и собственика си го избра.
    Преди да се поръча от много познат човек (не на мен) се е направила и консултация с него.
    На въпроса машината наистина ли е добра и заслужава ли си.
    Отговора е:
    "Познай с кой от всичките в офиса се топля" и прикачена снимка.

    Не те навивам!!!
    ПП. за да избена занарежданото. Това че има много мостри не означава че всичките са връзвани да топлят.
    Благодаря, Боби! Този модел наистина ми е фаворит да заеме мястото на МЕ-то в спалнята. Още това лято щях да слагам, но ми се излезнаха други, по-важни разходи.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 76 ПърваПърва ... 6789101858 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung S6 Edge +
    От KI_YOOU във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 15
    Последно: 20-04-16, 16:17
  2. Samsung Galaxy S7 & S7 Edge
    От kod във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 24-03-16, 13:07
  3. Съвет за Покупка на ТВ Plasma or LED Edge
    От vlady_1986 във форум Телевизори
    Отговори: 21
    Последно: 02-05-13, 08:25
  4. NXcam na Solid Edge
    От mmt във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 25-06-07, 12:10
  5. EDGE - вече и у нас
    От Lupus във форум Технологии
    Отговори: 18
    Последно: 16-03-05, 01:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе