Страница 985 от 995 ПърваПърва ... 935975983984985986987 ... ПоследноПоследно
Резултати от 14,761 до 14,775 от общо 14912
Like Tree5611Одобрявам

Спасяването на България

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006

Отговор: Спасяването на България

Стана като вица за кооператора в съда - не трябвало да се нарича к*р, а член. На което човечецът реагирал напълно адекватно: Аз като толкова години съм член на кооперацията мен за к*р ли ме имат?
    Заловената композиция в Италия е поредното доказателство за отношение, имидж и т.н. към "водещия'" европейски член Р България. А именно като към заден двор, помийна яма и дойна крава.
    Да ни е честит новият употребяван подводен флот! Ще плашим попчетата с него...
    Те норвежците си продадоха на руснаците базата за подводници и сега се чудят какво да ги правят. И най-логичното за тях решение е да ни ги продадат. Цената, естествено, няма да е като на brothers in arms в NATO, а като за бананова република.
    Отделно ще ни "консултират" и за изграждане на нова база, защото нашата няма да отговаря на "най-високите натовски стандарти".
    И после защо младите бягали от България.

2.  
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002

Да ти кажа, не за това бягат младите от България. Също така и "посоката на бягане" също не се връзва със скритата ти логика и внушения. Но всеки си има право на мнение.
    Kx и ivodivo харесват това.

4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София

Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Да ти кажа, не за това бягат младите от България. Също така и "посоката на бягане" също не се връзва със скритата ти логика и внушения. Но всеки си има право на мнение.
    Интересно е да се чуе и обратната теза, защото "това е така, защото е така и защото аз казвам, че това, което ти казваш не е така" го слушам и чета в хиляди варианти!

5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006

@VanDan,
    В поста ми няма посока, скрита логика и внушения.
    Аз смятам, че трябва тези, които сме избрали в ръководството на държавата (не коментирам как и защо) трябва да вземат решения единствено и само изхождайки от интересите на България. А не от интернационализъм, европейска и евроатлантическа солидарност и подобни празни журналистически термини.
    Пример от EU - Виктор Орбан. За такъв извън "съюза" можете да се сетите сами. За да не ме обвините във внушаване на неприсъщи за мен виждния.
    А не като нашите пишман патриоти, които сме пратили в Евро парламента като Джамбазки. Не могат нищо да направят против поправката Макрон, Истанбулската конвенция и още кой-зне какви каши са надробили. Само се пъчат и говорят глупости.

6. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010

Колеги,хората бягат от България по обективни причини,а не поради това,че някой може да им внуши нещо.Защо не бягат от Швейцария(но не на Балканите),Германия,Норвегия или Люксембург(дори).
    Дали някой може да им внуши да започнат да бягат и от там и в коя посока?
    Jack Krauser одобрява това.

7.  
  8. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

водите безсмислен спор, защото хората бягат поради далеч по-нисък етаж в пирамидата от потребностите, отколкото самоуважението, самоусъвършенстването и т.н.

четете ги тия книги бе

9. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010

Тук едно съвпадение по последните мнения в темата,а защо всеки сам да решава:
    Хайде на боклуците - пресни, пресни! Така е по нашите ширини - внасяме боклук, изнасяме хора. Новата партида от Западна Европа пристигна във Варна
    https://www.tickle-news.com/2019/09/...BgxfityO3e9sbQ

10. Moderator Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

Как Желю Желев измисли СДС, а Андрей Луканов им даде сграда с бръмбари
    https://www.168chasa.bg/Article/7969713

ЦИК си раздала тайно бонуси - по около две заплати
    https://www.dnes.bg/obshtestvo/2019/...zaplati.432810

АДФИ проверява "Националната лотария" за неплатени 250 милиона лева държавни такси - Cross.bg
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-12-19 в 18:05.

11. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България

Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Колеги,хората бягат от България по обективни причини,а не поради това,че някой може да им внуши нещо.Защо не бягат от Швейцария(но не на Балканите),Германия,Норвегия или Люксембург(дори).
    Дали някой може да им внуши да започнат да бягат и от там и в коя посока?
    Ами бягат...според тези данни от изброените държави отрицателна нетна миграция има само България Ся друг е въпроса къде отиват.....

12. Moderator Аватара на MitkoS
    Тук е от
    Mar 2005

Не е много вярна тая статистика, поне що се отнася до последната таблица "История на населението на България".
    Двете големи вълни изселвания в Турция през 80-те въобще не са отразени.

13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

ибреее!!!

Tommorow одобрява това.

14. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012

Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Аз смятам, че трябва тези, които сме избрали в ръководството на държавата (не коментирам как и защо) трябва да вземат решения единствено и само изхождайки от интересите на България. А не от интернационализъм, европейска и евроатлантическа солидарност и подобни празни журналистически термини.
    Пример от EU - Виктор Орбан. За такъв извън "съюза" можете да се сетите сами. За да не ме обвините във внушаване на неприсъщи за мен виждния.
    А не като нашите пишман патриоти, които сме пратили в Евро парламента като Джамбазки. Не могат нищо да направят против поправката Макрон, Истанбулската конвенция и още кой-зне какви каши са надробили. Само се пъчат и говорят глупости.
    Едно сравнение:
    При Виктор Орбан:

При идиота от Банкя
    Прикачени изображения Прикачени изображения

15. Moderator Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

Jack Krauser
    Икономическият растеж не зависи само от един човек.. Порасни малко...

Всяка година едно и също....Не стига че им дишаме пушека от печките, ами дебилите ги мързи, да си изгасят пепелта с малко вода и бързат да я изсипят в казана..После всички плащат за поразията им.
    https://www.24chasa.bg/novini/article/7977587
    такъв да го набиеш и после да го накараш да купи нов казан.

16. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010

Съдът задължи екоминистерството да огласи вноса на отпадъци в България

декември 14, 2019

Част от откритите в Италия боклуци, приготвени за износ в България

Един колега от форума ме обвини ,че съм говорил лошо за България и Бг институциите.Всеки мможе да направи справка колко мнения имам в тази тема(защо я спасяваме като всичко и е наред?).
    Лошото в цялата история е,че 30 години след идването на ''демокрацията'' трябва пак да слушаме и четем ''Свободна Европа''.

https://www.svobodnaevropa.bg/a/3032...onpyq684yG7NxY

17.  
  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017

Следващите 2-3 дни ще има ново огромно замърсяване от мариците. Наблюдавам това приложение от известно време и прави впечатление някаква цикличност в бълването на серния диоксид има пикове и спадове през няколко дена. Дали не горят отпадъци ...

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

1. Спасяването на Гърция :)
    От FearMe във форум Клуб Оксиморон
    Отговори: 1014
    Последно: 10-08-19, 13:22
  2. EON България
    От mitko715 във форум Черен списък
    Отговори: 8
    Последно: 31-01-12, 12:35
  3. Кой в България?
    От dedo pop във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-06, 21:32
  4. България - ЗА БЪЛГАРИТЕ !
    От Pat във форум Клуб Оксиморон
    Отговори: 9
    Последно: 26-07-06, 16:54
  5. Виртуална България
    От Pit във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 22-07-06, 09:03
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 15 години!
Този форум се задвижва, благодарение на Persy Сървър
Следвай ни
Горе