Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16
Like Tree1Одобрявам

Новият /стар/ Парламент!Избори,избори!.......

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Nov 2009

Новият /стар/ Парламент!Избори,избори!.......

Мисля,че е време да започнем да коментираме това,което ни предстои и очакваме-изборите,очаквани резултати,основни /и второстепенни/"играчи",възможни коалииции/както и невъзможни такива/....Абе,с две думи всичко за и около 12 май!......Ето днес чета ,че Пожарникаря "гарантирал"32 милиарда.....Утре очаквам да обяви ,че той е "дал" или ще даде тези милиарди!.....После някой или ще ги открадне или поне ще се опита,ама.....Цв.Цв ще бди!......С две думи ШОУТО ВЕЧЕ ЗАПОЧНА!.....

2.  
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница

Отговор: Новият /стар/ Парламент!Избори,избори!.......

Спам без никаква мисъл в него
    kod

4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009

Така както вървят нещата: ГЕРБ -23%, БСП -19%, АТАКА- 7%, ДПС- 6%, КУНЕВА- 3/4% .Другите са без значение. Ще има втори мандат на ГЕРБ.Дупе да е яко на частния бизнес и всички самонаемни(самоосигурявищи се) лица ... Повече от това няма какво да обсъждаме-Метода на Хеър -Ниймайер ще даде на ГЕРБ+АТАКА+КУНЕВИЦА останалите мандати/места в Народното събрание така че да прехвърят 120 мандата, което ще е достатъчно да гласуват и съставят правителство. Следва увеличение на осигуровки и данъци за да се компенсира намалените като брой( отделно като размер) оигурителни вноски поради голямата безработица и изключително малкия брой осигурени от чийто вноски се плащат на края на месеца пенсиите на пенсионерите= СЛЕДВА КОЛАПС на пенсионна система и на цялата държава следващата зима, когато след временната лятна заетост безработицата ще продължи да се увеличава.Очаквайте "виновните за безработицата" да бъдат атакувани от НСБОП у дома си докато спят, да бъдат оковани и развеждани с пранги на вериги(като мечки) като мечки/маймунки из различните телевизии в които да бъдат публично заклеймявани, оплювани, анатемосвани, линчувани и т.н. НЕ виждам никакъв смисъл вече да участвам в такива дискусии-всичко е загубено за следващия мандат, защото аз НЕ ВЯРВАМ че нито една от партиите които се спрягат за парламента ще донесат нещо добро...

5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница

Явно се изразявам сложно и неразбираемо за посредствения читател. В предишния пост имах предвид, че за да се коментира адекватно даден проблем, е съществено да си запознат с него. Повечето от нас, не биха си позволили да коментират изборите или политическата обстановка, в страна в която не са били отдавна /Словакия, примерно/. Та така...

Продължаваш със спама, може би е време да починеш и вземеш глътка въздух?
    Ако не се чувстваш достатъчно заинтересован и компетентен по темата - отминавай я, вместо да цапаш.
    Повечето от нас си позволяват да коментират всичко, което влиза в тяхния кръг на интереси, без да се чувстват експерти в областта. Примери за теми, коментиращи политическата обстановка в други държави има достатъчно, необходимо е малко повече наблюдателност и по-малко жлъч!
    Следващия опит за огринално изказване ще ти донесе временен ефективен бан.
    kod

6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002

Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Спам без никаква мисъл в него
    kod
    KOD а какво ще кажеш за темата без никаква мисъл в нея от хора извън бг при това !!!

Ще кажа, че не съм аз човека да определям дали в темата има мисъл или няма, интересна ли е или не.
    Ако е така - просто никой няма да отговаря в нея. Но да се оставят дълбокомислени коментари като твоите и на Касап без да бъдат санкционарани... няма как да стане.
    Следващият, който нацапа темата на човека ще бъде наказан с ефективен бан.
    kod

7.  
  8. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София

68baa1ec3a8e62bce1335e394f0ad06b.jpg
    "Става все по-лошо.
    И гавазинът на Тошо
    С маниер катилски
    И той си свика пленум априлски"
    Трендафил Акациев

На конгреса на Китайската компартия като че ли имаше по-малко делегати...
    Колко ли народна пара е потрошена?

9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

най-интересното на тези избори ще бъде избирателната активност, затова си дайте прогнозата тук:
    https://forum.setcombg.com/%D0%B0%D0...B9-2013-a.html
    estqwerty одобрява това.

10. Banned
    Тук е от
    Nov 2009

Касапе,как бе братче да ти обяснявам и колко пъти трябва да го правя,че аз не съм се откъсвал по никакъв начин от БГ!?...Чета това ,което четеш и ти,гледам същата телевизия като теб,всяка зима съм си по два месеца в къщи,жена,деца и внуци са в БГ....Не съм емигрирал в Нова Зеландия,а съм на 7 часа път с кола от БГ,и то като карам като мравка и пия кафе във всяка сръбска бензиностанция!?....

- - - - - - - - - -

А на Mr.TECHNO искам да кажа,че"хората извън бг при това",с много малки изключения биха написали като него"бг"!Отнася се за НАШАТА РОДИНА , и винаги България се пише с главна буква!Запомни го от мен,патриоте,....пък ако ти стиска ,ела и се пробвай тук,на вън, за да осъзнаеш точния си статус!!!
    Моля модераторите да ме извинят,cдържан човек съм,но от такива дивотии ми иде да се издрайфам!!!
    Този пост е редактиран от slovaka; 08-04-13 в 20:49.

11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002

Ето пак почна. Жител ли си на България - да или не ?
    Защо си мислиш че не сме живели и ние навън ? и повярвай ми зная си много добре статуса който ни го лепват навън. Винаги от живеещите извън БГ, допускат една грешка- мислят че другите не знаят какво е навън.
    Относно темата - не виждаш нещата обективно според мен, а забележката за правописната си грешка ( съзнателно я написах с малки букви ) ще я подмина с усмивка - пък ако ти се ............ , давай

Да се върнем пак на темата. Вече наистина стана банално от думите -този открадна това , онзи друго . Именно за това казах че темата е без всякакъв смисъл - има вече подобни.
    Всяко правителство не е направило нищо според предходното и според хората. Тоест стоим на едно място, яростно защитаваме партийните си избраници си и после се вайкаме и това го правим вече много години.
    Но както се казва - започнал си тема , нека видим какво е твоето становище. Моето е като на @FearMe - ниска избирателна активност, превес на партии на граждански сдружения и отрицателен политически резултат. Не може хора без опит да управляват страна. Казах го на предишните избори - казвам го и сега. Много партии нямат никакви опитни политици. С последните разделения и разпади вече не мога да кажа кой има опитни политици, които да работят за страната ни. Само идеи не стигат. Трябва труд, лишения , компромиси и най-вече богат опит -но не насочен към себе си а към държавата.
    Ако гражданските сдружения вземат властта - много е голям процента "Ситуацията в момента " да се повтори със същия сценарий.
    Този пост е редактиран от Mr.TECHNO; 14-04-13 в 18:15.

12. Banned
    Тук е от
    Nov 2009

Не ми се влиза в режим на обяснения,ще кажа само две неща,да български гражданин съм си,чакам още някоя друга година пенсията и си се прибирам за постоянно в Бг!Навън статуса не се определя от "домакините",бориш се за него и с труд и можене,ако си кадърен го имаш!Наистина доста народ си опита и опитва късмета в Западна и по малко в Центр.Европа през последните 10-15 години....Но колко са нормално работещите?Само Бог може да сметне колко чинии са измити от сънародниците ни,колко ягоди са обрани в Кралството и ...колко са жриците на любовта плъзнали из континента!?.....Не искам да ги смесвам тия неща с доказалите се доктори,финансисти,комп.специалисти и прочие хора с висше образование и манталитет,наистина даващ им възможност да се преборят с факта,че са чужденци!!...Толкова по въпроса,...да живее политиката,любимите ни партии и ...многострадалния електорат!Успех и на теб Mr.TECHNO,дано вземеш адекватните решения и твоите избранници победят на изборитe!......
    ..Колкото до самите избори ,имам вариант,да на практика нереализуем,но даващ възможност хората наистина да упражнят НАКАЗАТЕЛЕН ВОТ!....51проц.за ББ,искаш власт,ето ти я!Без възможност за коалиции,задкулисни договорки и ..последващо бягане от отговорност!!И само до месец,хайде да са три ,ще усети истинската народна любов!Този вариан може да сработи и при Станишев,т.е. БСП,но....съзнавам,че е трудно реализуем!Влезнат ли 5-6 партии в парламента,пак ще има оправдания с миналото,с кризата ..с ланския сняг и т.н......
    Този пост е редактиран от slovaka; 14-04-13 в 19:50.

13. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009

slovaka те за бате Бойко оправданията никога няма да свършат... Той е човек който винаги е прав и винаги някой друг му е виновен... също като "Ракетата и космоса" ...Дори 100% да има на изборите, отново КОСМОСА/КОСМИТЕ ще му пречат ... А ти от чужбина гласувай за ББ, та дано той да е на власт когато се пенсионираш ...

14. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница

Цитат Първоначално публикувано от slovaka Виж публикацията
    Касапе,как бе братче да ти обяснявам и колко пъти трябва да го правя,че аз не съм се откъсвал по никакъв начин от БГ!?...
    Бих ти отговорил на лично, за да не спамя темата.

15. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009

Я вижте какво става няколко дни преди изборите:

16. Banned
    Тук е от
    Nov 2009

Това е нормално!Който познава региона ,знае,че Крън е голямо населено место,околните села са с почти изцяло турско население,а и както казвах и по други поводи,ДПС има много добра организация и изпълнителни структури!Приемаме ли я или не ,въпрос на разбиране,но те са си сериозна партия и фактор в политическия живот в БГ!

17.  
  18. fbr
    fbr е на линия
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007

Б. Б. с такова гледане го избирахме. Докато избора е на принципа "Аз шти кажа сега кой ши кара влака" резултата ще е съпоставим. 10000 не гарантират даже и едно депутатско място.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

1. Предстоящите парламентарни избори!
    От backinblack във форум Клуб Оксиморон
    Отговори: 293
    Последно: 17-10-14, 18:43
  2. Избори 2011
    От FearMe във форум Клуб Оксиморон
    Отговори: 148
    Последно: 15-11-11, 12:03
  3. избори
    От tonych във форум Логически задачи
    Отговори: 11
    Последно: 22-06-11, 00:44
  4. Трябват ли ни избори?
    От Black Adder във форум Клуб Оксиморон
    Отговори: 77
    Последно: 19-11-03, 16:08
  5. Парламентарни избори
    От toshe(montana) във форум Клуб Оксиморон
    Отговори: 28
    Последно: 21-07-01, 01:48
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе