Резултати от 1 до 12 от общо 12

КУПУВАМ стар радиокасетофон в идеално / добро състояние от 80-те години

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    38
    #1

    КУПУВАМ стар радиокасетофон в идеално / добро състояние от 80-те години

    Здравейте ! Ако на някой му се намира излишен ( от КОРЕКОМ ) или домъкнат от командировка на Запад през "забранените" години радиокасетофон от 80-те и началото на 90-те години ,работещ и с добра визия от старите марки SONY ( CFS- ,CFD- и FH- серии ) ,HITACHI ( TRK- серия ) ,Panasonic ( RX- серия ) ,SHARP ( GF-серия ) ,TOSHIBA ( RT- серия ) ,SANYO ,JVC ,тоест тъй наречените "дръжкофони" или Boombox-ове и е склонен да се раздели с него ще се радвам да прочете тази обява ......
    Държа на коректно поднесена информация и задължително автентичен снимков материал за което съм склонен да заплатя и съответната цена - до 200 лева според модела и състоянието му . Висока цена съм склонен да дам преоритетно за апарати от високите серии на марките ( обикновено наличието на цифра 7 ,8 и 9 в модела е водещ показател ,но не винаги )
    За контакти моля използвайте лични или е-майл livanov@abv.bg .
    Неработеща техника от "електронно" естество ще се оценяват по различен начин спрямо такива с "механичен" проблем главно поради спецификата и трудното намиране на някои лимитирани и специфични за дадената марка интегрални схеми .

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    101
    #2

    Re:КУПУВАМ стар радиокасетофон в идеално / добро състояние от 80-те години

    Тъста има едно Hitachi с Dolby B и бели басови говорители, така му седи, трябва да го питам дали ще го даде. За съжаление не мога да цитирам модел в момента. При интерес скайпа ми е miki_hw

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #3

    Re:КУПУВАМ стар радиокасетофон в идеално / добро състояние от 80-те години

    Само да направя малко реклама .
    Имам Sharp, на около 15години е ,напълно функционален ,няма чукнато и одраскано ,или каквито и да е било дефекти,седял е 15години в ветрина.Записва разговори на касета и като натиснеш едно копче ти превърта точно на следващата песен.Като го усилиш се чува от първия до 6 етаж . За Sharp преди 15години.Не ми се продава или дарява просто ме навяха мисли за старата машина.Не е като сегашните, я избие някой колона я му се повреди оптиката .

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Re:КУПУВАМ стар радиокасетофон в идеално / добро състояние от 80-те години

    И аз си пазя едно старо 6 килограмово чудовище HITACHI TRK-W550E което е неразличимо от ново и не бих се разделил с него по никакъв начин заради сантиментална стойност (макар и да не е работило горкото последните десетина години)


  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Re:КУПУВАМ стар радиокасетофон в идеално / добро състояние от 80-те години

    Сега ще си ги мерим ли ?
    Човека търси да купи ,

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #6

    Re:КУПУВАМ стар радиокасетофон в идеално / добро състояние от 80-те години

    Разводнихме малко темата ама чак се разчуствах .
    @Stenly жалко че нямам снимки и немога да го снимам в момента ,но моето е два пъти по голямо ако не два пъти и половина .
    Но напълно те подържам за това което си се изказал.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #7

    Re:КУПУВАМ стар радиокасетофон в идеално / добро състояние от 80-те години


  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    38
    #8

    Re:КУПУВАМ стар радиокасетофон в идеално / добро състояние от 80-те години

    Здравейте ! Хобито ми е аудиотехниката с превес към старата изпитана техника от годините ,когато всичко се твореше с една единствена цел - да служи вярно на човек ,да задоволи изискванията му за това за което е създадена и да бъде избрана измежду 10-ината други конкуренти с подобни цели и амбиции в създаването и производството на АУДИО /ВИДЕО техника ..... тогава бяха времена ,когато всичко се правеше с много персонален труд и в частност проверки от много звена на производствения процес ,няколко модела на година ( а не като сега по 20-30 от сходен вид ) и много качествено подбрани суровини от първа необходимост - пластмаси ,много добре обработена ламарина /ламели ,солидни захранващи трансформатори ,минимум елементи ( доколкото е било възможно тогава ) в дадена верига и нещо ,което сега може би оценятате ,както и пишещите по-горе - липсата на "цифровизация" при обработката и подаването на сигнала до говорителите в тогавашната аудиотехника .
    Тогава бяха времена ,а сега носталгия по тях . Имам колекция от стари компоненти на LUXMAN ,Sansui ,ROTEL ,Nakamichi ,AKAI ,SONY (само СД -та ,като едно от тях е SONY CDP-101 ) и винаги с удоволствие съм се дивил на добрият звук и лекотата с която го поднасят тези вече "стари" машини .
    Радиокасетофон ще си закупя ,та дори и да не ми давате вашите ( - радвайте им се дълги години и наистина не си продавайте спомените ,а и качествените екземпляри стават все по-голяма рядкост с все по-голяма стойност ) ,но ще търся голям модел на дадената марка и в добро състояние .
    Повредени машини също са ми интерес ,но не и тотално обезобразени ,а само пак високи модели с описание на дефекта и снимков материал на корпуса ......



    Поздрави и спорен ден ,а аз очаквам предложения

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    20
    #9

    Re:КУПУВАМ стар радиокасетофон в идеално / добро състояние от 80-те години

    Здрасти! Интересува ли те радиокасетофон National Panasonic? Това е машина от 79-та или 80-та година. Макар и да не съм я пускал отдавна, мисля че си е работеща. Помня само, че не се справяше със всички 90 минутни аудио касети, което може да е от някой ремък. Ако се заинтересуваш, ще ти го анализирам

  12. Novice
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2
    #10

    Re:КУПУВАМ стар радиокасетофон в идеално / добро състояние от 80-те години

    Az imam edin boombox izvestniqt CROWN CSC 950L.V otlichno sustoqnie kato nov e proizvodstvo 1982 made in Japan.Poruchal sam go ot Getoblaster GEMABNIA za 300 evro sam go vzel.interesuvame za kolko moga da go prodam ako resha da go prodavam de.Inache vsichko si mu bachka nali kazvam kato nov e.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]10 април 2011, 10:43:57[/time]_________________________________________________

    GERMANIA po tochno che neshto sam oburkal pisaneto.


    Писането на кирилица е задължително!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    39
    #11

    Re:КУПУВАМ стар радиокасетофон в идеално / добро състояние от 80-те години

    Здравейте и от мен. Реших и аз да се включа в темата, макар и с голямо закъснение. Мисля, че имам точно това което колегата търси. Вижте и се убедете сами "http://bogy1.snimka.bg/advertising/s...3050.23482011". Ако колегата го удобри, мисля че ще се споразумем за по-ниска цена от тази която той упоменава. Не съм сантиментален и нека касетофона отиде при истински ценител.

  14.  
     
  15. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    984
    #12

    Re:КУПУВАМ стар радиокасетофон в идеално / добро състояние от 80-те години

    Не знам дали касетофона ще иде кьдето трябва , но Бьлгарския език би трябвало !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 12
    Последно: 13-03-12, 06:46
  2. Отговори: 1
    Последно: 01-08-10, 22:08
  3. Отговори: 0
    Последно: 16-07-10, 22:20
  4. Отговори: 0
    Последно: 18-01-09, 21:13
  5. Отговори: 0
    Последно: 22-03-07, 17:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе