Страница 241 от 242 ПърваПърва ... 191231239240241242 ПоследноПоследно
Резултати от 3,601 до 3,615 от общо 3625
Like Tree1261Одобрявам

Европейски съюз

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България

Отговор: Европейски съюз

Инак по така оформилата се основна европейска тема: Ако някой се е родил без никакви полови органи? Ше отговоря така: половите органи в обществото обикновенно се прикриват, никой не ходи по банан или по папая и не ме интересува дали вместо банан или папая някой има или няма някакъв друг плод там, както и ще го помоля да не ми го натрапва за щяло и нещяло така както аз не си развявам нюнюто с повод и без повод....Кой къде си го слага и като какъв се вживява никога не ме е интересувало, определям хората по техните качества като социални индивиди. Лицемерие е да твърдиш, че правиш всичко за да може да се впишеш интегрираш в обществото, като в същото време създаваш паралелно такова - @ФРГТФДЕ общността, @€ЕДЕД асоциацията, 87§€§8$№ не нам си кво....Освен без полови органи хора се раждат със всякакви малформации и мутации, но не съм чул за обществото на сиамските близнаци например, които искат да бъдат вписани в документите като "ние" или за асоциацията на шестопръстите, които да се борят за правото и възможността да показват...среден пръст.
    Този пост е редактиран от Tommorow; 18-05-19 в 17:46.
    Miro1972 одобрява това.

2.  
  3. Moderator Аватара на MitkoS
    Тук е от
    Mar 2005

В момента спора не е в натрапването. Мисля, че по тоя въпрос всички сме единодушни.

Най общо казано има хора, чиято теза е "аз съм полово определен, значи съм нетолерантен към полово неопределените."
    Прангата/чугуна/бетона е връзката между "полово определен <==> нетолерантен".

Такива хора:
    - първо не могат да проумеят, че имат бетон в главата "аз съм полово определен ==> трябва да съм нетолерантен".
    - второ - не могат да проумеят, че има хора, които не са като тях - такива които са са полово определени И са толерантни.
    - трето - не могат да проумеят, че натрапват нетолерантността си на тези които са толерантни

4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София

Цитат Първоначално публикувано от MitkoS Виж публикацията
    В момента спора не е в натрапването. Мисля, че по тоя въпрос всички сме единодушни.

Най общо казано има хора, чиято теза е "аз съм полово определен, значи съм нетолерантен към полово неопределените."
    Прангата/чугуна/бетона е връзката между "полово определен <==> нетолерантен".

Такива хора:
    - първо не могат да проумеят, че имат бетон в главата "аз съм полово определен ==> трябва да съм нетолерантен".
    - второ - не могат да проумеят, че има хора, които не са като тях - такива които са са полово определени И са толерантни.
    - трето - не могат да проумеят, че натрапват нетолерантността си на тези които са толерантни
    Колко много глупости могат да се изпишат в опит да се опровергае науката! Човешката раса има два физиологични пола - мъжки и женски и те са генетично заложени и определими. Като станеш пълнолетен се самоопределяй в леглото като какъвто щеш! Никой не те спира, стига да не газиш писаните закони. Защото по твоята логика ако някой има влечение към малки деца аз трябва да го възприема като отделен пол и да съм толерантен към неговите извратености. No pasaran!

5. Moderator Аватара на MitkoS
    Тук е от
    Mar 2005

Ха да спреш с внушенията, а !

Прочети си какво си написал. Или вече го забрави !?
    Ти си този който задължаваш индивида да се определи в строго ограничен избор и тия думи са твои "И да се определи какъв ще го играе - ТОЙ или ТЯ!" и са във връзка с 16-тата годишнина и издаването на личната карта.
    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    На колко години се издава лична карта и човек се счита за пълнолетен? Някъде на 16г другаде на 18г. Като пълнолетен човек става и пълноправен член на обществото и има право на самостоятелен избор. Тоест влиза в калъпа, наречен общество и трябва да се впише в него. И да се определи какъв ще го играе - ТОЙ или ТЯ!
    Дефиницията в Конституцията за български гражданин е
    Чл. 25.
    (1) Български гражданин е всеки, на когото поне единият родител е български гражданин или който е роден на територията на Република България, ако не придобива друго гражданство по произход. Българско гражданство може да се придобие и по натурализация.

За да си част от българското общество и за да бъдеш български гражданин няма изискване за определяне на пол на 16-тата годишнина.
    Само в твоята бетонирана глава го има. Това, че ти имаш за идеал униформите и калъпа, както на външен вид, така и в главата, не значи че и другите трябва да мислят като тебе. ... И добре че не го правят.

Да не говорим, че не хората трябва да обслужват личната карта, а личната карта трябва обслужва хората. Ама това съвсем ще те затрудни и него пък въобще няма шанс да го проумееш
    Този пост е редактиран от MitkoS; 18-05-19 в 21:21.

6. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България

Преди 10-на дни бяхме седнали с фемилиту в един ресторант към 19ч да вечеряме. През две маси имаше една гей двойка, която за час и нещо не спря да се мляска и обарва. Няколкото маси определено се чувстваха неудобно, а две деца на около 6-7г ги зяпаха непрекъснато и в един момент възрастните поискаха да се преместят отвън в градината. Въпреки почти материално осезаемото неодобрение носещо се във въздуха, гейлордите абсолютно нагло и неинтересуващи се от околността продължиха да демонстрират голямата си любов. Когато напуснаха, шумно и с просташки висок тон хилейки се като малоумни, всичко се оживи и уснихна сякаш токущо премина една много неприятна и ужасна болка в корема. Убеден съм, че никой от останалите клиенти там не стана по-толерантен към педалите, точно обратното....Защо? Толерантността може да съществува само и единствено когато е двупосочна. Има норми на обществено поведение, които всеки който претендира да е част от това общество спазва малко или много. Просто е: В обществото споделяш с него общия знаменател, а нетрадиционното и странното си го държиш в къщи...Аз правя това, ще им се наложи да го правят и те...

Ако зависи от мен: нямам проблеми да сключват бракове, нямам проблем да се самоопределят, мъж или жена. Но като се определят да е ясно и очевидно, щото искам да знам как да се обръщам към тях - на БЕ или на МА. И определянето да не зависи от настроението при събуждане: Я, от днес вече ми се ще да съм пич.... Ако ще и трети пол да има....който да охаракретизира всички които не са имат за мъже или жени....но ако има чурка и иска да пишка - моля, писоара в мъжката....няма да им правя 3-4 тоалетни за всеки вид и подвид....
    Този пост е редактиран от Tommorow; 18-05-19 в 21:22.

7.  
  8. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

конят е заровен всъщност другаде, но вие сте толкова заети да се опровергавате, че....

причината е в това, че понастоящем е абсолютно полит-некоректно да се прави разлика между "лишен съм от правото Х" и "искам привилегията Y"

заслушайте се в латерната на N-половите: "искаме да ни се признае правото", но никой не казва конкретно КОЕ право им е отнето
    а ако се замислите относно глупостите на ЕС, които са спуснати за опорки в медиите, ще ви се доповръща

онзи ден чух, че според ЕС, в някои европейски държави N-половите били ограничени откъм възможности за образование, здравеопазване и работа!!!

НИКЪДЕ в европа не съм чувал да ти бъркат в гащите, когато се записваш за уни-то, нито когато си грипозен те питат отзад ли предпочита да го слагаш или да ти го слагат отзад, а на работа ако си вееш патката, ще те изритат независимо дали ти става от жени или мъже

НИКОЙ по време на прайдовете не казва от какво ТОЧНО са ги лишили, само искат

впрочем, от какъв пол са любителите на груповия секс?

9. Banned
    Тук е от
    Sep 2018

Утро, много внимание сте им отделили на тази гей двойка. На Запад на никой не му прави впечатление дали си гей, костюмар или с Жипка за 150к евра.
    Щом развалят моабета, молиш ги да напуснат културно, ако не вдяват има други методи.
    А и винаги съм бил против малки деца да се водят по ресторанти и кръчми.
    Понеже си три години по-голям от мен предполагам,, че най-малкият член на фемилито ти е над 20 години.
    Не би трябвало да се филмират от ня'кви педали.
    Да в България тези неща правят впечатление, но не си заслужава да се обръща внимание щом не нарушават спокойствието на другите.
    ---
    Разбирам, но никога не съм си позволял лукса, когато съм бил с малки деца да ги мъкна с мен по ресторанти!
    Сега вече са млади мъже по-здрави от мен, правили сме си веселие компанията, но никога не нарушаваме спокойствието на съседните маси.
    Винаги съм бил почитател на демокрацията.
    Всеки има право да се определя както прецени, гей, , българин, турчин, циганин.., важното е да не пречи и нарушава правилата на живота на другите.
    Не не съм станал либерал, но щом се живее по правила, нямам нищо против никой.
    Този пост е редактиран от Spitfaqr12; 18-05-19 в 22:21.
    VanDan, Kx и justify харесват това.

10. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол

Девет грама в сърцето, казва Врешагин и е прав....

11. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна

Прикачени изображения Прикачени изображения

12. Kx
    Kx е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2008

утро,
    Ако двойката бе хетеросексуална, и се държеше по подобен начин, щеше ли да си възмутен? Простаци има и между обратните и между нормалните.
    Прайдовете и на мен не са ми ясни протестират ли показват ли се каква е идеята.

13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017

Цитат Първоначално публикувано от Kx Виж публикацията
    утро,
    Ако двойката бе хетеросексуална, и се държеше по подобен начин, щеше ли да си възмутен? Простаци има и между обратните и между нормалните.
    То първо за да са двойка , трябва да са хетеросексуални.
    И второ когато мъж излиза с жена по правило показва възпитание и маниер. Тези предполагам са били живи педераси и са си правили реклама защото в обществото ни простотията и комерса са на почит. Всичко се "лекува" , за съжаление към момента заразяването продължава с пълна сила.

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk

14. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България

Цитат Първоначално публикувано от Kx Виж публикацията
    утро,
    Отговорът ми е : Да разбира се и ти знаеш, че е нормално да е такъв. Дори в близка компания, в която всички са приятели ако някоя двойка започне да обарва така и мляска нонстоп ще притесни много от другите.
    Не съм тесла и правя съществена разлика между нощно заведение по малките часове и ресторант в 19ч.
    При първото присъствието на деца е недопустимо, Вико, само при първото.
    Този пост е редактиран от Tommorow; 19-05-19 в 11:48.

15. Moderator Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

16. Banned
    Тук е от
    Sep 2018

Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Отговорът ми е : Да разбира се и ти знаеш, че е нормално да е такъв. Дори в близка компания, в която всички са приятели ако някоя двойка започне да обарва така и мляска нонстоп ще притесни много от другите.
    Не съм тесла и правя съществена разлика между нощно заведение по малките часове и ресторант в 19ч.
    При първото присъствието на деца е недопустимо, Вико, само при първото.
    Утро, братле, явно остаряваш?!
    Едва ли преди 25 години щеше да си възмутен?
    Аз съм почитател на нощните барове с тиха и приятна музика, не са за малки деца.
    Но с тази работа на смяни от години не съм стъпвал в такъв бар.
    Хората сме се различни.
    Преди няколко дни млада жена с вдигнат капак на Мазда ми маха на Орта хан
    Спирам и питам:
    -Какъв е проблема?
    Вътре в колата две малки деца и бабичка.
    -Ще ми дадете ли ток да запаля?
    Аз:
    Нямам кабели, но ако се наложи ще Ви дърпам до Пловдив, имам въже, с нов съединител съм и мощна кола.
    Тя:
    -Имам кабели, спря един идиот и не искаше да ми даде ток!
    Та ко' да ти кажа?
    Този пост е редактиран от Spitfaqr12; 19-05-19 в 18:08.

17.  
  18. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България

Аха да се почудя каква е връзката на случката ти на магистралата с поведението на гейовете и хванах дълбоко имплементираната ти многопластова мисъл : да, наистина, да спреш на закъсал и да не му дадеш ток трябва да си голям педераззз Тиии, добър сиии....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

1. Французите имат най-дългите ****** в Европейския съюз?!
    От ru-boy във форум Коментирай новина
    Отговори: 40
    Последно: 05-08-16, 09:28
  2. Безпомощността на Европейския съюз
    От FearMe във форум Коментирай новина
    Отговори: 6
    Последно: 07-09-14, 18:36
  3. Отговори: 129
    Последно: 29-05-14, 12:22
  4. Малки европейски Нокрии
    От rist във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 21
    Последно: 11-07-10, 07:15
  5. Intel в съюз с NVIDIA срещу AMD!?
    От DoRa във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 21-11-06, 13:49
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 15 години!
Този форум се задвижва, благодарение на Persy Сървър
Следвай ни
Горе