Страница 42 от 59 ПърваПърва ... 32404142434452 ... ПоследноПоследно
Резултати от 616 до 630 от общо 876
Like Tree158Одобрявам

PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    38
    #616

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Купуваш ги логнат с ПС4 профила си и при плащането обикновено пита дали да почне да го сваля на ПС4, но понякога не се получава . В такъв случай (или ако по някаква причина си изтрил закупено съдържание) отиваш в библиотеката на ПС4 и в раздел всички покупки я пускаш да се сваля.

    п.п. Аз пазаря с БГ кредитна карта откакто е пуснат магазина им и проблеми съм имал единствено по причина на банката издала картата - по едно време имаха някаква практика уж да те пазят и магазина на Сони го бяха сложили в тоя списък та се наложи да им се обаждам.
    Купих ги през сайта от лаптопа.
    Мина си по мед и масло, кликнах си на бутона да ги свали на конзолата и в момента се свалят.
    Мен ме притесни факта, че когато съм на конзолата и вляза оттам в магазина, в кошницата ми си стояха трите игри (Gran Turismo, Star Wars Battlefront II Lego Marvel Super Heroes), а като се логнах в магазина през лаптопа кошницата беше празна, нищо че се логвам с един и същи акаунт.
    А и през уеб ми поиска някакъв си 9 цифрен код, заради който звънях на УниКредит.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    32
    #617

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Здравейте,

    Аз до сега поне 10-тина игри съм купил от PS4 storа през компютъра и не съм имал никакви проблеми. Картата, която съм регистрирал е MasterCard, минават си плащанията без никакъв проблем.
    Аз процедирам по следния начин:
    1. влизам през компютъра в стора с потребителското име и паролата за ПС4;
    2. Харесвам си игра и я добавям в кошницата;
    3. Плащам си покупките с парите в профила и ако не ми достигат ми казва, че ще вземе от картата остатъка;
    4. Пускам си ПС4 и влизам в библиотеката, където са добавени всички покупки и си пускам от там кои неща искам да се свалят и в каква последователност.

    По темата от къде да купувам игри искам да кажа, че в ОЛХ треябва много да се внимава и да се съпоставят цените в ОЛХ с тези на ОЗОН, ПУЛСАР и стора на ПС, защото напоследък има адски безумни цени за някои игри.
    Пример:
    https://www.olx.bg/ad/igra-za-ps4-ho...2-ID7GAd3.html --> https://onlinezateb.com/%D0%B3%D0%B5...izon-Zero-Dawn


    Дано да съм помогнал.
    Поздрави,
    Този пост е редактиран от nass; 15-01-19 в 11:51.

  4. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #618

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    nass


    Винаги е имало нереални цени на игрите в OLX и навсякъде където се продават втора употреба. Някои хора са я купили без да знаят че играта е на нереално висока цена и без да разбират после пак я пускат на нереалната цена, а и не знаят че на известно време цените падат надолу, има и други които просто завишават цените,

    То и затова се задава търсене по име на всички обяви за дадена игра.
    https://www.olx.bg/elektronika/kompy...zon-zero-dawn/

    Но когато се купуват игри колкото да се изиграе сингъл плеара или само да се пробват, най добре да се вземе физическо копие втора употреба за да може след това да се продаде.
    irakli одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #619

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Най-забавни са обявите "като нова" и "пускана е само за проба" с цена, по-висока от нова в магазина.

    Аз нямам нерви да се занимавам с такива далавери, та затова само дигитални и нови. Ако евентуално взема секъндхенд, е от Амазон или Ибей. Един бартер направих с колега в града през ОЛХ, но с куриерски истории не мога да се занимавам.

    По празниците направих грешката да си пусна прясно изиграната God of War за продажба, и то на доста ниска цена - е немА такова циганско пазарене и несериозност. Ама да я запазя (след 5 дни пазене никаква реакция), ама на половин цена да я дам... Абе, чудо. Накрая я пуснах на човек, който поне на писане изглеждаше сериозен, с лека отстъпка в цената (която не ми беше искал и за която не му казах) и почнах да се чудя що изобщо я продадох. Вероятно ще си я купя дигитална нататък като ми се доиграе пак.
    irakli одобрява това.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #620

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    При One Кашона нещата са пълна трагедия относно обмена и продажбите на секънд хенд игри.Там е страшно....То бива да си стиснат,всеки от нас малко или много си показва мургавия манталитет понякога,но пък там са до долу,големи мишоци са.Повече никога няма да си купя Кашон точно поради тая причина.Там всеки се прави на много тарикат и кюти докато играта падне на 20 лева,може да чака и една година ама ще мишкува.Това опорочава всичко.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #621

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    За кашона обикновено купувам от ebay и в повечето случаи на смешни цени ... ама нещо в последно време карам на дигитални само , то и няма какво толкова да се купува - основно на Форца-та играя там ( аз и главно заради нея го купих)

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    32
    #622

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Здравейте,

    Искам да се похваля и да споделя опит в закупуването на външен HDD за моя PS4.
    Започнам да ровя в интернет, за да разбера дали има някакви специални изисквания за харда. Прочетох хиляди различни коментари и проблеми, но най - правдоподобна ми се видя една статия в която беше написано, че единственото изискване е харда да се форматира в exFAT и че SEAGATE веднага се разпознавали от конзолата.
    Така реших да си поръчам 1ТБ външен на SEAGATE Expansion (най - евтиния - 80-90лв), който форматирах в exFAT и го мушнах в конзолота, веднага тръгна, без никакво замисляне го разпозна и даже си свалих една игра на него.
    Сега мисля да си купя един HDD Hub https://www.jarcomputers.com/Orico-6....html?ref=prod , защото имам един чисто нов хард 2ТБ за настолен комп и ще го пробвам дали ще стане схемата както си я представям Аз
    Ако някой знае или е пробвал тази система моля да сподели
    Ако не, Аз ще я пробвам и ще споделя.

    Поздрави,

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #623

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Как си представяш схемата?
    PS4 криптира хард диска в собствената си файлова система и не се чете на други устройства. За какво ти трябва хъб и втори диск?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    32
    #624

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    имам чисто нов хард диск за настолен компютър и мисля чтрез хъба да го форматирам в exFAT и да го използвзвам за качване на игри.

  12. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #625

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Списък на игри за които е добре да бъде включен Boost Mode в PS4 Pro конзолите.
    PS4 Pro - Best Boost Mode Games - Guide - Push Square

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #626

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от nass Виж публикацията
    имам чисто нов хард диск за настолен компютър и мисля чтрез хъба да го форматирам в exFAT и да го използвзвам за качване на игри.
    PS4 не подържа свързване на HDD през USB hub. Само директно в порта.

    Important Connection Information

    You can only use one device for extended storage at a time. Even if you have connected two devices that are formatted for use as extended storage, only one can be active as extended storage.

    You can connect a second HDD for use with Media player, but you can’t connect two HDDs for Games, apps and add-ons.

    Connection via a USB hub is not supported. You’ll need to connect the extended storage device directly to your PS4 system.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    32
    #627

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Благодаря за информацията. Няма да пробвам.


    Поздрави,

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    38
    #628

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Волан с педали дали може да се закачи за PS4Pro?

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #629

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Разбира си (говорим за воЛан нали?) - избора е богат .

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    43
    #630

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Здравейте ,
    вижте на каква новинка попаднах за новия PS 5 :
    PS5 Backwards Compatibility Suggested by Sony Patent - Push Square ,може и да се емулират игри за PS1,PS2,PS3 и предполагам че със сигурност ще вървят и за PS4 !
    Това ако наистина се случи и го патентоват от Sony ще е супер новина

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 42 от 59 ПърваПърва ... 32404142434452 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 00:11
  2. Съвети за PHILIPS 42PFL5405H
    От tatiana70 във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-05-12, 11:44
  3. Green card - съвети
    От Tai-Pan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-07, 19:53
  4. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 19:18
  5. Съвети за покупка на ц. фотоапарат
    От Tai-Pan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 21-06-05, 18:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе