Резултати от 1 до 3 от общо 3

Въпроси относно PS4 Slim

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2020
    Мнения
    1
    #1

    Въпроси относно PS4 Slim

    Здравейте, искам да попитам как е по - правилно да стой дадена конзола - вертикално или хоризонтално. Конзолата е близо на шест месеца от както е закупена и сега играе от време на време. Да кажем три пъти в седмица по за четири - пет часа, през уикендите може и за по - дълъг период.(време).

    Другият ми въпрос е, хубаво ли е през лятното време особено да се сложи към нея допълнително охлаждане или няма нужда. Конзолата загрява, но в рамките на нормалното мисля, тъй като не съм голям разбирач по тези неща. Искам да ми дадете съвети как мога да си запазя по - дълго конзолата, тоест някакви методи или съвети, с който да е поддържам, за да мога да си е ползвам и да не ми създава проблем.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #2

    Отговор: Въпроси относно PS4 Slim

    По-първия въпрос лично никога не съм държал конзолата вертикално на стойка, не ми харесва, но и никъде не съм срещал инфо че е вредно за конзолата.
    По-втория въпрос допълнителното охлаждане по-скоро вреди отколкото да помага. Прави и профилактика един път в годината + смяна на термопастата, дръж я на открито, не я затваряй по-шкафове. След ъпдейт или на два три месеца и възстановявам базата данни,
    https://www.androidcentral.com/how-m...tabase-rebuild

  4. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    997
    #3

    Отговор: Въпроси относно PS4 Slim

    Аз ползвам PS4 Pro и хоризонтално, и вертикално, няма разлика в работата. Все пак ако не е предвидена да стои и вертикално, самите Sony нямаше да продават официална стойка. За допълнителното охлаждане и аз съм на мнение, че вреди. Просто я поставяш на проветриво място и няма да има проблем.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпроси относно изолация.
    От Leturn във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 0
    Последно: 03-02-19, 17:23
  2. Въпроси относно Вин 7
    От Braikov във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-12, 14:47
  3. въпроси относно NAVIGON N40 PLUS
    От svs_76 във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 1
    Последно: 05-03-12, 22:52
  4. Въпроси относно PHP Nuke 7.8
    От mantarov във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 17-08-05, 14:21
  5. Въпроси относно DVD-записвачка.
    От PPechev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 10-05-04, 19:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе