Страница 3 от 18 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 260

PlayStation 5

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    997
    #31

    Отговор: PlayStation 5

    Съмнява ме... Те и досега цените си бяха едни и същи за цифрови и физически копия - 129-139 лв.

    Засега Xbox Series X ми изглежда като цяло по-добрата оферта. Всичките игри, които имам на дискове за Xbox 360 и Xbox One ще си вървят отново без проблем, Game Pass е с огромна стойсност за цената си, като вече ще включва и игри на EA (вече е друг въпрос за качеството им).

    FIFA и COD за сегашните конзоли са си на старите цени, но имат едни заплетени условия ако искаш да получиш безплатен ъпдейт за новите конзоли.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #32

    Отговор: PlayStation 5

    Какви заплетени условия , че мисля да ги поръчвам? Доколкото съм обърнал внимание за COD разликата е 10лв за версията , с която получаваш и пълна версия за ПС5 , а не верия за ПС4, която можеш да играеш и на ПС5.

    п.п. ще те питам и за кашонските абонаменти н ЛС, че моите свършват другия месец, а нещо им изгубих дирята с тия много варианти

  4. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    997
    #33

    Отговор: PlayStation 5



    А за FIFA (въобще за всичките игри на EA) имаше условие до определена дата, после губиш възможността да ъпдейт, но не знам дали има някаква промяна и обновяване относно условията им.

    За абонаментите за Xbox, последно бях купувал Game Pass Ultimate (което включва и GOLD), просто сега ще включва вече и EA Access, т.е. няма нещо кой знае какво...

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #34

    Отговор: PlayStation 5

    За ФИФА-та сега погледнах в "магазина" и си пише FIFA 21 Standrt Edition (в случая) PS4 and PS5...

    За COD - да , имаше значение дали физически носител ли или цифров - за бокс физическият носител нямаше вариант за ползване в новия "Х" - аз и двете ги купувам цифрово на преордър всяка година , така че ...


    За бокса плащам Голд и ЕА абонамента досега - Гейм пас-а включва ли ги или трябва да е Ултимейт-а и колко излиза, че скоро не съм проверявал? Те и тия им толкова "добре" организирано менюто в магазина през конзолата, че последно си спомням за "Голд" абонамент трябваше праз компютър да избирам годишен абонамент , понеже няма такава опция през конзолата

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    652
    #35

    Отговор: PlayStation 5

    Би трябвало да вървят ПС4 игрите, но не е ясно дали няма някакви условия.

    1. И дигитални, и игри на дискове за ПС4 ли ще вървят на новата конзола?
    2. Ще мога ли да си играя PS4 игрите, които съм си събрал с PS Plus на PS5?

    Точно това имах предвид, когато написах, че нищо не е сигурно още и само шикалкавят.

    Цените са по-високи само за first party игрите a.k.a ексклузивите. Останалите игри са си на нормалната цена от 120/140лв.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #36

    Отговор: PlayStation 5

    1.Да
    2.Да

    За цените не съм убеден, че ще им мине номера 70/80€ за тотално неизвестна игра (дори далеч от топ заглавие) няма кой да им даде
    Този пост е редактиран от svetlio1; 19-09-20 в 17:07.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    652
    #37

    Отговор: PlayStation 5

    Кога са я потвърдили тази информация?

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #38

    Отговор: PlayStation 5

    На предната стр. бях цитирал за ПС+ - дори доста от заглавията ще са безплатни за ПС5 .

    За ПС4 игрите не би трябвало да има проблем - те са на същата платформа, а и те си писаха с информацията за хардуера, че игрите за ПС4 ще се играят и с контролер за ПС4, докато тия за ПС5 ще си изискват само ПС5 контролер.

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    652
    #39

    Отговор: PlayStation 5

    За колекцията от PS4 игри, които ще са налични на PS5 за PS Plus абонати вече знаех. Казаха го по време на презентацията.

    Те игрите, че ще се играят - ще се играят. Сега също могат да се играят стари игри на PS4 ако си абонат на PS Now. Пак е един вид "backwards compatibility", ако питаш тях.

