Страница 1155 от 1245 ПърваПърва ... 110511451153115411551156115711651205 ... ПоследноПоследно
Резултати от 17,311 до 17,325 от общо 18666
Like Tree7405Одобрявам

Спасяването на България

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009

Отговор: Спасяването на България

Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Тогаз да ти дам банковата си сметка, да преведеш едни илядо лева бре че три месеца безработен...

Веднага ги "привеждам", ей ги НА дръж ги ----->>> 500 €.jpg преди Барба Ганьос да ги е прибрал в ШКАФЧЕТО ...

П.П. Ами така става, когато на батко Пу му свършат $$$ и €€€€

Ама нема са притесняваш и стесняваш ---> ти пиши в полза роду, а аз съм готов с още такива да плащам ...
    Този пост е редактиран от justify; 31-07-20 в 17:32.

2.  
  3. Moderator Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    Веднага ги "привеждам", ей ги НА дръж ги ----->>> преди Барба Ганьос да ги е прибрал в ШКАФЧЕТО ...
    Такива цигански/адвокатски/ББ номера, не минават. Нямам шкафче с чекмедженце
    Само в левове по сметката

4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София

Тогаз да ти дам банковата си сметка, да преведеш едни илядо лева бре че три месеца безработен...
    Винаги съм се чудил каква образователна степен имаш, каква специализация и каква професия упражняваш?

5. Member
    Тук е от
    Dec 2009

И това какво общо има с мнението му за случващото се в страната? Я да си покажете професорските титли всички тогава. Дъщеря ми е на 10 г и само от физиономията на фатмака си обръща главата на другата страна. Има непоносимост детето, усет някакъв, че тоя с тая злобна нечовешка физиономия нищо добро не може да направи..

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk
    espace одобрява това.

6. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Варна

На някой направи ли му впечатление, че протестите стартираха дни преди подписването за влизането ни в Банковият съюз и ERM II
    Първият протест стана на 9 юли, а подписването на 10 юли...

Банковият съюз - означава пълен контрол над българските банки от страна на ЦЕБ. А това от своя страна е в ущърб на олигарсите в Русия и България, които перат пари през нашите банки. Та същите тези хора, поръчаха протестите и свалянето на правителството с цел, да се провали влизането ни в Банковият съюз..Иначе далаверата с прането на пари у нас спира! Подизпълнителите на поръчката вече са ви известни - БСП, ДА България, партия Възраждане...все организациии в които има хора на хранилка от Рус...

Реалното ни влизане в Банковият съюз ще стане през Август. За това и Борисов изчаква с оставката - да удържи на натиска от олигарсите и платените дебили. Влезем ли в банковият съюз, олигарсите губят и ще спрат с финансирането на хаоса у нас. Тогава може и да получите оставката, но аз не бих я искал по ред причини:
    - две седмици след оставката, президентът ще даде мандат на следващата политическа сила БСП, а те ще откажат, защото нямат мнозинство в пармента - никой не иска коалиция с тях, след още две седмици следва даване на мандат на следващата политическа сила или на тези, на които президентът реши..и те ще откажат. Това е цял загубен месец.
    - няма нужда от предсрочни избори само три месеца преди редовните! Това са допълнителни разходи за бюджета, които ще отидат в нечии джобове. Машинно гласуване няма как да стане в момента и това е напълно ясно на БСП. В избирателният кодекс е написано машинно гласуване, но не е уточнено с кой вид машини! А те са - три вида. Налага се първо нова корекция на кодекса и едва тогава, да се премине към поръчката за машините. Месец след оставката, парламентът се разпуска и няма как, да се гласува тази поправка, нито време за поръчката и доставката на машините.
    - президентът ще обяви служебно правителство, което може да остане на власт неопределено време - според желанието на президента..а самият той според мен е избран и препоръчан на БСП от директора на Руския институт за стратегически изследвания ген. Решетников и познайте чии интереси защитава ?!
    Ице какво доживях. Чета те и не вярва на очите си!

Какво стана с майка Русия? Да не преживя катарзис нещо?

Иначе подкрепям наблюденията ти в този случай... съвпадат с моите и по рано писах за съвпадението с влизането в чакалнята и протестите, че нещо много се разбунтуваха опозиционните сили барабар с Радев.

Само странно има малко разминаване - Русия в самото начало подкрепи Бойко за в по ранните статии. Сега не знам как са там медиите... Но все пак зад Доган и Певски стоят руски интереси...

п.п. Чакай малко... Ти по рано писа, че си останал без работа. Нали?
    В същия момент стила ти се промени. Взе да ставаш по обективен и без да страдаш от раздвоение на личността с онзи готови цитати... Хммм.. Добре дошъл в свободния свят

7.  
  8. Moderator Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Винаги съм се чудил каква образователна степен имаш, каква специализация и каква професия упражняваш?
    не разбирам този интерес, но ако решиш пиши на лични, какво точно те интересува..

Арестуваният за хулиганство Кърджилов отказал проба за дрога и алкохол (Видео)
    https://www.24chasa.bg/novini/article/8867315

Виктор Димчев: 6000 души бе най-многолюдният протест, ще оредява още и през есента ще изчезне
    https://www.24chasa.bg/mnenia/article/8864675

9. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012

Jack Krauser
    Отдели време и се образовай по въпроса, преди да си чешеш пръстите на клавиатурата.
    Аз съм против да ми бъркат в джоба с нови данъци, които ще отиват за спасяването на закъсалите банки на Италия, Португалия, Испания...
    След още месец и нещо, когато банките в България започнат да увеличават таксите по кредитите на населението, пак ще говорим по този въпрос.
    Само че тогава тълпата протестиращи може повече да не искат оставката на Борисов, а да искат да го линчуват.

10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017

Жегата удари яко , одеве беше 48° на сянка ....

Винаги съм имал усещането че от прфила на Х2 пишат няколко човека , най-малкото невъзможно е един човек да отделя толкова време и усилия за 5 кекерици тука
    Има доста логически издържани предложения поякога.

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от Mig82; 31-07-20 в 18:28.
    justify одобрява това.

11. Moderator Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

Jack Krauser
    Влезем ли в еврозоната, ще участваме в спасяването на банки в Италия и Испания...но това е свързно с ERM II. А влизането ни в банковият съюз дава контрола на нашите банки в ръцете на Европейската централна банка - тя ще одобрява всички транзакции. Руските олигарси от 20 години перат пари у нас чрез офшорни компании...
    https://topnovini.bg/novini/863378-k...javata-bankata
    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    п.п. Чакай малко... Ти по рано писа, че си останал без работа. Нали?
    В същия момент стила ти се промени. Взе да ставаш по обективен и без да страдаш от раздвоение на личността с онзи готови цитати... Хммм.. Добре дошъл в свободния свят
    Двамцата с justify леко сте се объркали. Нищо не се е променило с вижданията ми в последните месеци.

конституционният съд отреди, че президентът не може да бъде подслушван, разследван...Дали това не е някаква спонтанна защита за президента?
    http://www.constcourt.bg/bg/Blog/Display?id=889&type=1
    Дали ако го подслушват, няма да излезе причината за неговите изказвания и подкрепа на протеста ? БСП поддържа постоянна връзка с него, било то чрез вицето, било то през неговите съветници.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 31-07-20 в 18:44.

12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София

не разбирам този интерес, но ако решиш пиши на лични, какво точно те интересува..
    Във връзка с това, че три месеца си без работа в този активен за Варна сезон. Ти си интелигентен човек и ако не търсиш нещо много специално, намирането на работа не би трябвало да е сериозен проблем за теб.

13. Moderator Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

На 50 години, нямам висше, но имам два прекарани Бърн-аут....Затова търся нещо специфично - без динамика, стрес и с минимален контакт с хора.
    Относно "активният сезон" - в момента само част от хотелите(около 35-40%) са заети на 50% от капацитета си. Не търся временна работа.

https://www.168chasa.bg/article/8867439
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 31-07-20 в 21:55.
    Pat одобрява това.

14. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019

Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Дедо дедо.. то, че няма да станеш по умен няма ама да пишеш простотии поне можеш да се ограничиш. Каква хранилка ми натресе? Какво не ми пречи? Кое не схвана?

Не, че схващаш какво ти пиша ама поне за мислещите пак да споделя - не е редно протестите да блокират на всички останали правата им за предвижване!
    Ми не знам какъв трябва да си за да ти пречи блокирането на града, когато е заради протест срещу Боко, а в същото време да не ти пречи блокирането на града, когато е заради "качествените" булеварди - езера построени от Боко. Това ако не е заради хранилка, значи проблемът при теб е доста по-сериозен от колкото предполагах.

15. Member
    Тук е от
    Mar 2010

Х2,защо не се пробваш.Събираш и систематизираш инфо от ен.ру,бг,де сайтове.Предложи услугите си на всеки бг/новинарски сайт.Можеш да бъдеш и обективен и пристрастен.Пробвай се,където,както дойде.Нямат обобщител на инфото с твойте познания и КИ.

16. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България

Голям избор на каскети за всеки вкус. Не чакайте.
    Всъщност за какво ви е притрябвало да сваляте ББ....по мека китка от него надали ще има. С правилните искания и малко натиск всяка организация може да получи каквото иска....всичко...без разбира се...шкафчето
    но имам два прекарани Бърн-ина....
    Бърнаут Ице, бърнин е при матриците
    Този пост е редактиран от Tommorow; 31-07-20 в 21:13.
    hristoslav2 и ivodivo харесват това.

17.  
  18. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012

ARD: Българите са изоставени от ЕС срещу едно корумпирано правителство

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

1. Събитията в Гърция
    От FearMe във форум Клуб Оксиморон
    Отговори: 1023
    Последно: 30-08-20, 08:53
  2. EON България
    От mitko715 във форум Черен списък
    Отговори: 8
    Последно: 31-01-12, 11:35
  3. Кой в България?
    От dedo pop във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-06, 20:32
  4. България - ЗА БЪЛГАРИТЕ !
    От Pat във форум Клуб Оксиморон
    Отговори: 9
    Последно: 26-07-06, 15:54
  5. Виртуална България
    От Pit във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 22-07-06, 08:03
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Този форум се задвижва, благодарение на Persy Сървър
Следвай ни
Горе