Страница 897 от 915 ПърваПърва ... 847887895896897898899907 ... ПоследноПоследно
Резултати от 13,441 до 13,455 от общо 13722
Like Tree5266Одобрявам

Спасяването на България

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

Отговор: Спасяването на България

Spitfaqr12
    За да се стигне до там, че болният да пострада е имало някакъв вербален сблъсък...Почти сигурно оня се е изрепчил на охранителя и е отказал да свали маската за пред камерата, като даже е напирал да влезе....
    Всяка банка си има правилник за персонала и изисквания към клиентите.

2.  
  3. Banned
    Тук е от
    Sep 2018

Нали вече писах бе пич.
    Старецът/баща ми/ го предружавам навсякъде, болен е от рак на гърдата/никога не е пушил, заболяването е 1% при мъжете /.
    Изтеглил е късата клечка. Когато има вирусни заболявания винаги е с мед маска.
    Ами ко' щеше да стане с този охранител, ако беше посегнал на баща ми като съм все до него в институции?
    За последен път се убеждавам, че в тази България останаха само тъпаците от младите!

- - - - - - - - - -

Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Spitfaqr12
    За да се стигне до там, че болният да пострада е имало някакъв вербален сблъсък...Почти сигурно оня се е изрепчил на охранителя и е отказал да свали маската за пред камерата, като даже е напирал да влезе....
    Всяка банка си има правилник за персонала и изисквания към клиентите.
    Не знам ко' да ти отговоря?
    Явно "пишем-говорим" на различни езици.

Млади тъпаци с химиите, дето трупат мускули и се правят на мъже, ги обичам колкото мангалите. Хич не ми дреме дали кара Мерцедес за стотици хиляди евра?
    Щом е лайно, трябва да получи лайняно отношение!
    Този пост е редактиран от Spitfaqr12; 23-05-19 в 21:14.

4. Moderator Аватара на MitkoS
    Тук е от
    Mar 2005

На човека му е предстояла планирана трансплантация - нещо такова разказаха със сина му пред камера.
    Вероятно вече е бил започнал някаква предварителна имуносупресия (лекарствена терапия за изкуствено подтискане на имунната система, за да не се стигне до отхвърляне на транспантираните клетки/органи от имунната система). И маската и очилата са задължителна част от тази имуносупресия. Не оправдавам охранителя (напротив, да му издумкат 100 тояги на задника ... най-малко), но и онкоболния трябва да се пази повече в такава ситуация и в такова състояние, което също е задължителна част от имуносупресията.

Днешните онкоболни на улицата, не изглеждат като едно време.
    Дали щото терапиите са много по-щадящи от преди, дали защото много по-рано успяват да се диагностицират, но само 10-20% от онкоболните изглеждат като този човек.
    Този пост е редактиран от MitkoS; 23-05-19 в 21:20.

5. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012

Боко и Мара. Тези двамата само като ги гледам и ми идва да ги натикам в някой затвор за много дълго време.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

6. Banned
    Тук е от
    Sep 2018

Цитат Първоначално публикувано от MitkoS Виж публикацията
    На човека му е предстояла планирана трансплантация - нещо такова разказаха със сина му пред камера.
    Вероятно вече е бил започнал някаква предварителна имуносупресия (лекарствена терапия за изкуствено подтискане на имунната система, за да не се стигне до отхвърляне на транспантираните клетки/органи от имунната система). И маската и очилата са задължителна част от тази имуносупресия. Не оправдавам охранителя (напротив, да му издумкат 100 тояги на задника ... най-малко), но и онкоболния трябва да се пази повече в такава ситуация и в такова състояние, което също е задължителна част от имуносупресията.

Днешните онкоболни на улицата, не изглеждат като едно време.
    Дали щото терапиите са много по-щадящи от преди, дали защото много по-рано успяват да се диагностицират, но само 10-20% от онкоболните изглеждат като този човек.
    По-добре да не знаеш как изглеждат!
    Когато се предадат и не искат да се борят става филм на ужасите!
    ---

Моля, забравете я тази тема за онко болни!

7.  
  8. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Варна

Е Джаки голяма любов имаш с ББ...
    Кой какво си пише Джаки само ББ му в главата
    Kx, justify и Spitfaqr12 харесват това.

9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008

Цитат Първоначално публикувано от Spitfaqr12 Виж публикацията
    Ти си бил там и си видял?!
    Не ти пожелавам да имаш достъп до такива хора! Те едвам живеят, камо ли да се озъбят на някой или да му противоречат!
    ....

Що, ти да не би да беше там? Колко пъти вече трябва да се хващате на поредния "скандал" с оплакал се от нещо и да анатемосвате веднага отсрещната страна , а после да се окаже , че не било точно както го описва първия оплаквач?
    ... ма след това вече е.аният е.ан, битият - бит ...

Не виждам и къде е спора в случая, след като това е банка и случката трябва да е заснета от поне няколко камери ...

п.п. а кой какво му е на главата и е преживял не засяга пишещите тук

10. Banned
    Тук е от
    Sep 2018

Вземи ги майни тези телИвизори от подписа си, щото никой не впечатляваш.
    Трябва ли да си напиша колко автомобила имам, клими, хладилнилнци или...?
    Абсолютен бай Ганьо.
    Кеф, Меф на Запад си никой с това капиталисте?
    Никой не го е.. е или интересува ко' другите имат.
    Гаранция давам, че никога не си минавал европейски тест за работа!
    Чекираш се със лична карта на комп, компютър ти прави снимка, след това тест за безопасност на труд..
    Много си назад капиталисте, хал хабер си нямаш от този строй!!
    Това го има и в България, понеже го знам от Германия, изобщо не ми е проблем!
    Изобщо не чета написанато по безопасност на труд, само отговарям и стигнах 90% успех за три минути.
    Даже се зачудиха, като им казах, че съм работил за швабска фирма,ме разбраха.
    Е манго не става за такава позиция, да го взима Домусчиев и да му дава минимална заплата!
    Много добри тестове /европейски /, пробват памет за време, ама вече няма на кой.
    Викам си на акъла,.. Тези папуци ще ми правят стрест-тест за безопасност на труд?!
    Като разбраха, че десет години съм бил швабски работник, се успокоиха..
    Минах теста директно на отговор, да чета на някой глупостите, не става.
    На компа, натиснах отговор директ, зачудиха се.

Иво, не се чуди братле, цял живот се занимавам с машини и съоръжения
    Много е ясно, че презентация и рекламата на фирмата не ме интересува.
    Няма кой да работи бе пич, всички колеги сме около 50-те.
    Едно време, когато бях на 36 години, не искаха да ме взимат на работа, щото съм бил дърт?!
    Сега на 47 години, аз си избирам работата, щото съм млад!
    Общо взето е интересен живота.
    Не ми се коментира заплатата на едно от децата ми, дето е с два езика и това беше изискването на фирмата в която кандидатстваше.
    Циркаджии, не знам какво
    повече да кажа????
    Винаги ми е било интересно, разни хора, дето не познават този строй, са яростни защитници и нападатели.
    ---
    Всички, дето плюят във форума са стара номенклатура, връзкари, човек на еди кой си..
    Не са чували за европейските тестове за за работа?
    Правят се на капиталисти ������������������������������������������?
    Смях голям..
    Този пост е редактиран от Spitfaqr12; 24-05-19 в 01:16.
    Jack Krauser одобрява това.

11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002

Вики, не влизай във "фаза", моля те. Точно в последно време беше станал "културен" за повече от обичайното до сега време. По интернет форумите няма как всички да имат еднакво мнение. Приеми, че винаги ще има някой с различно от твоето. Свикни с това и спри да "избухваш" при такъв повод, дори и да считаш, че си напълно прав в тезата си. Просто няма смисъл. По-добре излез и не пиши известно време, вместо да се палиш. Няма да промениш вижданията на опонента си, особено ако е някой упорит като теб.
    Gena_bs, svetlio1 и nassko1 харесват това.

12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006

Аз също преди доста време достигнах до същите изводи.
    Последно се опитах да убедя един колега от автомобилен форум, че здравето и живота на него и близките му е най-ценното нещо на този свят. За съжаление неговите приоритети се оказаха съвсем други и не се съгласи с мнението ми.
    Просто вече не виждам смисъл да се изказват каквито и да е мнения. Все едно да говори човек на стената.

13. Moderator Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

Честит празник. Помните ли първият си учебен ден?

Малко тъжен ден за мен, понеже правописа на голяма част от българите е катастрофален...някои пък използват шльокавица.
    А най-тъжното за мен е предателстовото, извършвано всяка година от министри на културата и разни измислени културтрегери говорещи глупости по медиите, както и от манифестиращите, държащи плакати - ден на славянската писменост...

Нито един от тях не казва ясно, че днес празнуваме ден на БЪЛГАРСКАТА АЗБУКА!
    Използването от някои неграмотници название "славянска писменост" не е правилно! Това название е наложено от царска Русия, като част от идеята за панславизма...Нарочно принизяват нашата азбука и история, защото...сетете се сами.
    Неграмотните ни художници и зографи, рисуват Кирил и Методии държащи руло с изписана "кирилица".....а те са измислили ГЛАГОЛИЦАТА! Една писменост, която поради своята сложност, така и не влиза в масова употреба. Все пак се запазва до 17 век в манастири по някои острови на хърватското крайбрежие.

КИРИЛИЦА също е погрешно название, понеже Кирил(и Методий) няма нищо общо с нея! Тя вероятно е измислена от учениците им Климент, Наум и Ангеларий. Те са изпълнявали поръчка на цар Борис I, за - БЪЛГАРСКА ПИСМЕНОСТ. Тази българска писменост е пренесена от учениците и в други държави, но поради натиска на католическата църква и германският клир е изтласкана от Хърватия, Бохемия(Чехия и словакия), Влахия(днешна Румъния). Успява да се задържи в Русия, където 40% от използваните думи имат български корен, претърпява една реформа(на Петър I Велики) и чрез изпратените от Русия книги се връща през 17 век пак у нас.

Също така е тъжно, че днес, в деня на БЪЛГАРСКАТА АЗБУКА, не говорим за Климент Охридски и Наум Преславски, а за Кирил и Методий, двама теолози, които нямат нищо общо с нея. Двамата са покръствали и превеждали евангелията на български(наричан погрешно староцърковен славянски), но като ги изписват на ГЛАГОЛИЦА. Самите те, имат славянски произход. Името на единият ясно го показва - Страхота....По онова време, част от населението на Солун, както и околностите му са населени със славяни и Куберови българи.

https://abritvs.com/%D0%BA%D0%BB%D0%...1%D0%BA%D0%B8/

КОЙ Е СЪЗДАЛ ДНЕШНАТА НИ ПИСМЕНОСТ ?
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 24-05-19 в 20:05.
    svetlio1, ivodivo и nassko1 харесват това.

14. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008

Разгеле Ице , тъкмо днес обяснявах на едни деца, че не празнуват някаква "славянска" писменост

п.п. гледам снощи пак е имало офазяване ... жив и здрав да е "колегата" не мисля да влизам в обяснителен режим ... не че и има смисъл

15. Moderator Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

За пореден път, президента с администрацията си, ни показва колко са тъпи...и нагли.
    Ректорът на висшето учебно заведение проф. Анастас Герджиков заяви:
    „Всички усещаме дълбоко в себе си, че културата и духовността са най-човешко, това, което никой не може да ни даде наготово или да ни отнеме насила. Нека всеки ден да е празник на духа и на човешкото в нас, на красивото и възвишеното“.

В началото на словото си проф. Герджиков критикува това, че политици са застанали начело на празничното шествие в София, и отбеляза:
    „Безобразието се превръща в традиция". „През тази година имах много време да мисля защо се получава така и стигнах до извода, че те не са злонамерени. Повечето от политиците просто никога преди да станат политици не са участвали в шествието и затова не знаят традиционния ред. Винаги традиционният ред е бил следният, най-отпред върви българското духовенство, след него вървим ние, а после цялото българско гражданство, което обича светлият празник“, каза проф. Анастас Герджиков”, цитиран от БНР. Очевидци на случката разказват, че лично културният и образователният министър повторили няколко пъти, че политиците не трябва да са преди духовниците и учителите. Но от протокола на президентството настояли, че това е редът.
    https://www.24chasa.bg/novini/article/7470300
    https://www.24chasa.bg/novini/article/7470094
    https://www.24chasa.bg/novini/article/7470524

16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017

Hristoslav , що само президента Радев aaaаа тоя през 2016 какъв го играеше на 24 май , мажоретка може би ...
    Долна манипулация от страна на миризливите медии и ректора , опорочиха празника ... !

https://m.24chasa.bg/novini/article/5526350

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk

- - - - - - - - - -

Що пък попове , професори и ректори да водят шествието в главите им са само пари ! Най-добре да са първолаци.
    Този пост е редактиран от Mig82; 25-05-19 в 02:16.

17.  
  18. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България

Най-добре е никой да не води нищо,ами да сядат и да работят, щот магазина не приема лозунги.....Аман от празни празници...ходят с флагчета и се хилят като малоумници.....на какво се хилиш бре дебил? На съсипаното образование произвеждащо структурно и функционално неграмотни неинтелигентни мечтаещи на мига да напуснат територията ли? На ежедневно унижаваните от разпасани бъдещи джендърчета учители ли? Напрееед науката е слънцеее със 500лв заплата на младши научен работник ли?.....
    Този пост е редактиран от Tommorow; 25-05-19 в 12:31.
    Pat и hristoslav2 харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

1. Спасяването на Гърция :)
    От FearMe във форум Клуб Оксиморон
    Отговори: 968
    Последно: 08-10-18, 16:20
  2. EON България
    От mitko715 във форум Черен списък
    Отговори: 8
    Последно: 31-01-12, 11:35
  3. Кой в България?
    От dedo pop във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-06, 20:32
  4. България - ЗА БЪЛГАРИТЕ !
    От Pat във форум Клуб Оксиморон
    Отговори: 9
    Последно: 26-07-06, 15:54
  5. Виртуална България
    От Pit във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 22-07-06, 08:03
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 15 години!
Този форум се задвижва, благодарение на Persy Сървър
Следвай ни
Горе