Резултати от 1 до 4 от общо 4

Преврат в Тайланд ?!?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    203
    #1

    Преврат в Тайланд ?!?

    цък цък





    Тез в Тайланд пък какъв зор видяха ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #2

    Re: Преврат в Тайланд ?!?

    Цитат Първоначално публикувано от DarkSaber
    Тез в Тайланд пък какъв зор видяха ?
    Ми има два варианта - или стремежът на военните им към власт няма граници или тайландците са далеч по-загрижени за живота си, отколкото българите - и за 1/10 от това, което ни се причинява на нас, правят преврат...

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #3

    Re: Преврат в Тайланд ?!?

    Цитат Първоначално публикувано от BerkStock
    Ми има два варианта - или стремежът на военните им към власт няма граници или тайландците са далеч по-загрижени за живота си, отколкото българите - и за 1/10 от това, което ни се причинява на нас, правят преврат...
    Да, ама има кой да го направи...

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re: Преврат в Тайланд ?!?

    замислих се какви биха били последиците за България, ако тук вземе, че се направи такова нещо

    точно в настоящия момент ще са унищожителни - на прага (уж) на ЕУ, аха-аха убедили света, че сме стабилни... много лош момент би бил, така че в краткосрочен аспект ще ни се отели вола

    виж, ако се беше случило към '92-'95, тогава щеше да е момента и никой нямаше да го направи на въпрос, щеше да е едва ли не очаквано

    в дългосрочен аспект обаче нещата биха били далеч по-розови. ако, както писах по-горе, се беше случило преди 10 години, досега щяхме да сме МНОГО по-добре. сега вече е късно - просто няма регионален конфликт, зад който да се скрием и да минем между другото. сега ще сме на първа страница поне 1-2 дена, което е много за локвата, която сме. по важност ще сме някъде между буря в щатите и спечелена купа по кърлинг, но няма как да не ни повлияе отрицателно подобно нещо.

    нямаме си кралска фамилия, която да застане като алтернативен опорен стълб при настъпилата липса на премиер; нямаме секс туризъм, заради който да има много туристи и да има инфо от първа ръка, че е спокойно. ще снимат 1-2 цигански гета и ще кажат: "ето разрушенията след бомбардировките" и нюню имиджът ни ще отиде на вятъра

    макар че ме изкушава алтернативата
    (едно безкръвно превратче, лека национализацийка на имотите на кредитните и други "честни" милио-/милиардери и други такива благинки. само ме притеснява, че и военни нямаме като хората, а ще се появи някой психопат а'ла ББ3-проповедника и ще я овапцаме още повече)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе