Страница 1503 от 1541 ПърваПърва ... 14531493150115021503150415051513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 22,531 до 22,545 от общо 23110
Like Tree10200Одобрявам

Спасяването на България

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009

Отговор: Спасяването на България

Цитат Първоначално публикувано от Kx Виж публикацията
    Уж го слушах Атанасов, ама такъв рев дето го описваш не чух.
    Най-логично е да вземат гласове от ИТН и негласувалите които им се вържат на популиските изказвания.
    Ако разбира се успеят за два месеца да направят някаква прилична организация, за което въобще не съм сигурен че ще стане. Интересно е и от къде ще дойде финансирането на предизборната им кампания

Маяма &co се разпаднаха напрактика още преди да разпуснат парламента.

Ми щом "само от други ще взимат избиратели" генерал Джуджан се пенявеше напразно че "ще раздробят дясното" и всичко за ДеБг е ОК ---> те ще са вътре " като политическа сила която ще получи мандат" : ДБ: В следващия парламент ще получим мандат за правителство, а Славчан ще гледа извън парламента ще се облизва и преглъща "на сухо"

"Нероден Петко" проговори: Атанасов: За нероден Петков няма какво да се говори----> Нероден Петко преди да е роден: Атанас Атанасов: Готови сме на съвместни действия с Петков и Василев - партия нямат и били "нероден Петко, ама той вече си поднася задните оголени части към "Неродения Петко"...

"Изпусни питомно, та ходи гони дивото..."

От "исторически демократи в исторически идиоти"...
    Все така им се получава...
    Нямат късмет тия убави момчета беееее да му се не види...

---> То ИТН нямаха "изборна кампания", нямаха и "организация" ---> на изборите април 2021 втора сила---> юли 2021 г първа политическа сила...

Да ви имам и "анлизаторските способности"...
    Този пост е редактиран от justify; 17-09-21 в 10:00.

2.  
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София

Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    .........

---> То ИТН нямаха "изборна кампания", нямаха и "организация" ---> на изборите април 2021 втора сила---> юли 2021 г първа политическа сила...

Да ви имам и "анлизаторските способности"...
    Нищо от това не им и трябваше!
    Те си имаха всичко необходимо априори:
    - популярността от шоуто и телевизията;
    - политическата платформа на референдума;
    - знаеха, че ще оберат наказателния вот срещу ГЕРБ.
    Не очакваха обаче такъв висок резултат и че ще им връчат "горещия картоф" - правото да съставят правителство и закономерно се издъниха. И ще се окажат поредния метеорит на политическия небосклон.
    Wise и Kx харесват това.

4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я

5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002

Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Нищо от това не им и трябваше!
    Те си имаха всичко необходимо априори:
    - популярността от шоуто и телевизията;
    - политическата платформа на референдума;
    - знаеха, че ще оберат наказателния вот срещу ГЕРБ.
    Не очакваха обаче такъв висок резултат и че ще им връчат "горещия картоф" - правото да съставят правителство и закономерно се издъниха. И ще се окажат поредния метеорит на политическия небосклон.
    Това не е било - един път да съм напълно съгласен с бай Лупин. СъсипАха го май тоз' форОм.
    justify и jhoro харесват това.

6. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009

"Нагласическите€€€€€€€ агенции" ги остави. Те и преди първите за тази година избори "имаха прогнози"...

Агенции не ме интересуват, защото гласуват избирателите, а не агенциите...

----> След 12 години "епична борба" на десните лидери с ББ& GERB включваща "миене на краката му и пиене на водата", лизане на задните му части, коалиция с него...
    --->> ...Дойде Славчан, на първите избори удари БатБ, но последният удържа с малко и изправяйки се каза "Първи съм никой не може да ме бие"
    ---->>> Втори избори - Славчан удари Гербан и Гербан падна, Славчан му върза въжетата за крайниците, хвана едно да дърпа и подаде другите въжета на "ДеБГ", "Изправи се мутри вън" казвайки им : "Дърпайте да разчопатим БатБ и ГЕРБ.
    А тея му отговориха: "Ама чакай сега да видим, ти каква порция и каква част от баницата ще ни дадеш, за да дърпаме въжетата и да разчопатим ГЕРБ? Щот без баница няма да дърпаме...

---> Появяват се "Двамата бивши министри" които казват "Дайте въжето да дърпаме, ще дърпаме колкото можем, щот ГЕРБ трябва да бъдат "живо разчекнати" ...
    БСП сами проявиха желание да "дърпат въжето"...

Когато минат предстоящите избори, ИМНИ или ИБНИ, няма да ги има в парламентарното пространство, ДеБг я "са вътре, я са вън" с техните могъщи 4%-6% най-вече заради тънкомисленото сметкаджийство...

След като ИТН и "Двамата министри" хванат въжетата БСП ще сами ще дотърчат като видят, че в противен случай ще изпаднат от лодката както изпаднаха някои от другите, и сами не само ще дотичат, ами с желание ще хванат въжето и ще почнат да дърпат надявайки се избирателят да отчете че "и те са дърпали въжетата за разчопатването на ГЕРБ" ...

Придаваш ли си фасоните когато има работа за вършене --> отнасяш кютека и скимтиш като бита мастия...

Те вече нямат и никакъв печеливш ход, дори малко печеливш...Нито има време, нито има доверие...

Двамата министри явят ли се на избори със собствена партия -мандатоносител(дори да не собствена, те да я управляват) ДеБг са в миналото. На практика министрите ще оберат целият периферен не твърдолинеен вот, което на практика означава, че ДеБг ще останат с между 3% до 8%, но според мен 8% е твърде оптимистичен за тях вариант - на предни избори сме виждали как с твърдият вот кретат около 4% пряко сили...

Просто хората ще имат избор.

Твърдите ядра на ГЕРБ, БСП, ДПС, ИТН(чалгарите) ще си гласуват за тях със сигурност + още някои избиратели който или имат личен интерес, или просто са решили "да заложат на друго" и не са привърженици на конкретни политически партии или "залагат на сигурно".

ДеБГ станаха с 12.5% благодарение на точно такива избиратели, сега отново благодарение на тях ще паднат там където бяха преди 5-6 години...

"Щели да станат първа или втора политическа сила и да им бъде връчен мандат и да управляват" ---> гладна кокошка просо сънува...

Трябваше да подкрепят Славчу, та да могат след това да имат очи да искат от него.Вместо това "изгориха всички мостове" сега в момента горят мостовете с двамата министри...

Та при такава самоизолация/самоизлагация не им остава друго освен да направят коалиция с другият изолиран(опосран доскорошен "първи".Ще си паснат - единият бивш, другият "бъдещ несбъднал се първи мандатоносител")...Ма ИЗБИРАТЕЛЯТ няма да има даде %%%% за пазарлък и алъш вериш "за порции и парче от баницата"...
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 17-09-21 в 19:25.
    Dedo1975 одобрява това.

7.  
  8. Kx
    Kx е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2008

Джъсти виждам че в твоите очи ДБ е основния проблем на България. Те са виновни че Славчо се мисли за велик и единсвен и трябва да му се кланят от заран до вечер.
    Те бяха единсвените които влязоха в коалиция с Бойко с условие да се направи реформа и единсвените които напуснаха министерсво като Бойко подля вода на реформата.
    Радвай се че няма да влязат в следващия парламент и си гласувай за спасителя Славчо. Така ще оправиш България.

9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009

Остави ме мен, горко им на кандидатите за народни представители за 3-ти път тази година...

Аз не съм важен, важен е избирателя и какво мисли и как гласува той.

10. Moderator Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

https://www.actualno.com/politics/ge...s_1644470.html
    Тоя пак остава.....политиците ни нямат морал.

11. Kx
    Kx е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2008

@justify
    А аз да си мисля че ти си Избирателят

12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София

Избирателя го ухажват преди изборите и след тях никой не го бръсне за слива!

13. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България

Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    https://www.actualno.com/politics/ge...s_1644470.html
    Тоя пак остава.....политиците ни нямат морал.
    Кво мрънкаш...спец е Спецов....отървал се е от ддс-то, знае как... ..а и не е канадец...100%ов доказан българин.
    Като при хакерите: хакваш пентагона и те взимат на работа там да ги пазиш от други хакери...

Аз пък вече знам къде ще дам шанс с гласа си...
    Този пост е редактиран от Tommorow; 17-09-21 в 23:33.
    justify одобрява това.

14. Moderator Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

https://maysuryan.livejournal.com/14...urce=3userpost
    Често се пита: променя ли се нещо от изборите? Трябва честно да отговорим: да. Нещо се променя. Какво точно е добре показано на следната картина:

При тези условия възниква следният въпрос: струва ли си да отидете и да изберете между лошо и лошо?
    Следните снимки дават отговор на този въпрос:

Gena_bs одобрява това.

15. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България

Дори карикатурите са ти руски, мама му стара...абсолютна бляд си ама си си наша бляд, форумна....

16. Moderator Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

Изкуството няма националност майна..освен за националистите. Ти такъв ли си ?
    jhoro одобрява това.

17.  
  18. Banned
    Тук е от
    Jun 2014

Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Изкуството няма националност майна..освен за националистите. Ти такъв ли си ?
    Същото важи и за глупостта!
    Принципно казано.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

1. Събитията в Гърция
    От FearMe във форум Клуб Оксиморон
    Отговори: 1024
    Последно: 24-10-20, 18:26
  2. EON България
    От mitko715 във форум Черен списък
    Отговори: 8
    Последно: 31-01-12, 11:35
  3. Кой в България?
    От dedo pop във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-06, 20:32
  4. България - ЗА БЪЛГАРИТЕ !
    От Pat във форум Клуб Оксиморон
    Отговори: 9
    Последно: 26-07-06, 15:54
  5. Виртуална България
    От Pit във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 22-07-06, 08:03
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе