Резултати от 1 до 8 от общо 8

Sony PS3 хакната или не?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    Сливен
    Мнения
    90
    #1

    Sony PS3 хакната или не?

    Здравейте, синът ми от доста време ме врънка да му купя Плейстейшън, но още не ги разбира добре и затова избора ще го правя аз. Проблема е там, че и аз не ги разбирам, по мое време имаше "Терминатор" и "Нинтендо" с дискети и нямаше кой знае какво да му се разбира. Та минавам на въпроса, не ми се дават много пари за игра и предпочитам да е втора употреба, което мисля, че ме класира към тройката, достатъчно е пълен пазара и от към игри и от към конзоли, което от своя страна прави цените що годе поносими. Дали обаче да купя хакната или не? Дали ако е хакната я прави по-лесно уязвима от към проблеми и като цяло към коя да се насоча, изчетох доста материали и честно казано се обърквам достатъчно! Моля за съвети, към какво да се насоча?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #2

    Отговор: Sony PS3 хакната или не?

    Ето ти един линк където ще получиш по подробна информация.

    Георги се занимава професионално с хакове за конзоли продажби и т.н.

    https://consoles.bg/playstation-3/

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    Сливен
    Мнения
    90
    #3

    Отговор: Sony PS3 хакната или не?

    Здравей, благодаря за бързите насоки, но статиите не дават яснота по моя въпрос, а именно дали да дам 250 лв. за не хакната с може би подарък от няколко игри и да продължа да купувам дискове, като те вече не са много скъпи или да дам 350 лв. за хакната и пълен хард драйв с добри заглавия. Притеснява ме софтуерната намеса, дали не скъсява живота на играта.

  5. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #4

    Отговор: Sony PS3 хакната или не?

    Затова ти го дадох този линк, вътре има кординати за връзка с Георги да ти обясни за какво става на въпрос.
    И съответно да вземеш решение.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    Сливен
    Мнения
    90
    #5

    Отговор: Sony PS3 хакната или не?

    Здравейте, послушах колегата "sony 1" свързах се с Георги, купих си конзола - хакната. И аз и синът ми сме много доволни , но вече идва въпроса от къде да си тегля игри. Българските торент сайтове ги разгледах всички и има доста предложения не отричам, но има хиляди заглавия, а има и игри, които не успявам да намеря. Някой ще се включи ли с препоръка за сайт, с който се работи сравнително лесно, защото гугъла ми предлага такива, дето нямат шанс за успех със свалянето. Благодаря.

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Смолян
    Мнения
    227
    #6

    Отговор: Sony PS3 хакната или не?

    Нормално е Гугъл да не дава особено адекватни отговори за торент сайтове, особено що се отнася до софтуерно пиратство :D Разгледай https://rutracker.org/forum/viewforum.php?f=886 доста неща, които не намирам по българските тракери, намирам там. Недостатък е, че понякога са само на руски...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    Сливен
    Мнения
    90
    #7

    Отговор: Sony PS3 хакната или не?

    Някой друг ще се включи ли? Сайта, който предлага grischa - та има добри предложения, но са във формат, който не успявам да използвам....

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Отговор: Sony PS3 хакната или не?

    за да не нарушаваме формално правилата на форума, призовавам предложенията да бъдат на лични съобщения....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам мемори карта за PS2 - 8MB, "хакната"
    От ruskovski във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 23-01-12, 21:14
  2. Продавам/Заменям Nintendo Wii Black - Аксесоари и Игри - Хакната
    От riccoex21 във форум Приключили продажби
    Отговори: 5
    Последно: 11-07-11, 17:24
  3. Продавам Sony Playstation 2 - хакната = подарък
    От usa във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 27-03-11, 18:03
  4. Отговори: 1
    Последно: 15-02-11, 12:55
  5. Sell: Xbox 360 Premum HDMI 20GB HDD - хакната
    От Lan във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 22-05-09, 17:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе