Страница 46 от 59 ПърваПърва ... 36444546474856 ... ПоследноПоследно
Резултати от 676 до 690 от общо 876
Like Tree158Одобрявам

PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #676

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Разбрах. Спрял съм абонамента. Утре би трябвало да ми излезе възможност за плащане. От магазините трябва да отида физически да взема картата. Благодаря!

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #677

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    ... Ta като цяло sony1 е прав, и PS 4 Pro е един чудесен избор (ако парите не са проблем).
    Хубав избор е, ако е в комплект с VR версия 2. Без нея, по-смислено е да си затвориш парите в хубав десктоп, с добра видеокарта. Малко по-голяма ще е "първоначалната вноска", но после няма да е необходимо наливане на пари, заедно с всички други предимства на обикновеното PC пред конзолата.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #678

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Малко по-голяма ще е "първоначалната вноска", но после няма да е необходимо наливане на пари
    Какво наливане на пари, че нещо не схващам?

    Освен 600 лева за конзола с втори пад преди 2 години друго до тоя момент не ми се налагало да купувам. Сега промоциите са на още по-добра цена.

  5. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #679

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Игрите ги купувам, онлайн членството го плащам. Със стандартен десктоп, тези неща могат да се избягват. Да не коментирам, че за подрастващите е по-полезно боравенето с РС, отколкото с конзола.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #680

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Хубав избор е, ако е в комплект с VR версия 2. Без нея, по-смислено е да си затвориш парите в хубав десктоп, с добра видеокарта. Малко по-голяма ще е "първоначалната вноска", но после няма да е необходимо наливане на пари, заедно с всички други предимства на обикновеното PC пред конзолата.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
    Не знам за втората версия, но първата поне за мен си е разочарование. Кофти резолюция, режеше HDR-а към телевизора (това поне са го оправили във втората версия), ужасни гуми и пластмаси. И най гадното при мен е, че ако играя нещо динамично където има много движение, и ми става лошо на 2рата минута. Колкото до компютъра, моя не е много лош (i5 8400, RX580, 16GB) и редовно сядам пред козолата да играя ... а бях много дълго време PC геймър. Единственото което ще ме накара пак да седна пред компа е да изиграя бъдещата HALO версия за PC.
    Този пост е редактиран от stenly; 16-03-19 в 10:37.

  7. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #681

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Игрите ги купувам, онлайн членството го плащам. Със стандартен десктоп, тези неща могат да се избягват. Да не коментирам, че за подрастващите е по-полезно боравенето с РС, отколкото с конзола.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
    Основната разлика м/у комп и конзола е в това че ти трябва много свободно време и много нерви за да се играят игри на комп.
    За деца е добре, но за големи хора които нямат времето и нервите да подкарат поредната игра, най доброто е конзолата.
    stenly, dodo_pv и hadean харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #682

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Стенли, ако имаш проблем с гледането на активна 3D телевизия, теоретично ще имаш и при боравенето с VR, без особено значение от версията. Аз нямам такъв, пробвал съм и други VR очила на много добър компютър, но втората версия VR на Сони ги отнася откъм гладкост на изображението и пълна липса на насичане. Затова написах, че си струва парите (1400 лева, без втори дуалшок). За такава сума, никой не предлага толкова добро качество към момента.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #683

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    При мен проблема не е свързан с гледането на 3D а явно е с вестибуларният апарат. Някак си когато очите се опитат да излъжат мозъка ми, че се движа а вестибуларният казва, че всъщност стоя на едно място и настава драма Честно казано, не съм гледал ревюта за вторият VR а само някакви първоначални превюта в които разликите бяха минимални. Но, ще хвърля един поглед, че ми е интересно

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #684

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Игрите ги купувам
    Игрите се купуват и на PC...
    Сега ако си от тарикатите, смятащи, че целият свят е длъжен да им работи за тяхното лично безплатно забавление, е отделен въпрос, обект на съвсем друга тема.

    Онлайн членството е нещо от сорта на 5 до 7 лева на месец и към него има бонуси (заради които аз реално го плащам, щото онлайн почти не играя).

  12. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #685

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    "Тарикат" ми звучи някак грозно, особено като се има пред вид насилието и антивъзпитателните мотиви в повечето игри. Лично аз нямам времето, за да заобикалям правилата, но декларирам подкрепата си към всеки един ентусиаст да наказва тези, рекламиращи и разпространяващи игрите с насилие. Така че считай, аз ти УВАЖАВАМ тези "тарикати". Но това е тема за друго място.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #686

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    https://www.dailystar.co.uk/tech/gam...i-GPU-20GB-AMD


    https://forum.beyond3d.com/

    The Beyond3D forum leak says the PS5 will feature 8-core / 16-threat AMD Zen2 CPU clocked at 3.2HGz and AMD’s NAVI GPU with 14.2 teraflops.

    If you’re struggling to visualise this, it is higher than the 13.8 teraflops count in AMD’s latest flagship GPU – Radeon VII.

    If this wasn’t enough, the PS5 could also have a total of 24GB of RAM – including 20GB GDDR6 reserved for games and 4GB or DDR4 for the operating system.

    As well as this, players are expected to get 2TB HDD, as standard, to store their games.
    stenly, svetlio1 и sony 1 харесват това.

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #687

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    А дано
    sony 1 одобрява това.

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #688

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    14.2 терафлопа си е много голяма производителност. На Google клауд гейминга го рекламираха да е 10 терафлопа а сегашната ps4 pro e "мизерните" 4.2 терафлопа.

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #689

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Пробвах SSD на pro-то.Докопах някакъв Samsung 860 QVO 1TB на много приятна цена. За сингъл игри е супер. Зарежда бързо и усещането е много приятно. Проблема обаче идва ако играеш мултиплеър. Тествах с Destiny2, зарежда играта и показва черен екран докато не зареди и при другите или те пуска в ниво без мобки и те изведнъж се появяват със зареждането на играта от другите. Та ако играете сингъл, си струва смяната.

  18. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #690

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Безплатен пробен период на Call of Duty Black Ops 4, до 30 април
    https://store.playstation.com/en-bg/..._rid=100682664

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 46 от 59 ПърваПърва ... 36444546474856 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 00:11
  2. Съвети за PHILIPS 42PFL5405H
    От tatiana70 във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-05-12, 11:44
  3. Green card - съвети
    От Tai-Pan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-07, 19:53
  4. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 19:18
  5. Съвети за покупка на ц. фотоапарат
    От Tai-Pan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 21-06-05, 18:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе