Страница 1525 от 1527 ПърваПърва ... 1475151515231524152515261527 ПоследноПоследно
Резултати от 22,861 до 22,875 от общо 22903
Like Tree10102Одобрявам

Спасяването на България

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

Отговор: Спасяването на България

kod
    Луна: 650 лв. заплата за президента и пълна лустрация
    https://www.24chasa.bg/novini/article/10279777

тея..нали нищо не искаха ?
    https://www.24chasa.bg/novini/article/10283275

2.  
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2014

Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Радев също не е опция, повярва си прекалено много, а и е военен.
    За протокола - бивш военен, О.З.

4. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012

Цитат Първоначално публикувано от jhoro Виж публикацията
    Това, че Радев е военен, е най-голямото му предимство

През последните години дпс и партията на боко-чекмеджето, натрисайки ни разни безподобни клоуни и мухльовци, до голяма степен успяха да компрометират, да обезценят, и да обезличат президентската институция.

В действителност повечето хора забравят, че освен президент трябва да избираме и върховен главнокомандващ на българските въоръжени сили.

Това е човек, който ще трябва да взема стратегически решения за българската нация в случай на извънредни, или форс-мажорни обстоятелства.

Радев отговаря на този профил, има качества и може да се справи със задачата.

За разлика от карикатурите, които боко-чекмеджето се опитваше да ни натресе за президенти през последните години... Роско, пияната Леля Цецка и тем подобни идиоти...
    ...тия ли клоуни ще ръководят въоръжените сили и ще вземат решения за бъдещето на България при извънредни ситуации?!
    Айде всяка жаба да си знае гьола!

Прикачени изображения Прикачени изображения
    jhoro и Mig82 харесват това.

5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009

Отново дойде "време за реклама"(избори) на политическите партии...

Никой няма да гласува за Радев заради това че е военен и има дисциплина и дъра бъра...

Щях да гласувам за Лозан Панов, но тъй като Моасе е негов личен избор, ако се окаже че тази се кандидатира в нарушение на Конституцията, ще ги резна и ще си дам гласа за Радев.Същото ще се случи и ако след като прочета интернет драсканците на тая оттелила се лелка и "хванала чужденца за шлифера/масуря" се окаже че е българомразка пишеща с драскулници пълни с омраза към българите и България...

Все има някакви такива тетки на които лично интимните им неудачи в избор на съпруг и баща на децата им ги пренасят като негатив върху "всички мъже" или "българите" и/или България им е виновна и като хванат някой чужденец за ******* литват в небесата все едно са принцеси неземни, забравят откъде са се пръкнали и тръгнали и плюейки по сънародниците и родината си, си чешат егото, че вече като не "живеят там" са нещо повече от тях...

Все едно те с нищо не са допринесли за тази ситуация...

6. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София

Цитат Първоначално публикувано от jhoro Виж публикацията
    Няма такова понятие.
    След като мирогледа ти е бил да станеш военен... за мен чертата е прекъсната завинаги.
    Никой дълбоко убеден демократ не може да е щастлив от концентрирана власт в униформа. Друг е въпросът, че момента в България не е подходящ за демокрация.

А въоръжени сили помоему няма от десетки години, така че не виждам защо им трябва командир.
    Те са за охрана по границата от мигранти, помощ при природни бедствия, участия в паради и война с Македония. И за четирите не е висок критерия, а за друго... не виждам какво може да помогнат.
    Kx и svetlio1 харесват това.

7.  
  8. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я

Не знам какво му харесвате на Радев. Това ,че държи д-р Стойчо толкова дълго министър или назначи оня комичен транспортен министър , който щеше да пази "Вера Су" от диверсанти.

9. kod
    kod е на линия
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София

Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Не знам какво му харесвате на Радев. Това ,че държи д-р Стойчо толкова дълго министър или назначи оня комичен транспортен министър , който щеше да пази "Вера Су" от диверсанти.
    ??? Сериозно ли питаш?
    Харесвам му, че беше основна фигура в свалянето на тиквата!
    Това е вечен плюс. Друг е въпросът, че ти си си с объркани политически приоритети открай време ако не бъркам. И мнението ти е без значение за нормалността и антитикварството

10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

не знам дали забелязвате, но промяна вече реално има, след като коментираме различните кандидати заради самите ТЯХ и техните плюсове, а не като преди да се чувстваме ограничени да избираме най-малкото зло
    ccankov73 одобрява това.

11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    София

По принцип съм "леко" предубеден към всичко под фуражка,но специално Радев е единствения ни президент /и политик/, който до скоро не си четеше речите. Макар и само за това има моето уважение.

12. Member
    Тук е от
    Jun 2014

Няма такова понятие.
    Ти много не си „у ред“???
    Остава да кажеш, че и аз съм „шапкар“ - щото съм „#еди_какъв_си_чин от резерва“!

А тази комбинация ...
    А въоръжени сили помоему няма от десетки години, така че не виждам защо им трябва командир.
    Те са за охрана по границата от мигранти, помощ при природни бедствия, участия в паради и война с Македония. И за четирите не е висок критерия, а за друго... не виждам какво може да помогнат.
    Хем ги няма, хем са за ... еди какво си!
    Последно???

13. kod
    kod е на линия
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София

Хм, това обяснява много
    Не искам да те плаша, но мнението ми за унифорнените е преобладаващо, не е някакво странно изключение.
    Поне в средите, с които контактувам и са важни за мен.

На втория въпрос не мисля, че е необходим отговор или обяснение. Логиката е налична, дали ще я намериш или не е твое действие.
    svetlio1 и jhoro харесват това.

14. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

всички много добре знаем, че армията ни съществува(ше), само за да успе да поспре турците да не стигнат до дунава, докато дойдат руснаците
    вярвате, че нещо се е променило ли?

иначе и аз съм по-коро склонен да споделям мнението на kod за армейците... както поради впечатления от казармата, която ми беше изключиртелно лека, но дори и така ме остави втрещен от простотията си, така и от общите ми житейски впечатления

ИЗКЛЮЧЕНИЕ правят научно-техническите отдели, както там, така и в МВР
    но както е казано: точно изключенията доказват правилото
    Kx, svetlio1 и jhoro харесват това.

15. Member
    Тук е от
    Jun 2014

Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    всички много добре знаем, че армията ни съществува(ше), само за да успе да поспре турците да не стигнат до дунава, докато дойдат руснаците
    вярвате, че нещо се е променило ли?
    Имаше „непредвидени“ и „непредвидими“ капани!
    На едно занятие - едната гаубица, пристигна 12 часа след другите. По този повод, командира каза:
    - „Когато ни нападнат и превземат турците - те такива идиоти ... ще им излязат в гръб!“

16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009

Хм, това обяснява много
    Не искам да те плаша, но мнението ми за унифорнените е преобладаващо, не е някакво странно изключение.
    Поне в средите, с които контактувам и са важни за мен.
    Възникват няколко въпроса: Кои униформени (от изписаното се предполага "всички")? Пожарникарите, лекарите и мн. други също носят униформа? Ако приемем, че става въпрос само за военните униформени, също имам особено мнение - не бих сложил всички под един знаменател. Все пак, сме имали велики военни постижения... Да не говорим, че в световен мащаб военните са доста сериозен носител на прогреса (техническият прогрес). Иначе съм съгласен, че 1. сегашните 2.български 3.униформени военни 4. в по-голямата си част - не стават.
    jhoro одобрява това.

17.  
  18. Member
    Тук е от
    Jun 2014

Цитат Първоначално публикувано от Georgo Виж публикацията
    Възникват няколко въпроса: Кои униформени?
    Много добър въпрос!
    Особено - ако човек прочете „Наредба за безплатното работно и униформено облекло“
    Чл. 16. (1) Униформеното облекло се дава на работници, за които при изпълнение на служебните задължения се налага отличаването им от останалото население.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

1. Събитията в Гърция
    От FearMe във форум Клуб Оксиморон
    Отговори: 1024
    Последно: 24-10-20, 18:26
  2. EON България
    От mitko715 във форум Черен списък
    Отговори: 8
    Последно: 31-01-12, 11:35
  3. Кой в България?
    От dedo pop във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-06, 20:32
  4. България - ЗА БЪЛГАРИТЕ !
    От Pat във форум Клуб Оксиморон
    Отговори: 9
    Последно: 26-07-06, 15:54
  5. Виртуална България
    От Pit във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 22-07-06, 08:03
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе