Страница 53 от 59 ПърваПърва ... 3435152535455 ... ПоследноПоследно
Резултати от 781 до 795 от общо 876

PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #781

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    И зърна като асансьорни копчета!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    2
    #782

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Здравейте!

    Искам да продам PS4 slim, като за целта ме интересува какво става с акаунта ми, както и дали новия купувач щв може да си направи свой акаунт. Конзолата е сравнително нова с остатъчна гаранция.

    Ще съм благодарен, ако някой ми обясни как точно трябва да станат нещата, за да не бъде банната конзолата.

    Благодаря предварително

  4. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #783

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане


  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    2
    #784

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Благодаря!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    Сливен
    Мнения
    90
    #785

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Здравейте, от няколко дни, сина ми ме кара да заплатя PSN акаунт, като целта му е да си изтегля безплатните игри, които предлагат всеки месец. Не ми е ясно обаче, ако го платя на 25 число на месеца, за колко време важи? И като цяло какви са предимствата на това плащане, струва ли си. Ако го направя, давам си сметка, че в един момент диска на конзолата ще умалее и няма да има място за новите игри. Един път инсталирани "безплатно" остават ли си в акаунта? Извинете ме за глупавите въпроси, но не ми се дават пари, без да знам, за какво точно ги давам. Благодаря на отзовалите се, бъдете здрави.

  7. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #786

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Срока е толкова за колкото си платиш - има пакети за различни срокове. Игрите, които си сваляш безплатно си ти остават за постоянно но само докато имаш платен плюс пакет! Ако ти изтече абонамента свалените игри, които не си плащал стават неактивни. Платиш ли си отново плюс пакет пак стват активни. Ако ти отеснее диска триеш игра, която не играете и тя пак си остава твоя. Можеш по всяко време докато имаш плюс абонамент да и е свалиш отново. С няколко думи купиш ли си плюс пакет ще си го купуваш винаги Така са го измислили от Сони, че няма мърдане...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #787

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    И един леко тъп въпрос от мен: на конзолата ми има 2 български акаунта, единият от които имаше годишен абонамент за PS+. Докато беше активен, другият акаунт не можеше да се ползва с привилегиите на първия, имащ този абонамент. Та сега искам да знам, дали мога да активирам отново PS+ абонамент, но на втория акаунт, на който е титуляр малолетен?

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #788

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    При активен "плюс" на основният акаунт и всички други на конзолата си играят игрите - за спомагателните не съм мнага сигурен - по-скоро не, но провери пак в сайта на Плейстейшън.

    Между другото ако сте пропуснали Сони подариха две игри на всички и имате още няколко дни да си ги свалите - Uncharted Colleotion и Journey

  11. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #789

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    А какво ще стане ако плюс пакета се плаща от 1 акаунт от който и са свалени безплатните месечни игри и после след като изтече пакета вземеш че платиш с друг акаунт използван на същата конзола? Дали ще се активни отново изгрите от 1-вия акаунт и за двата акаунта?

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #790

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Не, ако платилият ги акаунт няма "плюс" не можеш да ги играеш - те са си за тоя , който е платил. Ако платиш на друг акаунт и свалиш игри ще ги играеш на всички други акаунти, но пак докато съответният акаунт е абонат на "плюс"

  13. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #791

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Не, ако платилият ги акаунт няма "плюс" не можеш да ги играеш - те са си за тоя , който е платил. Ако платиш на друг акаунт и свалиш игри ще ги играеш на всички други акаунти, но пак докато съответният акаунт е абонат на "плюс"
    Т.е. сега от моя профил плащаме а се играе основно от профила на сина ми
    То и от неговия като платя пак портфейла е от моя профил де - поне игрите които пазариме така. Не знам ако платя плюс от неговия профил но след като портфейла е от моя профил как ще са нещата?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #792

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    И аз съм пред същата дилема. На конзолата играе синът ми, с негов си акаунт. Но е принуден да влиза и в моя, за да се ползва от някои благинки на PS+, които не се активират в неговия. Иначе, свалените игри от PS+ могат да се играят и от двата акаунта. Нещо не ми е ясна практиката на Сони, затова ще пробвам да активирам PS+ на неговия си акаунт, ако е възможно изобщо. Ще изчакам майските промоции, ако дойдат.

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #793

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Е то може да си плащаш за колкото си акаунта искаш - няма да откажат да ти вземат парите , но така и не виждам причина/смисъл за една конзала да плащаш два и повече "плюс"-а

  17. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #794

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    То се е видяло, че ще плащам плюса от моя акаунт, че има сумати игри купени или свалени безплатно от пакета и за да продължат да се ползват те така...
    Обаче имаше някои екстри купени от игра (май фортнайт) дето само в акаунта от който са купени са активни... добре, че сина ми я заряза тази бих казах отвартителна пей-то-уин игра...

  18. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #795

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Е то може да си плащаш за колкото си акаунта искаш - няма да откажат да ти вземат парите , но така и не виждам причина/смисъл за една конзала да плащаш два и повече "плюс"-а
    Не ме разбра, ще плащам един-единствен плюс. Но този път от акаунта на сина, ако е възможно. Не от моя. Плюсът ми изтече по Великден и не е подновен. Изключена е опцията за автоматично подновяване.

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 53 от 59 ПърваПърва ... 3435152535455 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 01:11
  2. Съвети за PHILIPS 42PFL5405H
    От tatiana70 във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-05-12, 12:44
  3. Green card - съвети
    От Tai-Pan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-07, 20:53
  4. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 20:18
  5. Съвети за покупка на ц. фотоапарат
    От Tai-Pan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 21-06-05, 19:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе