Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 80
Like Tree34Одобрявам

Защо паднаха кулите на WTC(9/11)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич

Отговор: Защо паднаха кулите на WTC(9/11)

Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    Ти се замисли защо американците са най-мразената нация в целия свят... Краварите никой не ги обича.
    И как да харесвам измамници, които чрез лъжи и постановки разпалват войни и конфликти по целия свят, с цел лична изгода, и да грабят ресурси откъдето могат?!
    Представете си за момент... през 2001 година, докато целия свят им е съчувствал за трагедията, военните им шефове, които са организирали тази бутафория, сигурно са гледали отстрани и кой знае как са се китотели, и са си викали"ха-ха-ха, ама как ги измамихме глупаците а..."

Нали знаете поговорката, че рано или късно всичко скрито излиза наяве.
    Ще видим кога при американците ще надделее съвестта и ще си признаят официално за измамата.
    Нещо не ми е ясно - защо на америланците им викате кравари?

2.  
  3. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Варна

Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    Сигурно е гледал много уестърни

4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2012

Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    Едно време нали са пасли кравите из прериите...

Вие сещате ли се за военен конфликт някъде по света, в който да не са били замесени американци? Щото аз не.
    Ако се стигне някога до 3-та световна война, познайте от три пъти кой ще е в основата на конфликта.

5. Member Аватара на stainway
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага

Обяснете ми моля -как точно САЩ са били причина за Първата или Втората Световни войни? Изобщо не им се е занимавало...

6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006

За първата не помня точно, но англичаните имаха голяма "заслуга" за началото й. А те от край време са дупе и гащи с животновъдите.
    Относно ВСВ, или ако предпочиташ WWII - отговори си на въпроса кои фамилии от коя държава са финансирали Хитлер и са го насъсквали срещу СССР?
    Така също са направили огромни инвестиции в индустрията на Германия през 30-те години на 20 век.

7.  
  8. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2012

Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Jack Krauser
    Подовете не са плътна конструкция, а рама свързана със ядрото - целта конструкцията е да бъде максимално лека и здрава.
    Нещо бъркаш размери по хоризонтала и вертикала. Височината на самолета със спуснати колесници е 11 метра - 3 етажа. Самолетите се правят не само от дуралуминий, но имат стоманени и титениеви елементи в конструкцията. Сам сметни какъв натиск (тон на метър) прилага самолета спрямо небостъргача при пряк удар със корост от 500 км/ч..и сам ще разбереш как стоманените рамки на подовете се огъват като тенекия...
    А защо не можаха да открият никакви останки от самолетите, които уж се ударили в кулите и в пентагона? И защо военно-въздушните им сили не ги прихванаха и свалиха още във въздуха?
    Нито черни кутии откриха, нито двигатели, нито колесници, нито крила, нито седалки - нищо. Да не са се изпарили във въздуха?
    Ами много просто, как да прихванат и да открият останки от нещо несъществуващо.
    Американците ако не си бяха взривили кулите щеше да лъсне лъжата, че не е имало самолети управлявани от араби.

Аз си представям нещата горе-долу така: Администрацията на Буш и висши военни от пентагона са организирали цялата тази постановка за да се направят на жертва пред целия свят и по този начин да намерят подкрепа от останалите страни и да оправдаят агресивната си външна политика.
    Няколко седмици предварително са натъпкали термитен експлозив в основите на сградите, в уречения ден и час шефовете от пентагона са дали нареждане на американското ВВС да кротува и да не прихваща нищо, изстрелват крилати ракети или дронове с експлозив към набелязаните цели. Малко след като сградите са ударени ги взривяват за да заличат и покрият следите. В хаоса и суматохата пускат по централните медии предварително режисираните видеа със самолетите и обявяват на всички че ги атакуват терористи.
    Тотален хаос е създаден и вече никой не може да разсъждава трезво и всички им вярват. Целта е постигната. След време собственика собственика на кулите си прибира милиардите от застраховката и готово.

9. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Варна

Аз си представям нещата горе-долу така: Администрацията на Буш и висши военни от пентагона са организирали цялата тази постановка за да се направят на жертва пред целия свят и по този начин да намерят подкрепа от останалите страни и да оправдаят агресивната си външна политика.[/IMG]
    Продължавай да си представяш... Можеш още!
    stainway одобрява това.

10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2012

Този филм с мнението на архитекти и инженери ми прилича като неофициално признание с половин уста.
    Все пак аз чакам да видя кога американците ще си признаят официално, че те сами са си взривили небостъргачите и пентагона, и да се извинят на целия свят за лъжите си.

11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006

Има да чакаме!
    Те за Хирошима и Нагасаки не са се извинили, че за едни кули, тяхна собственост ли ще го направят?
    Между другото японците мразят животновъдите дори повече от арабите. Убедил съм се лично. Говоря за обикновените хора, а не за правителството и политиката му.

12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

А защо не можаха да открият никакви останки от самолетите, които уж се ударили в кулите и в пентагона? И защо военно-въздушните им сили не ги прихванаха и свалиха още във въздуха?
    Нито черни кутии откриха, нито двигатели, нито колесници, нито крила, нито седалки - нищо. Да не са се изпарили във въздуха?
    Ами много просто, как да прихванат и да открият останки от нещо несъществуващо.
    Въобще даже не се замисляш...Нищо не е изчезнало. Цялото оборудване на етажите заедно със самолета е изгоряло или се е стопило.
    Знаеш ли, колко тона керосин е имало в резервоарите на самолета и до какава температура може да стигнат пламъците ?
    На колко градуса се топи алуминият? 660°C
    При онзи пожар, стоманената конструкция е омекнала и не е издържала натоварването. Затова има срутване на горните етажи.

13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

ице, обичайният ти due diligence този път ХИЧ го няма

прочети малко и после ще говорим коя конструкция е "омекнала" и как са се "срутили" горните етажи...

14. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

Нали разбираш, че още при удара на самолета в конструкцията, тя се е деформирала и дори напукала. Самолетът удря поне 3-4 етажа. Нужно е само време, за да видиш, как не издържайки теглото на етажа, поддава и се срутва...Следва ефекта на доминото.
    Въпросът е, как се е сринало ядрото на конструкцията? Какви щети е имало по него след удара?
    Що се отнася до експлозивите - то те трябва да са поставени на конкретен етаж и самоубийците в самолета трябва да знаят кой е той и да забият самолета точно на този етаж! Разбираш ли абсурдността на този план??
    Ако е имало експлозиви, както твърди теория на конспирацията, то щеше да се чуе първо експлозията и после да се сринат горните етажи. Някои от работещите вътре още са приказвали по телефоните си с роднини и са искали помощ. Ако има запис на разговор по това време, щеше да има записана експлозия преди да прекъсне връзката.

Всяка една теория на конспирацията е в пряк сблъсък с принципа на Окъм - не увеличавай същностите без нужда!
    Между другото един от участниците в самолетната атака срещу Пентагона е мозъкът на бомбената атака срещу кораба Коул в пристанището на Аден година по-рано.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 15-09-18 в 10:16.

15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

на всичките ти въпроси отдавна са дадени отговори, но:

1. няма да ми повярваш на мен, ако ги обобщя, защото аз съм "никой" за повечето тук
    2. нямам достатъчно време
    3. напълно е възможно да допусна терминологична грешка при препредаването на информацията, защото не съм строителен инженер, а подобна грешка разрушава доверието в изводите

съжалявам, но всеки, който има желание, време и интелектуалния капацитет да разбере научната аргументация, си формира становище, което неизменно, в 100% от случаите, категорично и без никакво съмнение отхвърля официалната правителствена и респективно медийна позиция

всеки до един!

16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

FearMe
    Понякога и ти се излагаш. Прочиташ нещо и го възприемаш за вярно. Прочети пак горният ми пост и помисли върху него!

17.  
  18. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003

Алуминия от самолетите просто не са успели да го отделат от алуминия от дограмата на кулата. Та за това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно

Подобни теми

1. Защо ?!
    От dokkito във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 42
    Последно: 17-10-14, 17:55
  2. защо?
    От lorams във форум Овърклок
    Отговори: 13
    Последно: 19-07-09, 19:29
  3. Защо?
    От Lupus във форум За Форума
    Отговори: 17
    Последно: 03-05-04, 12:25
  4. Защо??
    От Waverunner във форум За Форума
    Отговори: 10
    Последно: 26-11-03, 00:24
  5. Защо....
    От DPetrov във форум Windows
    Отговори: 27
    Последно: 03-09-01, 16:25
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 15 години!
Този форум се задвижва, благодарение на Persy Сървър
Следвай ни
Горе