Резултати от 1 до 2 от общо 2

Win2K QoS / Traffic shaper

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    95
    #1

    Win2K QoS / Traffic shaper

    niakoi podkarval li e Qos-a pod win2k adv. server i ako da, moje li da obiasni kak stava nomera.



    win2k-to mi e PDC, ima si acservice account s administrator pravila koito se polzva ot QOS (RSVP) service, na LAN kartata si ima QoS Packet Scheduler Service i t.n. Nastroil sum i subnets sas suotvetnite traffic limits..., no greshkata koato postoianno mi dava v even loga e : "This host can not be ACS since the Active Directory has not been properly configured via the QoS ACS management console. Please configure the subnets via the QoS ACS mangement console."



    Niakoi ako znae kakav e problema, ste buda blagodaren.

    Podoziram che moje da e ot tva che Lan kartata triabva da e 802.1p compliant (a tia ne e) no ni me se viarva da ne moje da se pusne spokoino elementaren traffic shaper pod win2k adv. serv.



    mersi predvaritelno




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #2

    Win2K QoS / Traffic shaper

    Domaina istinski li ti e shtoto ako ne e triabva da si polzvash tvoia DNS server inache niama da stane tova purvo vtoro triabva da imash Mrejovi karti deto podurjat standarta 802.1p..

    Triabva da dadesh prava na QOS pres Active directory....

    ima edno demo na saita na microsoft tam e obiasneno nagledno kak se pravi procedurata samo che dali shte trugne edin gospod znae !!!!

    Ako uspeesh da go podkarash nachi si dosta turpeliv chovek!!!!





    http://www.rootbg.com

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Shaper-i za Linux
    От Didddo във форум Linux
    Отговори: 3
    Последно: 22-10-03, 00:33
  2. traffic shaper
    От mitko-pitko във форум Linux
    Отговори: 3
    Последно: 16-12-02, 22:25
  3. Tyrsia shaper za NT?
    От m_17_Pyce във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 14-10-02, 15:52
  4. traffic
    От wds12 във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 10-05-02, 12:23
  5. Shaper za windows
    От Ivan във форум Мрежи
    Отговори: 12
    Последно: 30-04-02, 16:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе