Разкодиране стара USB флашка от оператор за мобилен интернет
Бях на Виваком мобилен интернет на договор за една година и получих безплатен USB модем / флашка / . Смених си договора пак на Виваком но безлимитен за което получих друга флашка , а първата си остана за мене . Понеже утре заминавам пак по моретата ( наааай накрая ) а първата флашка си остана кодирана само за Виваком , а искам да я ползвам и за други оператори навън . Та мога ли сам да я разкодирам ? Т.е. само с лаптоп и някоя програма или трябва да я занеса в сервиз ?
Re:Разкодиране стара USB флашка от оператор за мобилен интернет
сменяш firmware на флашката и си запази драйверите.
после само сменяш картата и си готов.
Re:Разкодиране стара USB флашка от оператор за мобилен интернет
Тук е абсолютно същата флашка , но данните под капака не съвпадат с данните от сайта . При мен е "X220L-2BVVBG1" , а на сайта това го няма . Най близкото е "X220L-2XVVBG1_MAC_PTS421" и е за МАК . Свалих го и разархивирах - наистина си е само за МАК .
Да търся ли и на други места , или да търся някакъв архив евентуално ( ако по стара версия ) ?
_________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1327757699[/time]_________________________________________________
Мда , няма смисъл да търся вече нов firmware , разкодирах си я .