Страница 64 от 69 ПърваПърва ... 14546263646566 ... ПоследноПоследно
Резултати от 946 до 960 от общо 1027
Like Tree60Одобрявам

Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #946

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    1. не може да нямат, след като се предлагат от голяма верига
    3. защо?
    1.Сам знаеш, че голямата верига не гарантира качествен сервиз.
    За лаптопите в официлният сайт излиза само https://consumer.huawei.com/bg/suppo...ддръжка
    3.1. Прекалено нови са за нашия пазар и няма достатъчно отзиви на собственици.
    3.2.Трудно ще намериш схема или инфо за дъното.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #947

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Днес попаднах на това и доста ми хвана окото. Поне по характеристики всичко изглежда топ и си заслужава малко да разтегна бюджета за него - https://www.emag.bg/laptop-gaming-ms.../pd/DJJNM7MBM/
    Другото в което се оглеждам е https://www.pic.bg/laptop-acer-aspir...1bex001-183512

  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #948

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Като зная отзивите от сервизни/ни техници за Леново и си представям какво ще ХуаВей...


    Ето и ревю на новото вградено видео на интел за лаптопи:

    https://www.pcmag.com/news/first-tes...house?amp=true
    Този пост е редактиран от justify; 17-12-20 в 15:08.
    Gena_bs одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #949

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Цитат Първоначално публикувано от marto7 Виж публикацията
    Днес попаднах на това и доста ми хвана окото. Поне по характеристики всичко изглежда топ и си заслужава малко да разтегна бюджета за него - https://www.emag.bg/laptop-gaming-ms.../pd/DJJNM7MBM/
    Другото в което се оглеждам е https://www.pic.bg/laptop-acer-aspir...1bex001-183512
    Към горните 2 добавям и Asus Vivobook S14. Като повече се колебая между MSI и асуса

  6. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #950

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    В този ценови диапазон ,каквото и да вземеш ,няма никакво значение....всичко си е ширпотреба…
    Читавите машини са 2 пъти по-скъпи..

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #951

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    В този ценови диапазон ,каквото и да вземеш ,няма никакво значение....всичко си е ширпотреба…
    Читавите машини са 2 пъти по-скъпи..
    Не очаквам да зема нещо, което е единствено по рода си. Ясно е че избора в този бюджет е ограничен, ама чак да е се тая кво ще се вземе няма как да се съглася. Еднакво ли е дали ще взема 8ма или 11 генерация на Интел ? Също видеото дали е вградено, дали е mx130 или gtx1650 също няма как да не оказва влияние. За сглобката и самото качество също има огромно значение. Ходих до технополис разглеждах и си има доста разлика, обаче тия които са там не ми харесват. Набелязаните от мен пък, няма къде да ги видя наживо за да прецена

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #952

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    В крайна сметка взех https://www.emag.bg/laptop-gaming-lenovo-ideapad-3-15arh05-15-6-amd-ryzentm-5-4600h-ram-8gb-ssd-256gb-nvidiar-geforcer-gtx-1650-ti-4gb-free-dos-chameleon-blue-82ey007xrm/pd/DZPBV7MBM
    Остава условието че мога да се възползвам от връщане или смяна следващия 1 месец. Засега е доста добре, но ми казаха в друг форум че батерията ще кара на половина на Asus Vivebook примерно със процесор Ryzen 5 4500u
    pap1918 одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    142
    #953

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Наведнъж излезе необходимостта от покупка на поне 3 лаптопа -ужас
    няма да ви занимавам с битовизми - голямият син е студент 1ви курс ,моя лаптоп изгоря /минах на един стар ХП от 2009 ,който все още държи едвам,а на съпругата ми се сдуха съвсем.
    На нея и трябва много мощен за /фотошоп ,корел и видео-анализ / .Имам и друг он лайн ученик......
    Ровя се сега в един китайски сайт < made in china > . Има и такива производители ,които предлагат единични бройки или по 2броя........
    да взема да рискувам ли !? Става въпрос за поне 2 лаптопа workstation и два други ( допускам нервно необходимостта и за някакви видео игри )

    пс
    ако някой има малко време може ли да ми отдели малко внимание на ЛС .
    благодаря
    Този пост е редактиран от pap1918; 23-12-20 в 07:48.

  11. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #954

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Цитат Първоначално публикувано от marto7 Виж публикацията
    В крайна сметка взех https://www.emag.bg/laptop-gaming-lenovo-ideapad-3-15arh05-15-6-amd-ryzentm-5-4600h-ram-8gb-ssd-256gb-nvidiar-geforcer-gtx-1650-ti-4gb-free-dos-chameleon-blue-82ey007xrm/pd/DZPBV7MBM
    Остава условието че мога да се възползвам от връщане или смяна следващия 1 месец. Засега е доста добре, но ми казаха в друг форум че батерията ще кара на половина на Asus Vivebook примерно със процесор Ryzen 5 4500u
    Как от всички дървета,нахапа най-голямото,просто не го разбирам,ама така е като слушаш разбирачите от форумите...връщай го докато можеш все още...

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #955

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Как от всички дървета,нахапа най-голямото,просто не го разбирам,ама така е като слушаш разбирачите от форумите...връщай го докато можеш все още...
    Може ли някаква обосновка. Не разбирам нищо от поста ви освен че лаптопа не струва. Кое точно му куца и не му е наред ? А и аз ако не слушам от форумите няма как да взема нещо по добро. Питах и по магазините и по форумите. Иначе както другото мнение така и вашето го получавам от форума.
    ponyasd одобрява това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    26
    #956

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Според вас заслужава ли си да се купи лаптоп без Уиндоус и после аз да му сложа кракнат Уиндоус 10? Гледам и цените на Уиндоуса някакви брутални са станали.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #957

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Цитат Първоначално публикувано от PinkWasabi Виж публикацията
    Според вас заслужава ли си да се купи лаптоп без Уиндоус и после аз да му сложа кракнат Уиндоус 10? Гледам и цените на Уиндоуса някакви брутални са станали.
    Да, става

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #958

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    За какво да плащаш бруталната цена на уиндоус още при покупката на лаптопа? Задължително се купува лаптоп без уиндос. После кеф ти линукс кеф ти крак кеф ти купи си уиндоус.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #959

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    OEM Windows с нов компютър излиза много по-евтино.
    zzafirov одобрява това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,171
    #960

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Не е така - разликата на една и съща конфигурация с и без уиндоус е към 200лв. Разбира се , от официални магазини.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 64 от 69 ПърваПърва ... 14546263646566 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 11
    Последно: 10-12-10, 17:49
  2. Напрежение по корпуса на преносими компютри и несамо
    От glarus във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 9
    Последно: 04-10-10, 13:45
  3. Отговори: 0
    Последно: 11-08-10, 12:43
  4. Отговори: 0
    Последно: 26-11-09, 11:56
  5. Отговори: 2
    Последно: 05-06-09, 00:23

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе