Hitachi Климатици
Страница 761 от 767 ПърваПърва ... 711751759760761762763 ... ПоследноПоследно
Резултати от 11,401 до 11,415 от общо 11493
Like Tree4438Одобрявам

Спасяването на България

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

Отговор: Спасяването на България

по-умните се чувстват като на канапе
    stainway одобрява това.

2.  
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002

Цитат Първоначално публикувано от Spitfaqr12 Виж публикацията
    Беше ми станало неудобно да ме привикват всеки месец за побой над по-големи ученици.
    Едвам го спасих от изключване,хубаво,че беше много добър ученик.
    Не се гордея с това,че ги биеше и ми създаваше много проблеми с някои родители на потърпевшите!
    Понеже знаеха,че тренира му викаха трениран убиец!
    Вики, един от основните постулати на повечето бойни изкуства е хората посветили се в овладяването им, да не ги прилагат без особена нужда в обществото. Имах познати треньори по Карате и Кикбокс, бил съм на открити тренировки на един кореец (някакъв Ким май беше) най-висок дан в България по Таекуон-до и всичките винаги са наблягали на този принцип при обучението на нови хора в бойното изкуство. Така че не бих нарекъл особен повод за гордост това, че твоят син подобно на теб го раздава тип мутра-хулиган. Може и да не е така в действителност, но по твоите писания изглежда така отстрани. Знам че за всеки родител, неговите деца са най-добрите на света, няма нищо лошо. Има и един друг принцип - всеки накрая си намира майстора. Да не стане някоя беля в един момент. На един приятел лекар (бяхме и състуденти), брат му беше пак така някакъв медалист, но много лошо го биха един път в София и лежа няколко месеца в болница и след това повече не можеше да тренира.
    Вики, както и Феарме вече ти писа, в днешно време приема във ВУЗ в България е фасулска работа за мнозинството ВУЗ-ове. Не малко са дори без приемен изпит. За някои специалности наистина има конкуренция и е по-трудно, но при наличие на подготовка и знания няма никакви проблеми. Дъщеря ми я приеха и в Медицинския в Плевен (за Медицина) и в Пловдив (тя държеше на Фармация), а МУ у нас са с голяма конкуренция за момичета. Но се готви две години предварително още от Математическата гимназия и изкара отлични оценки. Пари не сме давали и на двете места. Хайде в Плевен аз имам връзки (не съм ги използвал), но в Пловдив не познавам никой.
    Вики, самотен ли си вечер, че толкова имаш нужда да излееш разпокъсаните си мисли и душевни терзания във форума.
    Моля те само не ме заплашвай с побой и боеприпаси, защото може и да не вярваш, но изпитвам уважение към онази твоя част от личността, която обича да помага на хората с това, което можеш - там по лагерите на пералните и други битови уреди.
    Този пост е редактиран от VanDan; 31-10-18 в 15:34.

4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

не бе, лошо няма човек да по-различно темпераментен, но си признавам, че четенето на постовете на spitfire-а ми е сякаш... сякаш съм застанал в средата на кръг от хора и на случаен принцип някой ми удря шамар

просто не знам откъде да очаквам смисъла, накъде върви изложението и кога ще дойде точката...
    VanDan, Karata, svetlio1 и 3 други харесват това.

5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002

Значи не си запознат с творчеството му. Той стана известен първоначално с ник Викинг. Навлезе преди може би година с гръм и трясък при пералните. Но тъй като там не се пише много, се прехвърли при климатиците и няколко други технически раздели и беше пак същата какафония от темперамент и лични емоционални изблици и терзания. Все едно пише в хайку стил. Забърка и няколко сериозни вербални конфликта с доста негови постове изпълнени с преки груби обиди към останали участници във форума. И беше банизиран през август. Тъй като написа, че изпитва непреодолима нужда от участие в този форум, се регистрира отново с "иСтребителския" ник и пише основно в празнословната тема за Спасяването и подобни в политическия раздел, където се търпи писане по всичко. Старае се да се сдържа (да не получи нов бан), доколкото може от лични обиди към останалите, но го усещам как на няколко пъти много му се иска да отвърне подобаващо. А не е лош човек по принцип. Помогна на някои хора със специфични неща в темите за пералните.
    Този пост е редактиран от VanDan; 31-10-18 в 15:52.
    Karata одобрява това.

6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

Война заканчивается - поставки болгарского оружия джихадистам Сирии падают
    https://diana-mihailova.livejournal.com/2886234.html

не разбирам, защо не повдигнаха обвинение на онази дърта кукумявка - таксиметровият шофьор, който вместо да спаси детето и да се обади на полицията си е замълчал и покрил като мишка
    https://www.facebook.com/photo.php?f...2422289&type=3
    https://www.facebook.com/mspirova/po...55594191781831
    https://www.facebook.com/valentina.k...17480375104235
    От началото на годината 22-ма са убили съпругите си, други трима бащи са убили децата си....Големи мъже се извъдиха...

https://www.24chasa.bg/novini/article/7130577

Учения израильских ВВС в Болгарии: сценарий нападения на Сирию
    https://mari-shtuchka.livejournal.com/1457684.html
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 04-11-18 в 21:28.

7.  
  8. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

https://www.businessinsider.com/thes...l-ranking-60-5
    българската армия на 21 място...

Агенцията за българите в чужбина и още 22 ведомства бойкотираха е-управлението
    https://www.24chasa.bg/novini/article/7139154

Томислав Дончев: До 2 години ще има електронно правителство
    https://www.24chasa.bg/novini/article/7140754

Още преди 5 години писах тук че чиновниците саботират въвеждането на електронното правителство, ама няма кой да им смачка фасона и започне уволнения без право на обезщетения. Обещанието за ел правителство, го слушаме от 1997 година, а похарчената до момента сума, приближава 1,5 милиарда лева...и резултатът е само козметичен.
    Отделните общински администрации използват различен софтуер, като програмите не са съвместими помежду си. Не се намери един министър, да ги подгони , да използват една и съща база с цел съвместимост.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 06-11-18 в 21:17.

9. Member
    Тук е от
    Sep 2018

Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Значи не си запознат с творчеството му. Той стана известен първоначално с ник Викинг. Навлезе преди може би година с гръм и трясък при пералните. Но тъй като там не се пише много, се прехвърли при климатиците и няколко други технически раздели и беше пак същата какафония от темперамент и лични емоционални изблици и терзания. Все едно пише в хайку стил. Забърка и няколко сериозни вербални конфликта с доста негови постове изпълнени с преки груби обиди към останали участници във форума. И беше банизиран през август. Тъй като написа, че изпитва непреодолима нужда от участие в този форум, се регистрира отново с "иСтребителския" ник и пише основно в празнословната тема за Спасяването и подобни в политическия раздел, където се търпи писане по всичко. Старае се да се сдържа (да не получи нов бан), доколкото може от лични обиди към останалите, но го усещам как на няколко пъти много му се иска да отвърне подобаващо. А не е лош човек по принцип.

А не е лош човек по принцип. Помогна на някои хора със специфични неща в темите за пералните.[/QUOTE]

Намерих и начин за увеличаване на водата при новите перални.Все още правя експерименти,резултатите са впечатляващи.
    До края на месеца в темата за перални ще напиша как става.
    Не е сложно,увеличава се обема на въздушната камера за налягане.
    И всеки ще може сам да си го направи.
    Много им поздрави на оторизираните сервизи ,промяна на софтуер,бъзици на пресостати..и т.н.
    То ми е омръзнало да чета,че българите не разбират от техника и нищо не става от нас!

---------
    Ице,назад в темата пишеш,че имам недоразвити умствени способности?
    Споко бе човек,основно се занимавам с техника и говоря един чужд език,не е перфектен,но се оправях навсякъде,включително и в банките.
    Това,че съм краен националист е друга бира.
    Но не съм егоцентрик!
    Какво си мислиш,че на запад тази анархия ще продължи ли?
    Кьолн стана един от най-опасните градове на Европа.
    Знаеш ли как съм се притеснявал,докато децата се приберат в Солинген?
    На запад също се вдигат крайните националисти !
    Момче младо и зелено,когато започнеш да се сблъскваш с реалността,тогава ще даваш оценки!
    Знаеш ли какво представлява един мегаполис населен с всякаква паплач??
    Може и да погледаш стари филми от 60'-80 от златните години на френското кино.Сигурно има голяма разлика с Франция преди и сега?
    Мислиш ли,че съм недоразвит,щом съм харчил пари децата ми да учат езици и източни бойни спортове???
    Този пост е редактиран от Spitfaqr12; 08-11-18 в 22:07.
    Gena_bs, ayl и Jack Krauser харесват това.

10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

Spitfaqr12
    Досега нямаш и един адекватен, смислен и логично подреден пост в този подфорум.
    както ти написа колегата..
    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    просто не знам откъде да очаквам смисъла, накъде върви изложението и кога ще дойде точката...
    Не казвам, че трябва да си перфектен! Няма такива хора, но поне се опитай, да си събереш мислите и пишеш логично по темата..

https://www.24chasa.bg/novini/article/7143549
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 08-11-18 в 22:25.

11. Member
    Тук е от
    Sep 2018

Какво значи логичен пост?
    Може би, отивам на работа в безопасен град,прибирам се и щракам по клавиатурата?
    Що не се приземиш малко??

- - - - - - - - - -

Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Spitfaqr12

Не казвам, че трябва да си перфектен! Няма такива хора, но поне се опитай, да си събереш мислите и пишеш логично по темата..

Точно така е,пиша за реалността,а не давам линкове.
    Какво значи логичен пост?
    Живота на българите дали в чужбина или в България е труден!
    Някои успяват,други не.
    Още нещо смислено да напиша искаш ли?
    Този пост е редактиран от Spitfaqr12; 08-11-18 в 22:35.

12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я

Някои хора какво ниво на интелект достигнаха ,дебилите да му мислят.
    "Властелинът на пръстените" е част от войната срещу Русия според Иво Христов

13. Member
    Тук е от
    Sep 2018

Имаше и някаква краварска глупост,как американски тюлени спасяват руския президент?
    Луда работа!
    Филма е с Джерард Бътлър.
    Ай стига,при давама убити американски президенти,спасяват руски?!
    Болни мозъци са!!
    Този пост е редактиран от Spitfaqr12; 08-11-18 в 22:49.

14. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008

И туй нящо е преподавател по какво ? Очевидно присаждането на мокета е довело до необратими последствия. Направо не ми се мисли какво и как се преподава в тъй наречените ни университети

Колкото и да си мисля, че няма накъде повече да изветряват нЕкои 'ора ... те винаги ме изненадват

15. Member
    Тук е от
    Sep 2018

Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    И туй нящо е преподавател по какво ? Очевидно присаждането на мокета е довело до необратими последствия. Направо не ми се мисли какво и как се преподава в тъй наречените ни университети

Колкото и да си мисля, че няма накъде повече да изветряват нЕкои 'ора ... те винаги ме изненадват
    Няма какво да мислиш?
    Трябва един нов Хитлер и нещата ще си дойдат на мястото.

- - - - - - - - - -

Spitfaqr12

Батко Мъж,другият път не цитирай чужди мнения,сигурно не ги разбираш?

Изобщо не ме интересува твоето мнение!
    Аз съм любител на жени,бързи коли и хубаво уиски!
    Този пост е редактиран от Spitfaqr12; 09-11-18 в 00:30.

16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

Чехия е свалила гаранцията от ремонтираните в Одеският авиозавод 7 самолета L-39ZA на ВВС България
    https://diana-mihailova.livejournal.com/2915817.html
    Jotov & Son

17.  
  18. Member
    Тук е от
    Sep 2018

Чехия е свалила гаранцията от ремонтираните в Одеският авиозавод 7 самолета L-39ZA на ВВС България
    https://diana-mihailova.livejournal.com/2915817.html
    Jotov & Son
    Хубава информация!
    Но си намери някоя щура мадама да те вкара в пътя!!!
    Има уникални жени,просто трябва да намериш твоята половинка.

Моята е намерих преди 25'години и продължава да ме мачка!
    Обичам те миличка!
    Винаги съм бил емоционален,обичам жените и обожавам децата.
    Този пост е редактиран от Spitfaqr12; 09-11-18 в 01:35.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

1. Спасяването на Гърция :)
    От FearMe във форум Клуб Оксиморон
    Отговори: 968
    Последно: 08-10-18, 17:20
  2. EON България
    От mitko715 във форум Черен списък
    Отговори: 8
    Последно: 31-01-12, 12:35
  3. Кой в България?
    От dedo pop във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-06, 21:32
  4. България - ЗА БЪЛГАРИТЕ !
    От Pat във форум Клуб Оксиморон
    Отговори: 9
    Последно: 26-07-06, 16:54
  5. Виртуална България
    От Pit във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 22-07-06, 09:03
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 15 години!
Този форум се задвижва, благодарение на Persy Сървър
Следвай ни
Горе