    Aз докато не прочета потвърждение от тях, не мога да съм сигурен.
    Напълно очаквам да видя нещо от сорта на "PS5 не може да чете дискове за PS4, но можете да играете дигиталните версии на определени игри ако сте ги закупили от PS Store". Може да се окаже и че трябва да се заплащат символични суми, за да си "портнеш" играта от PS4 към PS5.

    Всичко различно от официален анонс си е спекулация и предположения.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #40

    Отговор: PlayStation 5

    Няма как да не може да чете дисковете за ПС4, след като ти продават примерно новия COD за Пс4 на диск с варианти :
    1. да си го играеш като версия за ПС4, но на ПС5
    2. да си доплатиш 10лв и да си свалиш версията за ПС5, но играна с диска за ПС4 (това бокса писаха, че няма да го предлагат)

    Все пак - има си неясноти и то защото решиха да се надцакват до последно с М$ и инфото е - на месец по капка - при предните генерации още март месец се знаеше кое-какво...

    Абе аз съм я поръчал - като дойде ще давам инфо от първа ръка

  13. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #41

    Отговор: PlayStation 5

    Светльо да ти го кажа по бургаски - аве маняк

    Ще трябва от Сони и МС да ти плащат за съпорта ти из форумите..

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    652
    #42

    Отговор: PlayStation 5

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Все пак - има си неясноти и то защото решиха да се надцакват до последно с М$ и инфото е - на месец по капка - при предните генерации още март месец се знаеше кое-какво...
    Докато неяснотите не се изяснят в прав текст, аз ще си изчакам. Така или иначе, както споменах, чакам друг цвят да се появи.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #43

    Отговор: PlayStation 5

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Светльо да ти го кажа по бургаски - аве маняк

    Ще трябва от Сони и МС да ти плащат за съпорта ти из форумите..

    ... в моя случай е "от където е жената ..."

    Много глупости и абонаменти взеха да измислят и почнах да им изтървам края и аз ...
    Иначе освен други цветове, няма да се изненадам ако от Сони не са предвидили и замяна само на панелите , както при Пс4про/слим.

    От М$ направиха много добър вариант да си вземеш нова конзола+абонамент за всичките им услуги за по около 25-30$ месечно (за 2 години).... ама само за няколко държави ... Ние разбира се не сме в плановете им - те тия още не ни отразяват на картата на Европа ...

    Остава и подходящи модели 50" тв да пуснат ... освен ОЛЕД

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #44

    Отговор: PlayStation 5

    https://www.theverge.com/2020/9/19/2...soles-preorder

    Никога не сме виждали Sony PlayStation 5 от тези ъгли
    Конзолата е уловена от всички страни
    Вече знаем как изглежда Sony PlayStation 5, но най-вече ни го показваха само от едната страна. Как изглежда конзолата от други ъгли? Днес можем да оценим това, тъй като снимките на конзолата се появиха на уебсайта на FCC.
    https://twitter.com/geronimo_73/stat...29365000974344

    Както можете да видите, PS5 изглежда необичайно от всякакъв ъгъл. И дори отгоре (или отстрани), когато се вижда само един от панелите, може да се отбележи „неправилна“ и асиметрична форма.
    Несъмнено това е една от най-необичайните дизайнерски "големи" конзоли в цялата им история, въпреки че за някои това ще бъде минус, тъй като конзолата ще се откроява силно на фона на много интериорни опции. Това обаче е малко вероятно да попречи на някой да купува.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #45

    Отговор: PlayStation 5

    Най-накрая два USB порта на задния панел

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 18 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. PlayStation 4 ?
    От svetlio1 във форум Конзоли за игра
    Отговори: 16
    Последно: 01-11-13, 23:59
  2. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 01:11
  3. PlayStation
    От Pandelka във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 24
    Последно: 19-02-07, 18:10
  4. PlayStation 2 ot USA
    От avalon4o във форум Конзоли за игра
    Отговори: 1
    Последно: 25-11-05, 12:15
  5. Help za PlayStation 2
    От The Jet във форум Конзоли за игра
    Отговори: 6
    Последно: 16-12-02, 16:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе