Страница 277 от 278 ПърваПърва ... 227267275276277278 ПоследноПоследно
Резултати от 4,141 до 4,155 от общо 4158
Like Tree1418Одобрявам

Европейски съюз

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. ayl
    ayl е офлайн
    Junior Member Аватара на ayl
    Тук е от
    Feb 2008

Отговор: Европейски съюз

Така де, поредната американска мярка ще има ПРЯКО влияние върху ЕС и то в негативен план. 50 милиарда за подпомагане на Боинг как ли ще се отразят на Еърбъс?
    А иначе гаденето може да е признак на много работи, в случая е от американците. Ако не даваш да пиша против тях, си е твой проблем.

2.  
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    Така ли? А защо светят в зелено тогава?

веднага мога да ти отговоря, но се опасявам, че няма да разбереш отговора

нека започнем с нещо по-лесно: защо златото се срина в рамките на два дни до абсурдно ниски цени, но речеш ли да търгуваш физическо злато, удряш на камък?

P.S. и после се изстреля отново нагоре...

4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006

EU не знам дали и кога ще се разпадне. Обаче ЕЦБ е леко фалирала още от преди brexit.
    И предвид настоящите събития в различни точки на света, едва ли ще може да се възстанови.

5. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол

В момента се лее държавна помощ в несвяст, преко забраните на СТО.Печели най-голямата печатница.

6. Moderator Аватара на MitkoS
    Тук е от
    Mar 2005

Ама вие верно не следите новините ! Което гледам хич не ви пречи да си лафите на воля.

ЕЦБ отвори пътя към неограниченото печатане на пари
    ... Не че го одобрявам това с лека ръка. Одобрявам го само ако след като изтекат сроковете по облигациите, то напечатаните сега пари, впоследствие бъдат изтеглени обратно от ЕЦБ и унищожени ... което няма да стане, щото ще почнат едни приспадания ...

ПП
    Г-20 налива 5 трилиона в световната икономика
    Този пост е редактиран от MitkoS; 26-03-20 в 20:42.

7.  
  8. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006

И за какво да ги следя - на всеки 3 минути колко били заразените , умрелите и заразяващите от вируса.
    Комплект с нея - как не знам си кой спонсорирал някоя банка или Морган-Стенли сменил нечий рейтинг.
    Дреме ми за статистика, недоказуема по никой начин в момента.
    Писах го наколко пъти и пак ще го направя - истерията покрай вируса си е крещящ пример за черен PR!

9. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012

Цитат Първоначално публикувано от edi1 Виж публикацията
    В момента се лее държавна помощ в несвяст, преко забраните на СТО.Печели най-голямата печатница.
    Току що Тиквата съобщи, че от Евросъюза нямало да дадат пари за борба с кризата от корона-вируса. Всяка страна трябва сама да се оправя както може. Можело само парите вече отпуснати по даден фонд да се трансформират и да отидат за друга дейност.

Тиквата каза, че България била в най-неизгодна ситуация от всички, защото другите страни си имали печатници за пари и щели да се оправят, а той нито можел да печата пари, защото България била в борд, нито имало откъде да вземе пари.
    Демек всички други държави ще стимулират и напомпят икономиките си с директни финасови и икономически мерки и стимули,
    а населението и бизнеса в България да се оправят сами. Така каза Бойко.

По едно време Тиквата каза, че щял да даде на половината от всички пенсионери(най-бедните) по 20 евро за коледните празници?!
    Кога и какви са тези "коледни празници" Тиквата не уточни...

10. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол

Аз за тях говорех, ние сме ясни.Сега ще видите, как се чистят дългове и се налива хартия и мастило.

11. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България

Искам някой да налее нещо в мен за да стана "по-гъвкав"....
    Gena_bs одобрява това.

12. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол

Абе, далеч си ми, иначе щях да те поогъна пред огнището. ....хем с лечебна цел......знайш ли как къкре джезве с ракия или вино на жарта, до него цвърчат протеини и мазнини, а ти си грееш ръцете и чакаш.......

13. ayl
    ayl е офлайн
    Junior Member Аватара на ayl
    Тук е от
    Feb 2008

Печатат пари - курса на еврото и долара падат - лева е закован и не мърда - извод 1: утре лев - евро 1:1, а лев - долар 1:1.5 - извод 2: Джаки се е преебал превалутирайки миналата седмица

14. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012

Мечтай си.

15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002

Цитат Първоначално публикувано от edi1 Виж публикацията
    Абе, далеч си ми, иначе щях да те поогъна пред огнището. ....хем с лечебна цел......знайш ли как къкре джезве с ракия или вино на жарта, до него цвърчат протеини и мазнини, а ти си грееш ръцете и чакаш.......
    Цвърчат, докато има налични или с какво да си ги купиш. Всъщност, може и да си крупен производител де, освен че си заможен финансово човек.

16. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол

Докторе кучешка радост и кренвирши ще има винаги, що трябва да е само месо.Въпроса е нещо да цвърчи. Лошото е, че тази година домашната сланинка е дефицит.
    VanDan одобрява това.

17.  
  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002

Аз имах малко домашна сланинка (купена от една пенсионирана вече наша мед.сестра), но свърши за съжаление. В магазините около мен в момента месото е доста жилаво. И аз съм любител на "цвърченото" от малък. Преди години баба и дядо гледаха всяка година по едно прасенце на вилното място до града, че една година и баща ми в двора отзад, нищо че семейството ни сме граждани от 1969г. Но тези времена отдавна свършиха. Нямам села от години. И вилата ни я "завзеха" мургавите ни сънародници. Иначе много обичах кренвирши, но тези днешните са твърде много фалшиви. Както и телешки салам обичах, но и за него същото важи. В момента съм на хранителен лежим, който точно домашно месо и кайма, сланинка, узрели сирена и кашкавали включва. И си представих картинката с "цвърченето" описана от теб много образно.
    Този пост е редактиран от VanDan; 27-03-20 в 16:04.
    edi1 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

1. Французите имат най-дългите ****** в Европейския съюз?!
    От ru-boy във форум Коментирай новина
    Отговори: 40
    Последно: 05-08-16, 09:28
  2. Безпомощността на Европейския съюз
    От FearMe във форум Коментирай новина
    Отговори: 6
    Последно: 07-09-14, 18:36
  3. Отговори: 129
    Последно: 29-05-14, 12:22
  4. Малки европейски Нокрии
    От rist във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 21
    Последно: 11-07-10, 07:15
  5. Intel в съюз с NVIDIA срещу AMD!?
    От DoRa във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 21-11-06, 13:49
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Този форум се задвижва, благодарение на Persy Сървър
Следвай ни
Горе