Страница 47 от 59 ПърваПърва ... 37454647484957 ... ПоследноПоследно
Резултати от 691 до 705 от общо 876
Like Tree158Одобрявам

PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #691

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Stenly
    На форума Pastebin , според разработчик, Playstation 5 ще бъде пусната на пазара между март и ноември 2020 г. за 499 евро.
    https://pastebin.com/PY9vaTsR

    https://www.gamesradar.com/ps5-gta-6-2020-leak/
    Soc Octa Core Gonzalo AMD Ryzen 7 nm
    обратната съвместимост на PS5, без повече точност. Остава да се види дали това означава само управление на PS4 заглавия или всички библиотеки с игри на Playstation ... Ергономична страна, PS5 ще бъде оборудван с твърд диск с капацитет 2 TB и контролер от ново поколение, Dualshock 5. Той включва мини-камера за VR приложения и по-точен аналогов контрол.

    https://www.tomshardware.com/news/am...n-5,38468.html
    https://twitter.com/TUM_APISAK/statu...84891039608832

    https://www.tomshardware.fr/des-info...ion-5-et-xbox/
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-04-19 в 20:47.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #692

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Според други слухове, едновременно ще излязат две версии на PS5. Едната ще е нормална (с цената се спекулира, но се говори за нещо от порядъка на 500 евра),а другата "напомпана" тип PS4 Pro която ще е 800-1000 евра. Естествено, това са само слухове.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #693

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    https://www.wired.com/story/exclusiv...t-gen-console/ - все по-добре започва да изглежда ...

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #694

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Sony ще пусне ръкавици, панталони и ризи с вибрации за PlayStation 5
    Sony е патентовала VR-ръкавица, която ви позволява да усетите докосвания във виртуалната реалност.
    Sony прави всичко, за да направи PlayStation 5 още по-впечатляващ, а фокусът е не само върху продуктивното пълнене.

    Наскоро се появи информация за нов патент, който описва VR-ръкавица, която позволява на потребителите да усещат докосвания във виртуалната реалност. Това ви позволява да създадете друго измерение, което подобрява процеса на потапяне във виртуални вселени. Ако вярвате на описанието, тогава потребителите ще могат да усетят различните обекти в игрите, както и да докосват ръцете си.

    Ръкавиците съдържат и вградена камера за точно откриване на място в реално пространство. Освен това източниците твърдят, че Sony планира да пусне не само тактилни ръкавици, но и шапки, обувки, панталони и ризи за обратна връзка.

    Ако описаният в патента се реализира в реално търговско устройство, тогава потребителите ще могат да усетят не само формата, но и структурата на виртуалния обект, интензивността на натиска, неговото движение и т.н.

    United States Patent: 10296086

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #695

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Days of Play започна (7-17.06) - конзоли, аксесоари, игри и абонамент за ПС плюс на добри цени .

    https://www.ozone.bg/landing/days-of...eid=cfae93fbef
    https://www.pulsar.bg/index.php?rout...play&limit=100

  7. Banned
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    364
    #696

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Здравейте, понеже детето доста натиска за PS4 а аз не съм наясно с материята. Моля за съвет.
    Има ли голяма разлика между обикновения и про версията, която да струва тези 300 лв разлика ? И коя версия е най добре да се купи в настоящия момент?

    Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #697

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    По принцип "про" варианта си е по-добре отвсякъде (по-добра графика, по-мощна, повече USB портове, оптика) но от друга страна за дете може да минеш и с обикновения "слим" вариант, като в момента комплекта с допълнителен джойстик излиза най-изгодно.
    bullyboy одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #698

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    За мен слим-а си върши достатъчно добра работа. Терабайтова версия за 600 лева с втори контролер или 3 игри в рамките на Days of play май са най-добрата оферта към момента.
    След година-две направо ъпгрейд до петица като се появи.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    54
    #699

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Аз също смятам, че не е нужна Про версията. Преди да си купя конзолата всички по форумите ме убеждаваха, че графиката е видимо по-добра, ами честно казано аз разлика не виждам. Върви в някой магазин и ги помоли да ти пуснат и двете версии и си избери сам. Според мен, ако трябваше сега да я купувам, щях да взема Слим с 3 игри.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #700

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Разлика има и то не малка - аз ги имам и двете и мога да говоря от доста дълъг опит с тях при домашни условия ( а не за 5 мин. в магазина със случайна игра) , НО както и писах не е нужна за ползване от дете и с не особено висок (или с нисък) клас телевизор с малък размер.
    sapiora одобрява това.

  13. Banned
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    364
    #701

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Вече взех слим с двата контролера, телевизора в детската е fulhd, тоест напълно е достатъчна конзолата. Като гледам накъде отиват нещата, от догодина ще може и без конзола да се играе.

    Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #702

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Светльо какво ще кажеш за това: https://www.pulsar.bg/playstation-vr...play&limit=100

    Пробвал ли си виара им?
    Става ли за PS4 - чистата стара версия?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    54
    #703

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Разлика има и то не малка - аз ги имам и двете и мога да говоря от доста дълъг опит с тях при домашни условия ( а не за 5 мин. в магазина със случайна игра) , НО както и писах не е нужна за ползване от дете и с не особено висок (или с нисък) клас телевизор с малък размер.
    Сигурно има разлика, чисто и просто аз не видях такава. Извиках един приятел вкъщи, който също ги има Слим версията. Пуснахме God Of War (новата) и Horizon Zero Dawn. И двамата не видяхме разлика. Бяха изпробвани на Sony 4K, HDR, 55 инча. Ако можеш да кажеш каква е разликата, която си заслужава да се дадат близо 300 лв горница и без никакви игри ще съм ти благодарен, както и хората, които четат темата. Моля, мнението ми да не бъде тълкувано като заяждане. Наистина мисля, че би било полезно някой с повече познания да даде разяснение.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #704

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Светльо какво ще кажеш за това: https://www.pulsar.bg/playstation-vr...play&limit=100

    Пробвал ли си виара им?
    Става ли за PS4 - чистата стара версия?
    Не, така и не го купих - първо чаках втора ревизия ..., а после нещо се разубедих и май ще изчакам версията с ПС5 - stenly мисля има и може да се включи с мнение
    Иначе цената сега е идеална.

    Относно разликите между нормална/слим и про версия
    - първо е графиката разбира се - има разлика и се вижда особено в игри с много и дребни детайли (не знам как не сте я видели) -( примерно ФИФА/ПЕС или особено в COD и други шутъри ми е по-лесно да виждам/различавам противниците от по-далеч ...)и дори по-стари игри изглеждат по-добре
    - по-бърза е - зарежда по-бързо и игрите вървят по-гладко и поддържат повече кадри стабилно
    - VR-а споменат по-горе върви по-добре комбиниран с "про" - това го пишат по разни ревюта и тестове - нямам VR да го тествам лично
    - не на последно място - има повече USB портове - особено тоя на задния панел ми е доста по-удобен за външен ХДД , а и има оптичен изход

    това се сещам на прима виста , но и аз вече съм им свикнал и не обръщам толкова внимание вече.
    sapiora одобрява това.

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #705

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    VR-a поне на мен не ми хареса. Резолюцията му е ниска и се виждат пикселите, гумата от която е направен много изпотява и започва да дразни, калибрацията на очите е малко тегава а най-неприятното е, че ми става лошо точно след 5 минути игра. Ако беше от София щях да ти го дам да го изтестваш преди да скочиш с покупка.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 47 от 59 ПърваПърва ... 37454647484957 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 00:11
  2. Съвети за PHILIPS 42PFL5405H
    От tatiana70 във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-05-12, 11:44
  3. Green card - съвети
    От Tai-Pan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-07, 19:53
  4. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 19:18
  5. Съвети за покупка на ц. фотоапарат
    От Tai-Pan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 21-06-05, 18:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе