Страница 27 от 76 ПърваПърва ... 17252627282937 ... ПоследноПоследно
Резултати от 391 до 405 от общо 1139

Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,858
    #391

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    ...да харчи 100 вата и да прави Киловат - да струва под 1000 лева...

    Дей туй чудо?И аз искам.
    Аха - “Звездна Светлина” - джедайски климатик .

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #392

    Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    Росене този модел няма лагери на мотора,бъркаш го с FTXS.
    Най-вероятно е така. Мисълта ми беше съвсем различна. Не искам да защитавам или оплювам която и да е марка. Всяка има своите плюсове и минуси, както и дефекти. Коя повече, коя по-малко. Не обичам изпадане в крайности. В зависимост от желанията и разбиранията за отпление с климатици, за едни хора са подходящи едни марки и модели, за други-други такива.
    П.п. Относно дефроста на конкретния модел-чул съм го с ушите си, машината е монтирана от грамотен мъж (не е от калпав монтаж). Изказвам лично мнение. Примерно, на МЕ-То в спалнята ми и ZS-S са доста по-тихи и незабележими. Особено на МЕ-то ми, колкото и да го недолюбвам в някои отношения.

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Мнения
    261
    #393

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Малко с риск да ме иронизират и бъзикат знаещите, но ще попитам:
    На моите климатици им дават по спецификация "отопление до -15"... в същото време в гаранционната карта се казва: "... не изключвайте уреда, когато Т падне под 0-та."
    Приемаме (теоретично), че утре Т ще е -20 или дори -25... Как да постъпя правилно в такава ситуация? Кое е най-доброто за машините? Мога ли да им навредя по някакъв начин ако ги оставя да работят при -25 (примерно)?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    1,600
    #394

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Нищо им няма, да работят.
    Ще харчат повече, ще топлят по-малко.
    Ще изкарат, не е проблем.
    Може да намалиш заданието, ако искаш да ги облекчиш малко.

  6. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,764
    #395

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Да Ви имам проблемите.
    Аз предложих EDGE като алтернатива на DC12RQ който човека си беше избрал сам и понеже оплюх лг-то за автоматичния вентилатор човека си взе трошливата.
    Сега като чета темата направо настръхвам. Към края на другата седмицата и обещаното трайно застудяването ще имам обратна връзка, дали и той е дръпнал от късите клечки.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #396

    Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Да Ви имам проблемите.
    Аз предложих EDGE като алтернатива на DC12RQ който човека си беше избрал сам и понеже оплюх лг-то за автоматичния вентилатор човека си взе трошливата.
    Сега като чета темата направо настръхвам. Към края на другата седмицата и обещаното трайно застудяването ще имам обратна връзка, дали и той е дръпнал от късите клечки.
    Сподели после какви са му впечатленията. 13-ка ли е машината?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #397

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    [mention]milanov [/mention] , 20FTXM-N е един от скъпите клими, които ми направиха впечатление за шумен дефрост. Не знам подовите как са, но ако изчетеш темата за модела, ще видиш там пък колко проблеми има с лагери на вентилатора, на вътрешното тяло и т.н. Аз съм я чел много обстойно, защото се бях навил много сериозно на тази машина.
    П.п. [mention]the inquirer [/mention] , всеки сам си пречупва нещата през собствената призма. Аз си тълкувам нещата по свой начин и до сега не съм се подвеждал. Всеки си носи глава на раменете и както го учи акълът.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Лагери се сменят много лесно и удобно. Моя подов подкара 12-та година.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #398

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от biro Виж публикацията
    Лагери се сменят много лесно и удобно. Моя подов подкара 12-та година.
    Радвам се за което. Предполагам и при Еджа не е голяма драма подмяната с по-хубави лагери.

  11. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #399

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    то хубаво ама пробвай да смениш едни лагери да видиш колко е лесно и удобно .. за подов не коментирам но за стенен си е занимавка ,няколко човека даже си прецакаха моторчетата

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #400

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Лесно и удобно при подов. Това го изтъкнах като предимство в отговор на rosswen дето чул, че някой написал, че подовите имали проблеми.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #401

    Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от biro Виж публикацията
    Лесно и удобно при подов. Това го изтъкнах като предимство в отговор на rosswen дето чул, че някой написал, че подовите имали проблеми.
    Не чул, а чел. Нима не е вярно, че подовите от тази зерия страдаха масово от подобен проблем? Не ставаше въпрос колко лесно се сменят...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Мнения
    261
    #402

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Радвам се за което. Предполагам и при Еджа не е голяма драма подмяната с по-хубави лагери.
    Лошото на EDGE-a е, че освен тракащи вътрешни тела, има и проблем с някои външни.
    Моето го докладвах на сервиза за проблем със странен шум, а се оказа, че наистина имало НЯКАКЪВ проблем...
    Лошото е, че и сегашното външно тяло (което получих като замяна за моето), както и това на детската (станаха вече 2) също имат "онези странни звуци и виения"... При това те се появяват още при положителни температури (4-5 градуса), а пък при -4 беше чудо...

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    300
    #403

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от joroooooo Виж публикацията
    Лошото на EDGE-a е, че освен тракащи вътрешни тела, има и проблем с някои външни.
    Моето го докладвах на сервиза за проблем със странен шум, а се оказа, че наистина имало НЯКАКЪВ проблем...
    Лошото е, че и сегашното външно тяло (което получих като замяна за моето), както и това на детската (станаха вече 2) също имат "онези странни звуци и виения"... При това те се появяват още при положителни температури (4-5 градуса), а пък при -4 беше чудо...
    Това че споделяш тази информация ти прави чест, може да се отнася за определени бройки от модела, или партида, но дава информация на много клиенти ориентирали се към модела.

    Изпратено от моят moto g(9) power с помощта на Tapatalk

  17. Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Мнения
    261
    #404

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от dimitrin6405 Виж публикацията
    Това че споделяш тази информация ти прави чест, може да се отнася за определени бройки от модела, или партида, но дава информация на много клиенти ориентирали се към модела.

    Изпратено от моят moto g(9) power с помощта на Tapatalk
    Е, аз казвам какво се случва с моите машини.
    Не крия също така и добрите им страни.
    Подозирам, че "хората от бранша" знаят много повече, а и в детайли... но пък при тях е обяснимо защо не споделят

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    300
    #405

    Отговор: Toshiba RAS-B10J2KVSG-E/RAS-10J2AVSG-E EDGE

    Цитат Първоначално публикувано от joroooooo Виж публикацията
    Е, аз казвам какво се случва с моите машини.
    Не крия също така и добрите им страни.
    Подозирам, че "хората от бранша" знаят много повече, а и в детайли... но пък при тях е обяснимо защо не споделят
    Тук във форума всеки казва какво се случва с неговите климатици, но въпреки това всеки си има право на избор и сам решава какво да избере.

    Изпратено от моят moto g(9) power с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 27 от 76 ПърваПърва ... 17252627282937 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung S6 Edge +
    От KI_YOOU във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 15
    Последно: 20-04-16, 16:17
  2. Samsung Galaxy S7 & S7 Edge
    От kod във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 24-03-16, 13:07
  3. Съвет за Покупка на ТВ Plasma or LED Edge
    От vlady_1986 във форум Телевизори
    Отговори: 21
    Последно: 02-05-13, 08:25
  4. NXcam na Solid Edge
    От mmt във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 25-06-07, 12:10
  5. EDGE - вече и у нас
    От Lupus във форум Технологии
    Отговори: 18
    Последно: 16-03-05, 01:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе