Страница 637 от 660 ПърваПърва ... 587627635636637638639647 ... ПоследноПоследно
Резултати от 9,541 до 9,555 от общо 9894
Like Tree3835Одобрявам

Спасяването на България

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България

Отговор: Спасяването на България

Its...comming

Деца само от… двама бащи! | За Науката

и апропо: geiche на жаргон значи кожата между теститите и ануса
    например в следния диалог:
    Ms: "OMG Are you jacking off ???"
    Kx: "No dear, I have an itchy geiche"
    ...
    Ms: "Боже мой, ти да не маструбираш?"
    Kx: Не скъпи, засърбя ме гейчето"
    Този пост е редактиран от Tommorow; 22-01-18 в 01:43.

2.  
  3. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Варна

Цитат Първоначално публикувано от MitkoS Виж публикацията
    Аз пък си мислех, че създаването на семейство е преди всичко нужда на създаващите го.
    Ако ти например си мислиш, че съм оженил и съм отгледал нови двама за да изпълня квотата на (например) Валери Симеонов за млади и прави българи, то много се лъжеш.
    Решил съм че искам да се женя единствено заради самия себе си и пак единствено заради самия себе си съм решил, че искам деца. По тия два въпроса не ми е пукало (и продължава да не ми пука) нито за мнението на обществото, нито за мнението на родителите ми.

Двама еднополви или пък двама трансексуални или пък двойка от трансексуален и нетраксексуален решили да живеят заедно и да се наричат семейство - това си е тяхна работа и техни желания да бъдат заедно.
    Та отговарям ти на това подчертаното дето го питаш - нужно е на самите тях и това ги прави щастливи.
    Да де тяхна работа си е! Ама защо искат узаконяване на тези техни нестандартни наклонности? Това което бъркаш, че слагаш равенство между семейство и граждански брак...
    По рано запитах какво ще правим с индивидите дето се кефят да се сношават с животни примерно? Ами да им узаконим и техните връзки -то там по може да се зачене нещо...
    jonny33 одобрява това.

4. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив

Индивидите дето са "нестандартни" да правят, каквото си искат. Кои сме ние че да ги съдим? И с какво право ще решаваме за кого да се женят или не? Всъщност касае ли ни лично?
    От цялата работа хетеросексуалените нищо не печелим, а хомосексуалните са дискриминирани.
    А за целите на брака и че главната била правене на деца fear ви обясни как ги вижда нещата. Той не е единственият с деца без брак или с брак без деца наоколо.
    Даването равни права на хомосексуалните не отнема никакви права на хетеросексуалените и не ни застрашава по никакъв начин.
    Този пост е редактиран от kokovox; 22-01-18 в 05:33.

5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна

А защо трябва да имат същите права след като те се различават от нормалните хора? Няма логика да си различен физически, психически и ценностно от една група хора (общество), да живееш по различен от тях начин и в същото време да искаш да имаш същите права именно в в тази част в която се различаваш.
    Никой не оспорва основните им човешки права. Но има права които са съобразени и пазят начина на живот и ценностната система на обществото - в тази си част различните от обществото не трябва да имат тези права. Така както и престъпниците са лишени от множество права.
    Lupus, ivodivo и jonny33 харесват това.

6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017

Ето едно клипче за размисъл какво искат ултра джендърите, пък после ми разправяйте, че били нормални:

7.  
  8. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България

Ся тва са глупости и не описват нещата, така както и Денис Родман не значи нищо, просто един палячо вероятно сложил си халка и на дебелото черво.....

По-интересен е следния обзор на влиянието на британската преса за удвояването на постъпилите в клиниката Tavistock специализирана за деца под 18г. за установяване на пола....

https://www.transgendertrend.com/sur...continue-soar/
    Този пост е редактиран от Tommorow; 22-01-18 в 15:46.

9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009

Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    и знаете ли кое е парадоксалното?

че караганчев получи 30-дневен бан за това, че нарече кокича "гей"

не "педал", "обратен", "дупедавец" или нещо по-просташко, а с приетата, евро-политически коректната дума "гей"

което какво иде да рече?

че да наречеш някого "хомосексуалист" е обида
    както и да те нарекат "хомосексуален" е причина да се чувстваш обиден...

ако ще е напълно нормално да правиш секс с индивиди от същия пол като твоя, защо кокича ще се сърди, а караганчев отнася бан?
    ако не е нормално, тогава за каква толерантност в разбиранията говорим?

ще се спукам от смях, честно

Малко му е 30 дни. Поне 6 месеца да му "охладнее" главата, че изцепките му не са за този форум, а за някой фатмашки форум, защото там ще са си на един акъл ...

Когато нямаш доводи по темата, обикновенно това което се случва е да се опитваш да уязвиш другата страна в спора.

За съжаление в България доста хора не са на нивото на което им се иска да бъдат и поради това когато не могат да извлекат от мозъка си смислени аргументи в полза на своята теза прибягват до лично отношение и уязвяване на другата страна.

Против даването право на еднакво третиране от закона съм за "джендър" ориентираните и приравняването им по права на хетеросексуалните двойки и хора( когато става въпрос за семейство, раждане и отглеждане на деца), на които Конституцията гарантира правото на сключване на брак, освен в случаите на пълна 100% промяна на пола при която те ще имат 100% репродуктивната функционалност на нормален човешки индивид(което към настоящит момент на науката и техническите постижения е невъзможно).

Не мога обаче да толерирам поведението на хора като Караганчев.Той има "изяви" и в други форуми и съвкупността на неговите постове във форумите показва точно нивото му на логика и начина му на "мислене".

При една война между България и Русия обаче, ако трябва да избирам между него и някой гей, който е военен и няма да направи компромиси и да си подлага гъза редовно на руския интерес, винаги ще предпочета гея когато е доказан професионалист, а не русофил, американофил и изобщо "чуждофил".

Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    А бе тука се убиха някой да ни убеждават как гейовете са като всички останали хора , как трябва да имат същите права, че и повече в някой случаи и накрая като кажеш на някого "гей" - същите тия хора те наказват за обида......еб@си и логиката.... взех да се обърквам малко... ся тия въпросните - гейчетата като нас ли са или не са, щото ако не са и са нещо по "кофти матрял" тогава разбирам да се обиждат, ама ако са като нас мисля, че мога да заместя обръщението "мараба авер" със "Здрасти педи" и никой няма право да се обижда.
    Като ще сме равни да сме равни във всико, не само в това което ни отърва.

Все едно MitkoS сега да ми се обиди че ще го нарека доносник - ами според това което сам признава че е извършил си е точно това - доносник.

1. Не е важно дали той се обижда, а дали ти целиш да го обидиш и дали твоето отношение към него е обидно с думите които влагаш в това си обръщение.

2. В този форум някои като мен са професионални доносници "на щат", макар и в последната година или година и половина да не съм упражнявал това си право.

Работата е там, че "доносници" са и немалко от пишещите които на мнението на Караганчев по повечето въпроси, ама за тях май или хубаво или нищо ...А?

Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    Привилегията за хетеросексуалените да се женят за когото си искат вече я имаме. Аз лично не се чувствам застрашен тази същата "привилегия" да я имат и хомосексуалните. Точно тук се крие дискриминацията. Конституцията защита правата на уж всички българи, но някои българи имат права, които други българи нямат. Не виждам смисъл в тази дискриминация. Не виждам как помага на мнозинството хетеросексуалени.
    Тази "привилегия" е създадена, защото от тази хетеросексуална връзка се пръкват дечица по нормален биологичен зададен от природата и еволюцията закон, а не защото на хетеросексуалните така им е хрумнало.Тези деца трябва да имат сигурност, за да се отгледат нормално.

Иначе както казах, аз ще съм първият гласувал "ЗА" и първият подкрепил тези хора, когато те имат 100% репродуктивна функционалност и не се налага да "взимат", осиновяват и така нататък деца, а при тях децата се раждат по биологичен ред както при всички останали.

чудя се как само юристите тук не видяха очевидното решение

ако държавата си размърда гъза да уреди "брак = фактическо съжителство", а не както е сега ("нито риба нито рак"), на всичките хомо-, квази-, интер- и унтерменши претенциите им ще бъдат задоволени

явно всичко опира до далаверата като умре единият съпруг, другият съпруг да вземе апартамента, което става само след регистрация на брака в гражданското...

Винаги си бил сляп за някои неща казани в обществото и написани в този форум.

Това беше първото което написах в първият ми пост в тази тема.Казах, че ще стане, заради ЕСПЧ, независимо дали ни се иска или не.

Проблемът е че "Апетитът идва с яденето..."

Днес искат признаване правото да сключат брак, утре ще поискат и пътека в здравна каса за финансиране на асистирана репродукция(внасяне на заченат плод" и износване от друга жена, от която не е генетичният материал).

Природата е създала мъжа и жената "неравни" по биологични възможности за репродуциране като е определила чрез еволюцията още преди появата им кой каква роля ще играе във възпроизводството.

Днес научните и технически постижения дадоха други нови възможности и има хора които искат "същит права".

Е, ама тези права са дадени на хетеросексуалните мъж и жена не защото на тях ИМ СЕ Е ИСКАЛО, а защото техният организъм биологично е предопределен за това и има точно определени "роли" в това възпроизводство.

Еднополовите сами си избират тези роли независимо от биологичните им дадености и независимо от милиони години еволюция и казват "И ние искаме".

Е, то и аз искам да летя, ама не става, защото природата и еволюцията не ми е дала тази възможност.

Едните биологично и еволюционно по начало са създадени(родени) да създават деца, а другите не са, ако го постигнат то това е благодарение на постиженията на съвременната наука и техника в тази сфера които са преди всичко за лечение на болестни отклонения на хетеро двойките.

В това отношение се питам при хетеро нормалното е можеш да имаш деца по биологично предопределен начин.

При едно половите двойки и да искат не могат по биологичен начин да имат деца, защото природата и еволюцията не е предвидила такъв начин (и тяхните желания ) и това може да стане единствено и само по начина по който при хетеро двойките се лекуват болестните отклонения на тази репродуктивна функция.

Излиза че това което при хетеро е нормално и възможно, при еднополовите е невъзможно.

Това което при хетеро е лечение на болестно отклонение на репродуктивната функция, то при еднополовите е единствения начин за възпроизводство.

Въпросът ми е:

Ако има позволим да използват тези постижения на науката вски път като правило при създаване на поколение, дали те няма да изсмукат финансово здравната система и да не остават пари за лечение на репродуктивни проблеми на хетеро двойките при които това е просто извънреден случай на лечение на такива проблеми?

Според мен се отваря кутията на Пандора в този случай...
    Този пост е редактиран от justify; 22-01-18 в 15:51.
    svetlio1 и ivodivo харесват това.

10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

радвам се, че толкова добре се познаваме

хайде сега да постъпим не по адвокатски (т.е. да търсим къде какво е казал законът), а по интелигентному (т.е. да мислим сами) и да анализираме коментара ми

(бавно и с максимум двусрични думи, че явно някои срещат затруднения, когато нещата не са казани черно на бяло, ясно и кратко)

"гей" не е лоша дума
    да си "гей" не е нито лошо, нито подсъдно, нито престъпно
    да те нарекат "гей" обаче е лошо

защотооо... вътрешно смяташ, че "гей" е лошо нещо и се обиждаш, може би?
    (не ти, говоря за адресата на обръщението)

аз съм късоглед. да се обиждам, когато някой ме нарече "късоглед" ли?
    не говоря за "цайс", "кьорчо", "недоскив" и т.н.

ти си дебел. ще се обидиш ли, когато те нарекат "дебел"?
    не говоря за "свиня", "слон", "тлъстак", "лоена топка" и т.н.

коко не го знаем гей ли е. някой се обръща към него с "гей".
    не говоря за "педеруга", "кyросмук", "педал" и т.н.

трябва ли той да се обиди и да търси наказание за ответната страна, или просто да уточни с какъв сексуален уклон е?

прочее, ти, джъсти, си нисък!

чакам си наказанието...
    Karata, Tommorow и jonny33 харесват това.

11. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България

Аз пък си харесах новия ми стайлинг от тук само не разбрах защо го наричат menswear....а не gayswear...да не би и те да се обиждат на гей?

12. Kx
    Kx е на линия
    Member
    Тук е от
    Jan 2008

...
    ти си дебел. ще се обидиш ли, когато те нарекат "дебел"?
    не говоря за "свиня", "слон", "тлъстак", "лоена топка" и т.н.

.
    Пробвай да намериш някоя жена, която няма да се обиди когато и кажеш че е дебела. :-)
    Дори само да и го намекнеш ...

13. Moderator Аватара на MitkoS
    Тук е от
    Mar 2005

Че то си има и виц:
    Според последни проучвания, леко пълничките жени живеят по-дълго от мъжете които са го споменали.
    svetlio1 одобрява това.

14. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я

15. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България

Докато си педерастваме тук изпуснахме какво стана с БАЦИС, баце....

16. Member
    Тук е от
    Sep 2016

17.  
  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

Още преди година споменах, че в западните медии липсва плурализъм...Лошото е, че това се пренесе и при нашите такива...Журналистите в БНТ не разбират обществената функция на медията. Прав е Кошлуков, но в БНТ трябва чистка на некадърни и мързеливи журналисти
    САМО В ПИК! Емил Кошлуков с първи думи след скандалната декларация...
    Общественици и творци скочиха срещу Денят започва с култура | България
    Моралната полиция скочи на Кошлуков. Време е БНТ да измете лекетата...

СКАНДАЛ В ПИК! Държавата праща джендъри в столичните училища, ще...
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-01-18 в 21:11.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

1. Спасяването на Гърция :)
    От FearMe във форум Клуб Оксиморон
    Отговори: 947
    Последно: 10-10-16, 23:07
  2. EON България
    От mitko715 във форум Черен списък
    Отговори: 8
    Последно: 31-01-12, 12:35
  3. Кой в България?
    От dedo pop във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-06, 21:32
  4. България - ЗА БЪЛГАРИТЕ !
    От Pat във форум Клуб Оксиморон
    Отговори: 9
    Последно: 26-07-06, 16:54
  5. Виртуална България
    От Pit във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 22-07-06, 09:03
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 15 години!
Този форум се задвижва, благодарение на Persy Сървър
Следвай ни
Горе