Страница 51 от 69 ПърваПърва ... 41495051525361 ... ПоследноПоследно
Резултати от 751 до 765 от общо 1027

Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #751

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Дали ще я ползваш тая чанта? 3 кила и заминала батерия, ще трябва да мъкнеш и зарядно
    Принципно, ще ти върши работа, ама си е бая дъртичък...

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #752

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Никъде няма да се мъкне , кютука алуминиев , на бюрото , за мъкнене имам друг ! Дърт е знам , ама от сой , нищо , че проца е " само " второ поколение !
    Хвърлил съм око и на един Асус Зенбок , супер тънък , ама да видим !

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #753

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Дай параметри и цена? Последно на втора ръка ли се спря и цена под 500лв.? На дъртият, ако му сложиш ССД ще го подмладиш...
    Този пост е редактиран от pilot; 08-04-17 в 00:27.

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #754

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Цена на кое ?
    Зенбука е на търг , цена зависи , параметри много различни , няколко са , но и някои не са пълен комплект или с леки дефекти на тъчпада , нямат адаптери за нета и вга - лаптопа е доста тънък и няма размер за норнални такива изходи Втора ръка , ама с цени под 300 , дори , ако стане!

    4GB ram , 256 ssd , intel core i7 3 gen 1.9 GHz
    1

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #755

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Аха, сигурно ще има читави бройки, ама и доста морги...

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #756

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Има един за 400 кинта, но обичам да се пазаря , ако може де , веднага да се купи , ама има и за над 600 лв и нагоре !
    Има и една доста читава бройка , изложбена , ама няма грам аксесоар - само зарядно ! Нема кирия от такава сделка !

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2017
    Мнения
    14
    #757

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Не знам дали тук е най-подходящото място да питам, но реших да пробвам. От известно време макбукът ми прави проблеми - рестартира се през 30 минути. Днес търсих сервиз, но това се оказа малък проблем, тъй като няма много сервизи, които да се занимават с поправка на подобни устройства или поне аз не открих. Накрая намерих този сервиз Сервиз за MacBook на топ цени — GSMService24 . Ще се радвам, ако някой има мнение за тях да сподели, защото искам да съм сигурен, че няма да си хвърля парите на вятъра.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,204
    #758

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Аз бих проверил има ли оторизиран сервиз за такава техника в БГ.
    Не бих седоверил на такъв, който се нарича GSM-нещо си.
    А и е трудно да се препоръча специалист, след като не си написал за кой край на БГ търсиш.
    Успех!

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #759

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Да използвам и аз темата и да питам:
    Имам един стар лаптоп, който си поддържам в лабораторията заради чистия RS232 интерфейс, който има. Модел HP Pavilion ze4805. Умря му обаче батерията и сега даже и с включено зарядно включва, държи няколко минути и изключва. На него обаче през годините е качван много софтуер за програмиране на нашите устройства и за тестове и ми е страшно необходим. Някой може ли да ми препоръча сервиз, който да рециклира батерията? Батерии за него има в Ebay, но не доставят до България. Има ли начин за заобикаляне на това?

  12. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #760

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    С посредник няма ли да стане доставката до България.
    В Amazon UK или DE провери ли?

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #761

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    HP се очертава да бъде най-големия търговец на лаптопи за тази година. А според сключените контракти се очертава Quanta да произведе 35% от лаптопите с марка HP, а Wistron и Compal по 25%.
    HP will be the king of the notebooks this year

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Живее в
    София
    Мнения
    65
    #762

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Здравейте дружина,
    Трябва спешно да сменя един геймърски лаптоп.
    Alienware 4 годишен, оправих му харда, че беше изгорял от разнасяне докато работи,
    но пак не ни кефи. ( е остаря. какво да се прави )
    Тогава препоръчвах DELL или Asus, сега съм малко извън играта, но гледам играчите са ASUS,ACER и LENOVO(ALIENWARE много скъпо и видяхме, че пак се троши ).
    Към кое да се насоча - ASUS G или LENOVO LEGION Y520 или ACER Predator Helios 300?
    Кое е най-дурако устойчиво?
    Поздрави

  16. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #763

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Хм. Първо да отбележа, че HDD не се правят от DELL, така, че това, че са трошливи не зависи конкретно от цитираната марка. 2 механичния HDD e едно от най-слабите места на преносимите компютри. Разните модели имат разни защити HDD Guard и така нататък, но защитата е ефективна до толкова, че в някои случаи да успее да паркира главите. От сериозен удар, няма защита която да помогне.
    С новите SSD този проблем елиминиран, понеже няма механични части а само един чип с памет. Така, че ако проблема ти е в "чупенето" на ХДД просто го смени с SSD или гледаи новата машина да има такъв.
    От DELL по дуракоустоичиво една ли ще намериш. А Acer втора ръка не съм виждал, така,е е далече от дуракоустоичиво...
    Между асуса и леновото биз избирал по параметри. 1050, 1060TI на леновото звучи добре

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Живее в
    София
    Мнения
    65
    #764

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Благодаря. А откъм охлаждане ASUS G или Lenovo Legion Y520?

  18. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #765

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    На Асус доколкото видях различните модели са с различно охлаждане. Даи конкретен модел.
    Ако има къде да ви видиш и пипнеш на живо ще е най добре...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 51 от 69 ПърваПърва ... 41495051525361 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 11
    Последно: 10-12-10, 18:49
  2. Напрежение по корпуса на преносими компютри и несамо
    От glarus във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 9
    Последно: 04-10-10, 14:45
  3. Отговори: 0
    Последно: 11-08-10, 13:43
  4. Отговори: 0
    Последно: 26-11-09, 12:56
  5. Отговори: 2
    Последно: 05-06-09, 01:23

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе