Резултати от 1 до 2 от общо 2

За организираните престъпници…

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #1

    За организираните престъпници…

    Имало едно време една група организирани престъпници. Те били престъпници, защото си дърпали филми от интернет, а били организирани, защото от време на време се организирали я на кръчма, я на пейнтбол, я на някое друго развлекателно занимание.

    Един ден един от тези организирани престъпници гледал един репортаж, и понеже и той като другите хора бил човек си задал въпроса: “Какво мога да направя аз?”. Постнал една тема
    http://forum.arenabg.com/index.php?showtopic=34301
    на мястото, където се събирали другите организирани престъпници (за да си говорят), и се нагърбил с тежката задача да ги организира (нищо, че са организирани престъпници). Част от другите престъпници (понеже и те били хора като всички останали хора), взели идеята присърце и с общи усилия събрали една скромна сума, която употребили не за престъпни деяния, или лични забавления, а за да зарадват поне малко дечицата в дом “Надежда” (които също са хора като нас).

    Един от престъпниците си бил взел камерата, а друг решил да използва материала, за да направи един псевдо репортаж:
    ********************/details.php?id=e0...a260b91893b7aa
    ********************/download.php/1127...smivka.torrent

    За една усмивка... заслужава си да направиш всичко, само за да видиш една усмивка на техните лица.
    Този документален филм е сниман в домът за сираци "Надежда" в столичния квартал Младост 1.
    Става дума за посещение на дома за сираци, което беше организирано от fogost на 29.12.
    Благодарение на отзивчивостта на хората, бяха събрани 825 лв, които бяха похарчени за неща,
    които са от първа необходимост на дечицата.
    Това посещение нямаше да се реализира без помощта и съдействиeто на :
    fogost, Kotkata68, Zetle, Страхо - "Виртуална Зона", Кари, Боряна, yvetted, ps22, pepino74, trapped, csdemo jull77, svgmaster1, tory, danbgtorr, spy, Strangerkata, Stranger, pgm, eldred, LeRu, ronig4, lruseva и ninicaa
    Всеки може да дари усмивка и малко щастие на тези деца. Това може да си ти! Замисли се!


    Репортаж, който няма за цел да ви разкаже какво правят другите престъпници, а такъв който иска да ви покаже, че някъде там има деца, които се нуждаят от нашата прегръдка и усмивка. От нашето внимание, но не само по празниците, а през цялата година.

    Ние със сигурност ще отидем пак, не е толкова трудно - ела и ти!

    PS: Това е моята лична гледна точка, и тя не може да бъде приемана като гледната точка на Arenabg.com; или forum.arenabg.com; защото аз съм просто един потребител (според някои може и да съм престъпник);

    PS2: Специални благодарности на CrazyShark, за помощта при избора на музика за “псевдо репортажа”.

    (c) http://strangera.wordpress.com/2007/12/30/criminals/


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #2

    Re: За организираните престъпници…

    Tommorow
    Жалко, че не съм могъл да се присъединя! А и не съм от София.
    Ама някой от тия горе дето им раздаваха "Приказка за стълбата" да се присъедини - май няма!!!
    Ама хайде - за политиката - догодина!

    Здрава и спорна пожелавам на всички!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Затвориха сайта napisy.org, Преводачите - престъпници!
    От Eddie във форум Коментирай новина
    Отговори: 3
    Последно: 23-05-07, 19:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе