Страница 9 от 10 ПърваПърва ... 78910 ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 136
Like Tree44Одобрявам

Великобритания

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на MitkoS
    Тук е от
    Mar 2005

Отговор: Великобритания

Не че нещо, ама той пита за "позицията на повечето тук", а не за позицията на собствената му държава, още повече, че тя не е България.

2.  
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София

Цитат Първоначално публикувано от MitkoS Виж публикацията
    Не че нещо, ама той пита за "позицията на повечето тук", а не за позицията на собствената му държава, още повече, че тя не е България.
    Ако искаш да изразиш собствената позиция - направи го! А не да ми се правиш на референт! Ясен ли съм?

4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

хмммм..... сигурен ли си?

ако допълниш "на политическата върхушка на" съм съгласен, иначе ще те попитам следното:

има ли разлика за теб дали говорим за апартаментите на цв.цв. или за (хипотетична) българска намеса в изборите в Македония, за да бъде избран удобен за нас президент, убивайки неудобния за нас?

5. Moderator Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

Пуснал си е брада

FearMe
    1. Джулиян Асандж няма никаква вина - той само публикува изтеклата чрез Челси Манинг информация.
    2. Запада издига слогана "Свобода на словото", но явно това не важи и за военни престъпления.
    https://collateralmurder.wikileaks.org/

3. САЩ чрез своята агентка Анна Ардин(и София Вилен) му спретнаха едно съдебно дело за "изнасилване". Първоначално двете твърдят, че без тяхно знание правили секс без презерватив и поради това искат арест за да си направи тест за полово предавани болести....после се извъртят и започват да твърдят, че секса не бил с тяхно желание..
    https://twitter.com/therealardin
    Anna Ardin
    https://annaardin.wordpress.com/
    Ако не знаеш как е станало, утре може да го преразкажа от прочетeното в западната преса.

3. 7-години Джулиан Асандж се криеше в еквадорското посолство(лош избор). Докато президент беше Рафаел Кореа, никой не можеше да получи Джулиан. Новият президент, Ленин Морено, не издържа на антиска на САЩ и след „стимул“ под формата на заем от 4 милиарда долара, предаде Асандж. Колко от вас узнаха, че само допреди седмици Еквадор е получил 4,1 млиарда долара от МВФ? Кой реално управлява и назначава шефа на МВФ? САЩ...Ето ви я и сделката - кредит срещу предаването на Асандж. Да Ленин е президент от 2 години - защо не го е предал по-рано? Нужно е време за преговори....

4. Асандж вероятно знае кои кръгове в САЩ имат интерес от Рашагейт...
    https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/6329735
    освен това с информацията, която публикува в Уикилийкс, той провали избирането на Хилари Клинтън, а онази кучка е доста отмъстителна според нейни приближени.

Wikileaks публикува писмо от Хилъри Клинтън, в което, тя като държавен секретар на САЩ, предлага убийство на Асандж от безпилотен дрон и по този начин да заставят Уикилийкс да млъкне..

https://file.wikileaks.org/file/

Или, например, писмото на "непримиримият" МакКейн към Чуркин с молба да подкрепи Републиканците:

Оня задник, президента на Еквадор - ленин Морено си измисли причини за да го предаде на полицията, при това в нарушение на всякакво право
    - Асандж не се бил грижил за котката си
    - бил хакнал и разгледал системата за сигурност на посолството
    - правел политически изявления

WikiLeaks е напълно способен да съществува и без Асандж.

https://vz.ru/world/2019/4/11/972818.html

Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-04-19 в 11:02.

6. Moderator Аватара на MitkoS
    Тук е от
    Mar 2005

Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Ако искаш да изразиш собствената позиция - направи го! А не да ми се правиш на референт! Ясен ли съм?
    Не си ясен. Крадеца вика "дръжте крадеца" !
    Не си изразил мнение по въпроса на FearMe и точно на референт се правиш с това което си му отговорил.

... Имаш си бутон "информирай управата"

Лейбъристите - твърдо против екстрадицията на Асанж в САЩ
    Според американски правни експерти основателят на "Уикилийкс" трудно ще избегне обвиненията в хакерска атака

ПП.
    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    От гледна точка на соствената им държава те са предатели, а и едва ли има друга държава, която би разсъждавала по различно за подобни действия.
    Гола вода си (ударенията на 'о'),
    (и) за референт не ставаш (кофти шаблони с много фе и много це накуп).
    В собствената им държава обвиненията не са за предателство и държавна измяна, а е обвинен (ед.ч.) за хакерство, което е почти криминално обвинение.

ПП (към FearMe)
    червената армия изнася доста български архивни документи. (Всъщност открадва ги, не знам що написах "изнася" ги !?)
    И руснаците все още отказват да ги върнат, а пък тук в България има сериозна нужда да бъдат прочетени и анализирани от сегашните историци (те самите го казват).
    Та ако някой руснак ги издири в тамошните руски мазета, изпоснима ги тия български документи и ги публикума м Интернет, то позицията ми няма да е "тоя е предател", без изобщо да ме интересува какво си мислят руснаците за предалство или държавна измяна (нито пък какво си мисли Лупус). Напротив, ще считам, че такъв човек на държавно българско ниво трябва за бъде обявен за герой - медалче, орденче, а най-добре придружено и с финансова премия-награда.
    Този пост е редактиран от MitkoS; 14-04-19 в 18:00.

7.  
  8. Moderator Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

Солсбъри, където бе извършена "атака с Новичок", обявен за най-доброто място за живеене
    https://www.dailymail.co.uk/news/art...k-attacks.html
    а само допреди година, според британските власти беше място в което може да "умреш след натравяне от новичок"

https://defend.wikileaks.org/2019/04...-oust-assange/

https://www.aljazeera.com/programmes...065533003.html

http://cometherevolution.com.au/the-weekly-notebook-96/

https://www.rt.com/usa/456292-democr...ssange-arrest/
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 14-04-19 в 21:13.

9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

мисълта ми беше, че няма значение дали става въпрос за възползване от служебно положение или незаконна намеса в политиката на друга държава, изваждането наяве на доказателства за тези деяния НЕ Е престъпление срещу държавата!

американците беснеят срещу асандж и манинг, защото те разкриха кирливите им ризи, като по този начин легитимираха достоверността на всички политически теории на конспирацията, които бяха и продължават да бъдат обявявани от незапознатите папагали на медиите за измишльотини

аз съм го казвал нееднократно: човешкият мозък в над 90%+ от хората е неспособен да осмисли обекти с големи мащаби, затова и големите схеми предизвикват реакция от рода "глупости, това е абсурдно и не може да се случва"

като например организирането на цветна революция в държава по избор, построяването на пирамидите от хора и т.н.

обичам да давам пример със знаме, плющящо на вятъра
    казвам следното: платът на знамето се състои от хиляди нишки. представи си, че си мравка и трябва да накараш една от тях да се гъне, после втора, трета... представи си необходимите усилия и сложността на тези хиляди нишки, които трябва да се раздвижат... от гледна точка на мравката това е невъзможно!

само че вятърът си плющи знамето и не му дреме...
    само дето не всеки може да го осмисли...

лека нощ
    Karata и teon харесват това.

10. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Варна

Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    мисълта ми беше, че няма значение дали става въпрос за възползване от служебно положение или незаконна намеса в политиката на друга държава, изваждането наяве на доказателства за тези деяния НЕ Е престъпление срещу държавата!

американците беснеят срещу асандж и манинг, защото те разкриха кирливите им ризи, като по този начин легитимираха достоверността на всички политически теории на конспирацията, които бяха и продължават да бъдат обявявани от незапознатите папагали на медиите за измишльотини

аз съм го казвал нееднократно: човешкият мозък в над 90%+ от хората е неспособен да осмисли обекти с големи мащаби, затова и големите схеми предизвикват реакция от рода "глупости, това е абсурдно и не може да се случва"

като например организирането на цветна революция в държава по избор, построяването на пирамидите от хора и т.н.

обичам да давам пример със знаме, плющящо на вятъра
    казвам следното: платът на знамето се състои от хиляди нишки. представи си, че си мравка и трябва да накараш една от тях да се гъне, после втора, трета... представи си необходимите усилия и сложността на тези хиляди нишки, които трябва да се раздвижат... от гледна точка на мравката това е невъзможно!

само че вятърът си плющи знамето и не му дреме...
    само дето не всеки може да го осмисли...

лека нощ
    Добро утро!

Значи големите неща не ги правим ние хората ами вятъра?!?

11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

чел, чел, ама не разбрал (пак)

уфффффф.....

казвам, че това, което за малкия мравешки мозък е невъзможно и непонятно, за сили, по-големи от него, например единиците питагор, да винчи, айнщайн, хокинг и сие, е възможно и понятно

айде пак да мелим на пюренце:

за много хора събитията, довели до виетнамската война, са конспирация, защото акълът им е толкова малко, че не могат да повярват, че е възможно да се организира толкова мащабна "конспирация"
    ДОРИ след като им натикаш в лицето документите, доказващи, че войната започва под фалшив претекст

"е те такова животно нема"

ех това, въжееее, това въжееее......

12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София

чел, чел, ама не разбрал (пак)

уфффффф.....

казвам, че това, което за малкия мравешки мозък е невъзможно и непонятно, за сили, по-големи от него, например единиците питагор, да винчи, айнщайн, хокинг и сие, е възможно и понятно

айде пак да мелим на пюренце:

за много хора събитията, довели до виетнамската война, са конспирация, защото акълът им е толкова малко, че не могат да повярват, че е възможно да се организира толкова мащабна "конспирация"
    ДОРИ след като им натикаш в лицето документите, доказващи, че войната започва под фалшив претекст

"е те такова животно нема"

ех това, въжееее, това въжееее......
    Защо си учуден???
    Много хора трудно различават повод от причина. Когато има причина, повод винаги се намира, а ако го няма се създава!
    teon одобрява това.

13. Moderator Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

Изброени куп глупости като причина да го предадат на британските власти..
    https://www.24chasa.bg/novini/article/7401565
    Wikileaks отдавна има нов главен редактор - жена

ето какво разказват испанските охранители
    https://elpais.com/elpais/2019/04/14...31_083712.html

Този пост е редактиран от hristoslav2; 15-04-19 в 19:05.

14. Moderator Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна

Сред кандидатите за нов премиер е Борис...

15. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България

16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001

писна й на горката

17.  
  18. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София

писна й на горката
    То на мен ми писна, а на нея не знам....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 10 ПърваПърва ... 78910 ПоследноПоследно

Подобни теми

1. Отговори: 0
    Последно: 12-05-16, 17:54
  2. Отговори: 6
    Последно: 22-01-13, 14:17
  3. Въпрос за Великобритания
    От CreatoR във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 01-04-05, 15:19
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 15 години!
Този форум се задвижва, благодарение на Persy Сървър
Следвай ни
Горе