Страница 823 от 829 ПърваПърва ... 773813821822823824825 ... ПоследноПоследно
Резултати от 12,331 до 12,345 от общо 12429
Like Tree4790Одобрявам

Спасяването на България

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

Отговор: Спасяването на България

justfy, Kx
    Никъде не съм писал, че важи само за български търговци. Мнението ми е за всички такива - без значение националност, пол, раса...

https://www.goodcountryindex.org/results
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 08-02-19 в 22:12.

2.  
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2018

Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    В нашият вход живеят две мутри наркопласьори. Кооперацията има 5 входа. 10 мутри наркоплаьори и това само в нашата кооперация. Умножете по две входовете на всички сгради в РБ и ще се втрещите...
    Ай стига,живял съм в ”Изгрев”-даже мангали съм ги връзвал с кабел за дърво до,дето дойде полицията.В шесто районно всяко ченге ме знае,къде съм бил манго или последните ми бяха ”изкъртили” глезена...
    И аз трудно се спасявам от тумба и попадам в такива ситуации.
    Ами,квартала е гнусен,а аз съм нервак,който не
    обича други цветове на кожата.
    Отдавна съм в друг квартал,но монтирах камери и dvr за запис,няма как да опазя всички коли,в гаража е най-скъпата.
    Но,ако докопам трошача на огледала,имам синджир и джанта от автобус.
    Язовири много...
    Не,не съм болен мозък,последно гледах онези нагли мангали в казанлъшката яка.
    Чудя се защо нападат стари хора,а не дойдат да искат левче от мен,и после да ме нападат/бият/??
    Понеже съм добър християнин, веднага им показвам пътя към пророците и планинските пътеки.
    Лошото е, остаряването,а такива дето мятаха тракторни гуми на тренировка,заминаха за чужбина.
    Не знам,но Байо ги правеше бойни машини ,аз се плашех от неговите тренировки.
    Другото,което не ми хареса нямаше ме бях в чужбина за три дни, в раздел перални няма отговори.
    Ай стига,не съм гурото на пералки!
    Този пост е редактиран от Spitfaqr12; 09-02-19 в 00:46.

4. Senior Member Аватара на stainway
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага

Цитат Първоначално публикувано от Spitfaqr12 Виж публикацията
    Ами,квартала е гнусен,а аз съм нервак,който не
    обича други цветове на кожата.
    Отдавна съм в друг квартал,но монтирах камери и dvr за запис,няма как да опазя всички коли,в гаража е най-скъпата.
    Но,ако докопам трошача на огледала,имам синджир и джанта от автобус.
    Язовири много...
    Потърсете помощ-подобно светоусещане и планиране на саморазправа не е здравословно. Не се оставяйте на подобни мисли да ви завладеят, защото последствията са непредсказуеми.

Душевният покой и равновесие са важни!

VanDan е компетентен и може да препоръча нещо от този списък:

• sertraline (Zoloft)
    • fluoxetine (Prozac, Sarafem)
    • citalopram (Celexa)
    • escitalopram (Lexapro)
    • paroxetine (Paxil, Pexeva, Brisdelle)
    • fluvoxamine (Luvox)
    Този пост е редактиран от stainway; 09-02-19 в 03:44.

5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

нещата от този списък са едни от причините за училищните стрелби и др.под.

четете малко повече

6. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България

Затова пък как една телевизия тия два дни не спомена за хора като този.
    Kx и hristoslav2 харесват това.

7.  
  8. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол

Това не е важно, важен е тиквеника и правителството му.Също никой не каза какво решиха немците и френците за патока.

9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

edi1
    https://www.consilium.europa.eu/en/p...ating-mandate/
    Ще се допуска обаче изключение от правилата за съществуващи проекти, какъвто е "Северен поток 2", дублираш първата тръба на газопровода от руското крайбрежие на Балтийско море до Северна Германия. Това стана възможно след постигнат по-рано през деня компромис между Франция и Берлин относно проекта. Двете страни решиха споровете си с редакция, според която прилагането на газовата директива за тръбопроводи от трети държави ще е в компетенциите на страните, на чиято територия влизат съоръженията. Така реално няма да се блокира "Северен поток 2", но Германия ще бъде отговорна за това проектът да отговаря на изискванията за разделение на функциите на оператор и доставчик, както и да се допускат други транзитьори до инфраструктурата.

Компромисът бил подкрепен от 27 от 28-те страни членки, като само България се е противопоставила, по информация на ДПА. Преговорите по промяната на газовата директива ще започнат на 12 февруари, посочва руската агенция ТАСС. Според финално одобреното предложение държавите членки, които желаят да започнат преговори с трета държава за сключване, изменение или удължаване на споразумение, което би могло да има въздействие върху общите правила на ЕС, ще трябва да уведомяват Еврокомисията, посочва се в съобщението на Съвета на Европейския съюз.

"Общата цел на предложеното изменение на директивата е да се гарантира прилагането на правилата, които управляват вътрешния пазар на природен газ в ЕС, по отношение на газопреносните линии между държавите членки и трети държави до границата на територията и териториалното море на съответната държава-членка", посочи говорителят на Европейската комисия Анка Падурару, цитирана от БНР в петък От Франс прес посочиха преди това, че редакцията предвижда страната, на чиято територия се намира пунктът за получаване на суровина от морски газопровод, идващ от страна извън ЕС, да получи правото да избере формулата за приемането на количествата според правилата на газовата евродиректива и да се допускат изключения от нея. В случая със "Северен поток 2" това е Германия. Берлин и Париж също така се договорили всички решения по "Северен поток 2" да се вземат от Германия, твърди агенцията. Преди ден немският вестник "Зюддойче цайтунг" обяви, че разногласия между Германия и Франция по "Северен поток 2" са накарали президента на Франция Еманюел Макрон неочаквано да отмени участието си в конференцията по сигурността в Мюнхен, която ще се проведе от 15 до 17 февруари. Берлин се обяви против промените в газовата директива, докато Париж ги подкрепи.
    https://twitter.com/EU_Social/status...a-v-es-6091885

justify
    От един адвокат се очаква да има поне минимални аналитични способности...
    За едно разузнаване случаят е пълен непрофесионализъм..Толкова ли е паднал професионализма, че да вършиш аматьорски неща - Гебрев е жив.

Гебрев е натровен на един прием и е разследван за фалита на КТБ. Задай си въпроса: Кой има интерес да убие Гебрев?

Случаят Скрипал заглъхна, а на британците им е нужно да е на гребена на вълната, за да могат да оказват натиск. За това постоянно го изтупват от прахта.
    Статиите в Белинкат и Инсайдър са част от програмата Integrity Initiative на британското разузнаване.
    https://www.cyberguerrilla.org/blog/
    https://www.cyberguerrilla.org/blog/...st-all-part-6/
    Проектът изфабрикува фалшиви доказателства за намесата на Русия навсякъде в Европа, с цел нейното очерняне.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 11-02-19 в 10:11.

10. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Варна

Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    И как смъртта на един наш оръжеен търговец ще спаси хиляди убити? Нима ние сме незаменими в доставките? Без нас ще спрат войните ли?
    Смешен ставаш като почнеш да вадиш от девет кладенеца вода само и само да адвокатстваш на руснаците... дори скачаш и срещу съгражданите!
    Ами Ице май не те послушаха да не се ровят. Ще подновяваме разследването...Сигурно ще се включат и британски специалисти покрай вероятността от връзка м/у случаите. Сега на бат Бойко и Цацата дали искат или не да потулят случая няма да им се удаде! Щат не щат ще трябва да се търси истината по случая!

https://news.bg/crime/sluzhbite-zapo...80%D0%B5%D0%B2

11. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009

Не става смешен, а перманентно е.Постоянно е на амбразурата до припадък, като се свести от припадъка скача и отново е на амбразурата...

=========================================================================================

По мое мнение не ни чака нищо добро с въртигъза Борисов - той ту така, ту инак ...

Сутринта е на едно мнение, на обяд има друго мнение, а вечерта е на трето мнение ...

Също като политическите му "убеждения" - комунист, мутра, полицай, "демократ", "евроатлантик" ...

Ако дойдат отново комунистите на власт, той ще се пише като първият репресиран от капиталистическите империалисти и ще изтъква че дедо му е полковник от Народната милиция ...
    Jack Krauser одобрява това.

12. Moderator Аватара на MitkoS
    Тук е от
    Mar 2005

социопатия + хиперактивност
    да се чуди човек за кого е по-вредно - за социопата или за околните ?

13. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2012

Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията

По мое мнение не ни чака нищо добро с въртигъза Борисов - той ту така, ту инак ...

Сутринта е на едно мнение, на обяд има друго мнение, а вечерта е на трето мнение ...

Също като политическите му "убеждения" - комунист, мутра, полицай, "демократ", "евроатлантик" ...

Ако дойдат отново комунистите на власт, той ще се пише като първият репресиран от капиталистическите империалисти и ще изтъква че дедо му е полковник от Народната милиция ...
    Лошо няма - човекът следва модните тендеции, какво толкова? Те и другите гербаджии, Цвъкльото, Плевньо, Корнела + бсп-то и дпс-то са така - по времето на комунизма са били партийни номенклатури, а сега си плюха на миналото и изведнъж се пишат антикомунисти.

А иначе българите ги чака голямо шоу и големи веселби с бай Бойко начело.
    След фалита на Булгартабак... Шоуто на бай Бойко започва

Превозвачи: Новият пакет „Мобилност” заличава българския бизнес

По-голямата част от транспортния бизнес в България ще приключи с тази дейност в резултат на новия пакет „Мобилност”, в който не бяха приети исканията на българските превозвачи. Това заяви в студиото на „Плюс Минус” изпълнителният директор на Камарата на автомобилните превозвачи в България Димитър Димитров.

„Текстовете, които са приети сега с това споразумение, вероятно са най-лошите, които сме виждали от началото на самия мандат. Изключително рестриктивни и небалансирани. Това, което се случи през май в Европейския парламент, е различно от това, което виждаме в момента. Австрийското председателство промени изцяло съдържанието в опаковката пакет „Мобилност”. Ако се стигне до гласуване на тези текстове, трябва да положим всички усилия да смекчим тези условия или изобщо да не ги гласуваме”, коментира евродепутът Андрей Новаков. Той подчерта, че самият факт, че толкова много държави гласуваха „против”, показва, че това е решение, което се налага силово. Много рядко се случва да се разделя Европа толкова ярко на Източна и Западна, каза Новаков.

14. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

добре де, ние тук една групичка негласуващи (от името на които си позволявам да пиша 2-3 реда) продължаваме да се чудим за кого да гласуваме

при положение, че всички, които бяха не-червени и повечето от ВАС гласуваха за ТЯХ, защото са не-червени, с течение на времето започнахте да виждате червени и да търсите нови НЕ-червени, за които да гласувате

и сарказмът ми е насочен предимно към старите седесари, които в един момент хем бяха много учудени, хем казваха "ама той се е променил!" по адрес на жельо желев (който се оказа ДС), иван костов (който се оказа ДС), царчето (който се съюзи с червените и турскосините, за да си врътне далаверките, демек и той е червен), и бат ви бойко, за когото гласувахте като за ВЕЛИКИЯ АНТИ-ЧЕРВЕН МЕСИЯ, а сега е червен боклук...

много сме объркани, да ви кажем

всеки син се оказва червен след 1-2-3 годинки... докога така?
    изживяхме мантрата "всички са комунисти", сега стана модерна "всичките са деца на комунисти", обзалагам се, че след 10-ина години оправданието ще е "всичките са внуци на комунисти"

ще бъде ли някой така любезен да ми покаже каква е разликата между капиталист, дете на комунист, и капиталист, дете на капиталист?

защото капитализмът е социално-икономически строй и при него е важно какво как се случва, а не кой го случва!
    в момента в България няма грамче социализъм в обществения строй, така че обяснете ми защо капитализмът не е довел до израстването на новата щастлива средна класа, създала се от инициативните, трудолюбиви и умни граждани, освободени да се разгръщат в конкурентната среда на капитализма?
    hristoslav2, teon, chavi и 1 други харесват това.

15. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол

То и червени няма много отдавна, въпреки, че българина обича да ги вижда зад ъгъла и все те да са виновни за нещо.А за СДС-арчетата декалогии могат да се напишат, особено за Желев и борбата му срещу тоталитаризма.От десетилетия няма идеи, има само пари.
    jonny33 одобрява това.

16. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2012

Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията

ще бъде ли някой така любезен да ми покаже каква е разликата между капиталист, дете на комунист, и капиталист, дете на капиталист?

защото капитализмът е социално-икономически строй и при него е важно какво как се случва, а не кой го случва!
    в момента в България няма грамче социализъм в обществения строй, така че обяснете ми защо капитализмът не е довел до израстването на новата щастлива средна класа, създала се от инициативните, трудолюбиви и умни граждани, освободени да се разгръщат в конкурентната среда на капитализма?
    Нещо си в грешка. В България капитализъм няма, не имало и никога няма да има, просто защото това няма как да стане.

Капитализмът като обществен строй се базира на ограбване на ресурсите/труда на по-бедните.

За да станеш капиталистическа страна трябва
    - или да разполагаш с огромни природни залежи от суровини, газ, нефт, ценни метали, злато...
    - или да разполагаш с огромна армия, въоръжена по последна дума на техниката, с която силово да налагаш политиката си на международната арена, да браниш собствените си ресурси, да рекетираш бедните и да ограбваш техните ресурси
    - или да разполагаш с много високи технологии
    - или да създадеш подходящи местни условия за привличане на големи количества чужди капитали.

Хайде кажи сега на кое от тези условия отговаряш, и ще разбереш, защо България никога няма да бъде капиталистическа страна.
    Този пост е редактиран от Jack Krauser; 11-02-19 в 15:26.

17.  
  18. Kx
    Kx е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2008

за триене

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

1. Спасяването на Гърция :)
    От FearMe във форум Клуб Оксиморон
    Отговори: 968
    Последно: 08-10-18, 17:20
  2. EON България
    От mitko715 във форум Черен списък
    Отговори: 8
    Последно: 31-01-12, 12:35
  3. Кой в България?
    От dedo pop във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-06, 21:32
  4. България - ЗА БЪЛГАРИТЕ !
    От Pat във форум Клуб Оксиморон
    Отговори: 9
    Последно: 26-07-06, 16:54
  5. Виртуална България
    От Pit във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 22-07-06, 09:03
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 15 години!
Този форум се задвижва, благодарение на Persy Сървър
Следвай ни
Горе