Страница 278 от 282 ПърваПърва ... 228268276277278279280 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,156 до 4,170 от общо 4230
Like Tree1440Одобрявам

Европейски съюз

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София

Отговор: Европейски съюз

Италианци нападнаха "Отвратителната Европа" заради икономическите мерки
    „Страхлива Европа ще бъде завладяна от COVID-19”, пише Антонио Таяни

Прочети още на: https://www.dnes.bg/eu/2020/03/27/it...e-merki.443807

2.  
  3. Moderator Аватара на MitkoS
    Тук е от
    Mar 2005

4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София

В случая на България Комисията се ангажира да предостави на разположение 328 млн. евро до началото на април.
    Звучи ми първоаприлски, но до 1 април има само два дни. Ще поживеем, ще видим дали това ще се случи.

5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София

Керемедчиев видя пик на разделението в ЕС

Прочети още на: https://www.dnes.bg/eu/2020/03/30/ke...to-v-es.444021

6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008

Ей, голям мерак и много мокри сънища ти е туй "разпадане на ЕС"

Как беше - слуховете за смъртта ми са силно преувеличени ...
    Kx и stainway харесват това.

7.  
  8. ayl
    ayl е офлайн
    Member Аватара на ayl
    Тук е от
    Feb 2008

Европейски съюз

Да, това не го разбирам - за мераците и щенията на някои да се разпадне Европейския съюз. Ебати олигофренията. Ми като не искате да сте европейци се изнасяйте де - който е по-малко комунст в душата в Сърбия и Русия, който е повече - в Северна Корея.

9. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004

Аз пък твоето не го схващам докрай - що не се изнесете "европейците" пО към Европа, та да си оправим най-сетне "вкуса" ние българите?!
    Gena_bs одобрява това.

10. Moderator Аватара на MitkoS
    Тук е от
    Mar 2005

Цитат Първоначално публикувано от Karata Виж публикацията
    Аз пък твоето не го схващам докрай - що не се изнесете "европейците" пО към Европа, та да си оправим най-сетне "вкуса" ние българите?!
    "... ние българите" - айде бе !
    Я по-кротко с това "ние", че ме обиждаш. Аз съм българин и не съм те упълномощавал да говориш от мое име като един от българите.
    Не съм като теб и Лупус и това само ме радва. Приравнявайки ме като един от вас в отношението към ЕС - това е тежка обида за мен !!!!!!!!!!!!

... и аз мога да обиждам, не на "ние", а на празни кратуни например.

Например: Всеки който "говори от името на народа" и се опитва да дефинира национален интерес без да е опълномощен законово - значи му е празна кратуната популстка и голословно си самоприписва правомощия.
    Този пост е редактиран от MitkoS; 30-03-20 в 17:38.

11. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004

Пиши си, не ми пречиш... Силно не ме интересува дали си се засегнал. Ти конкретно. При все, че ме дразни становището на ayl, би ми било криво, ако съм засегнал него.

12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София

Цитат Първоначално публикувано от ayl Виж публикацията
    Да, това не го разбирам - за мераците и щенията на някои да се разпадне Европейския съюз. Ебати олигофренията. Ми като не искате да сте европейци се изнасяйте де - който е по-малко комунст в душата в Сърбия и Русия, който е повече - в Северна Корея.
    Не става дума "за мераците и щенията на някои". а за фактите, изложени от хора с повече знания и разбирания от мен и теб. Аз само ги цитирам, без да ги коментирам. Ако имаш достатъно знания - оспори ги текст по текст. А после ги прати на италианците и испанците - да им е за урок!
    Karata и Aleksandars харесват това.

13. ayl
    ayl е офлайн
    Member Аватара на ayl
    Тук е от
    Feb 2008

Европейски съюз

Ех за мен е вече късно да се изнасям, но ако така продължава, децата ще го направят. Всеки си има мнение, моето е, че трябва да сме в Европа и да въведеме еврото. Както каза един от нас по-горе съобщението за смъртта на ЕС е силно преувеличено. Няма значение какво става сега. Кой кой е оставил в калта затънол до шия, а другите до гърдите. Италианците нямат право да се сърдят на никой, въведоха карантината след нас даже. Оня ден гледах филм на Алмодовар. Деба и испанците виждат се днес леля и племеници, по 5 целувки по бузите и устата. Утре пак се виждат, след часове не след години, същите целувки. Дъщерята се прибира от училище, същите целувки... После ужасно било, карантината им е след 10000 заразени, на Реал ще им плащат пълните заплати да си стоят у дома, а ревът за пари се чува в България...
    Важното е какво ще стане след събитието 19. И това ще се помни и взема впредвид. А тогава съм 100% сигурен, че огромна помощ ще има за всички.
    Ще видиме, надявам се...

14. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София

Цитат Първоначално публикувано от ayl Виж публикацията
    ......
    Важното е какво ще стане след събитието 19. И това ще се помни и взема впредвид. А тогава съм 100% сигурен, че огромна помощ ще има за всички.
    Ще видиме, надявам се...
    Ще стане "След дъжд качулка"! Какво стана с Гърция и Италия след наплива на емигранти?

15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

ами да, ВСИЧКО ще е супер!

накратко: взимаме, не, т.е. натикват ни дълг... 10-ина милиарда

при мижаво БВП >100 млрд се сдобиваме от раз с едно осезаемо държавно дългче за обслуване, което ще се изплаща от всичко, най-вече от пенсионерите и децата (защото те ще пострадат най-много от още по-влайненото ни здравеопазване и образование), но ще се получи от кого? от фирмите... НАШИТЕ фирми, които са най-застрашени

да не говорим, че изведнъж всички "префесионалисти" с НУЛЕВА полезност вреснаха, че как щели да се хранят и да си изплащат кредитите
    ма туй маникюристки, продавачи на конфети и балони, фитнес инструктори, фризьорки и т.н.

между другото, с този спадащ процент заболеваемост, но нарастващи рестрикции, интересно ми е колко хубаво ще са натренирали обществото и какво ще е готово да преглътне то, след като приключи кризата...
    Gena_bs, ayl и stainway харесват това.

16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006

Веча са започнали разправиите. Конти е дал 10 дневен срок на евромърдите да се размърдат.
    Най-ревностните поддържници на EU и NATO в лицето на прибалтийците и те започнаха да мрънкат. Даже преди италианците.

17.  

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

1. Французите имат най-дългите ****** в Европейския съюз?!
    От ru-boy във форум Коментирай новина
    Отговори: 40
    Последно: 05-08-16, 09:28
  2. Безпомощността на Европейския съюз
    От FearMe във форум Коментирай новина
    Отговори: 6
    Последно: 07-09-14, 18:36
  3. Отговори: 129
    Последно: 29-05-14, 12:22
  4. Малки европейски Нокрии
    От rist във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 21
    Последно: 11-07-10, 07:15
  5. Intel в съюз с NVIDIA срещу AMD!?
    От DoRa във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 21-11-06, 13:49
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Този форум се задвижва, благодарение на Persy Сървър
Следвай ни
Горе