Страница 224 от 238 ПърваПърва ... 174214222223224225226234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,346 до 3,360 от общо 3560
Like Tree1246Одобрявам

Европейски съюз

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

Отговор: Европейски съюз

идеята ти suxx, защото като си купуваш редовно апартаменти на 1/3 от пазарната цена няма да успеят да се натрупат кой знае колко много...

2.  
  3. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България

Ша я ревизна, чакай сега, че жената заседна в асаньора от гаража и тряя да викам техниците....колкото повече техника толкова повече проблеми, да не мислиш че ми е лесно.....проблеми, проблеми.

Тъкмо препрочетох хубав псалм, с който да гравират новия затвор за политици:

Господи, в яростта Си не ме изобличавай
    и в гнева Си не ме наказвай,
    3 защото Твоите стрели ме улучиха
    и Твоята ръка тежи върху мене.
    4 Няма здраво място в плътта ми, понеже Ти си разгневен.
    Няма спокойствие за моите кости заради греховете ми,
    5 защото моите беззакония надвишиха главата ми,
    като тежък товар ме притиснаха.
    6 Вонят и гноясват моите рани
    поради безумието ми.
    7 Аз се прегърбих и съвсем се наведох,
    цял ден ходя нажален,
    8 защото цял се треса от треска
    и нищо здраво няма в тялото ми.
    9 Изнемощях и съвсем съм разбит;
    аз викам от мъките на своето сърце.
    Този пост е редактиран от Tommorow; 21-03-19 в 23:26.

4. Member
    Тук е от
    Sep 2018

Като ползваш рашки технологии/стари и животозастрашаващи са/,жена ти ще засяда в асансьорчето.Требва си стелт,връзка с базата на Марс,това е бъдещето.
    И да вземеш да замениш панелката със спортна зала,щото ще те изключим от форума!
    Феар е назначил комисията за корупция,така,че нема да се плашиш от разследването и мръкането от подфорумите!
    Друго си е чавеетата да могат да ритат топка с треньорът на Буда вкъщи.

- - - - - - - - - -

И да не забравиш,че настилки и облицовки на залата требва да са супер-дупер Гучи,Мучи и сие с цена поне 1000лв/ м² иначе отпадаш от групировката на Властимащите.

- - - - - - - - - -

Американските мечти ряпа да ядат пред българската!
    Друго си е от физкултурник да станеш олигарх.
    Това е мечтата на всеки българин.

5. ayl
    ayl е офлайн
    Junior Member Аватара на ayl
    Тук е от
    Feb 2008

Сега само трябва да пратят Бригада нов дом на Цецо в новия апартамент. Той ще уреди Бойко да гостува в сутрешния блок на btv два пъти седмично. И нсичко е законно...

6. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Варна

7.  
  8. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

ако това изненадва някого, значи е живял на луната през последните колко станаха... 2019 - 1945 = ... 74 години

9. Member
    Тук е от
    Sep 2018

Когато Европа се научи,че янки се посреща с патрон и изпраща в чувал,ще е свободна.

10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

недей така, редовите им хорица нямат никакво касателство към геополитиката на върхушката...

11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006

Само където си я избират те! Или поне така се твърди.
    Ей сега ще ме налазят опонентите!

Аз не разбрах откъде се пръкна някаква шведска тинейджърка, която захвана такива мащабни планетарни протести. Относно глобалното затопляне и не знам още какви недоказани идиотии. Явно управляващите света "кланове" нещо не са поделили и един друг се цакат.

12. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012

Дърво за Борисов и от евросъюза.
    Пакет "Мобилност" отново влиза в Европарламента

Работата по пакет „Мобилност” ми прилича малко на боксов мач, защото не успяха да ни нокаутират, не успяха да ни бият по точки, сега се опитват да ни вземат мача в съблекалнята и то с помощта на съдиите. Това каза в предаването „Лице в лице” Андрей Новаков, евродепутат от ЕНП.

Тяхната цел е да оставят 100 000 български камиони без работа, но когато това стане, тези камиони ще бъдат паркирани из цяла Европа – по магистралите, по улиците, по границите, кой знае, каза евродепутатът.

13. Moderator Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

Париж Аст №19

САЩ се опитват да превземат Европа от изток на запад...Тръмп даже покрепя Брекзит, като подкрепя няционалистите и не само там, но и в други европейски страни.

https://csbaonline.org/uploads/docum...tier_WEB_1.pdf

Организираните ии финансирани от МИ-5 и ЦРУ...
    https://www.24chasa.bg/novini/article/7367022
    http://www.cheollimacivildefense.org./
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 27-03-19 в 19:11.

14. Moderator Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

stainway
    Една молба - да преведеш статията за колегите justify, MitkoS, Kx
    https://www.levif.be/actualite/belgi...eck=1553791697

може и да потвърдиш този бърз обзор
    Белгия признава самолета F-35 за "неподходящ за бой и опасен за екипажа". За това пише белгийското издание на Le Vif , цитирайки проучване на неправителствената организация POGO.

Като цяло експертите са идентифицирали поне три компонента, които правят самолета неефективен. Сред недостатъците - ниска точност на стрелба, липса на защита срещу кибер атаки и слаба конструкция. Белгийските власти първоначално планираха да закупят 34 самолета за над четири милиарда евро. Наскоро откритата информация обаче поставя под въпрос сделката.

Според един от експертите на POGO системата Alis, инсталирана на всички бойци, е лесна за хакване. Освен това хакерите могат да се намесят в процеса на прехвърляне на данни от централата към екипажа и по този начин да променят заповедите.

Също така, според експертите, самолетът е малко вероятно да бъде в състояние да лети 8000 часа без допълнителна поддръжка поради дефекти в фюзелажа, пише вестникът.

Данните, които се проектират на високотехнологичният визьор, интегриран в шлема на пилота, не винаги са правилни. Поради това, ударите по цели могат да бъдат неточни, което в крайна сметка ще доведе до огромен брой жертви.

П.С.
    сори няма нужда да превеждаш
    https://news.bg/world/zakupenite-ot-...-ekipazha.html

https://vk.com/@military_avia-uroven...stavil-vsego-5

Сега компанията Локхиид Мартин производител на този откровен боклук F-35 се опитва да ни пробута друг свой такъв F-16 block 70
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 28-03-19 в 20:19.

15. Member
    Тук е от
    Sep 2018

Преди години имаше едно понятие,”нощни сложни”.
    Много от летците на НАТО не могат да летят в такива условия,само с тренажори и симулатори не се получават нещата.
    В тубата има клип с една щура рашка,дето със СУ-30 се е ”залепил” зад товарен ИЛ.
    Абсолютен ас,самото удържане на изтребителя в такава ситуация си е майсторство.

В ютуб-су 30 заглянул внутрь транспортника
    Веднага излиза клипа.
    Хулиган,конечно.
    Този пост е редактиран от Spitfaqr12; 28-03-19 в 20:46.

16. Moderator Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

От официалния доклад на австрийския генерален щаб "Ефективна национална отбрана".
    http://www.bundesheer.at/download_ar...hgstb_2019.pdf

Авторите се оплакват, че 0.5% от БВП за отбрана е твърде малко и го подкрепят с цифри за деградацията на австрийската армия.
    От 2004 г. броят на тежките превозни средства е намалял с 62%, леките бронирани превозни средства с 61%, леките автомобили са намалели с 49%, а камионите - с 56%.
    Броят на хеликоптерите и самолетите намалява с 41%, а броят на полетните часове намалява с 24%. Размерът на армията е паднал с 16%, мобилизационният потенциал е намалял с 50%.

Поради намалените разходи за отбрана много европейски армии изпитват същите проблеми като австрийските - ниските разходи за отбрана водят до намаляване на бойните способности на въоръжените сили и увеличаване на тяхната зависимост от структурите на НАТО, които, ако е необходимо, могат да компенсират липсата на оборудване, персонал, боеприпаси..

17.  
  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

дрън-дрън, че пляс

все едно чувам оплакванията на полските кавалеристи в навечерието на втората световна война....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

1. Французите имат най-дългите ****** в Европейския съюз?!
    От ru-boy във форум Коментирай новина
    Отговори: 40
    Последно: 05-08-16, 09:28
  2. Безпомощността на Европейския съюз
    От FearMe във форум Коментирай новина
    Отговори: 6
    Последно: 07-09-14, 18:36
  3. Отговори: 129
    Последно: 29-05-14, 12:22
  4. Малки европейски Нокрии
    От rist във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 21
    Последно: 11-07-10, 07:15
  5. Intel в съюз с NVIDIA срещу AMD!?
    От DoRa във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 21-11-06, 13:49
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 15 години!
Този форум се задвижва, благодарение на Persy Сървър
Следвай ни
Горе