Резултати от 1 до 15 от общо 15

FOG vs. NETISSAT

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    42
    #1

    FOG vs. NETISSAT

    Някой има ли впечатления от мрежата на FOG или кабелния интернет на NETISSAT?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #2

    FOG vs. NETISSAT

    vij iz foruma ...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    42
    #3

    FOG vs. NETISSAT

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by BAD_BOBIK


    vij iz foruma ...

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    щом питам ....



    1. видях няколко поста, но свързани само с кабелният на NETISSAT и при това отпреди няколко месеца. Само 2 поста бяха мнения на клиенти, останалите бяха от типа "чух това, чух онова....." - тея не ме интересуват

    2. за FOG нищо не видях

    3. ще съм ти благодарен ако нямаш мнение по въпроса, да не постваш тука само зарад едното постване.



    Интересува ме мнението на хора които са имали личен опит с въпросните доставчици за да мога да преценя евентуално към кой да се вържа.

  5. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #4

    FOG vs. NETISSAT

    postvam za6toto iz foruma ima6e tema za netissat ... i niama smisyl da pita6 pak sy6toto ne6to i da ti se otgovaria...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    42
    #5

    FOG vs. NETISSAT

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by BAD_BOBIK


    postvam za6toto iz foruma ima6e tema za netissat ... i niama smisyl da pita6 pak sy6toto ne6to i da ti se otgovaria...

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    [!] губиш ми времето само.

    според мен съвсем ясно съм написал че съм ги прегледал темите за NETISSAT (още преди да запитам). имаше две мнения на клиенти (и двете от преди няколко месеца забележи!) - 1 отричателно и 1 положително - останалите мнения бяха безмислени като твоето тук.

    <font color="red">за FOG нищо не видях</font id="red">

    затова и питам - търся актуално инфо. в крайна сметка тоя форум е за това - да се пита.

    ако обичаш не ми губи повече времето с твойте постове - не ми вършат работа.



    Ако има по някой клиент на двете фирми ще съм му благодарен ако сподели мнението си за тях.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    249
    #6

    FOG vs. NETISSAT

    За FOG не съм чувал. Аз съм клиент на Netissat и съм сравнително доволен. Сътношението пари качество е добро. Самия екип на Netissat е доста коректен, но има и друг фактор за качеството като цяло и той се нарича Еvrotur. А те все още не могат да поддържат много адекватно мрежата си за да няма сривове с Нета. Също тека зависи и от квартала според мен. Друг е въпроса, че ако някои тръгне да се включва към кабелната телевизия нелегално, познай как прецаква Нета на честно плащащите си хора.

    В момента е далавера да се вържеш към Netissat защото имат и промоция на каб. модеми. Аз моя си го взимах на 270лв.

    Абе като цяло съм доволен от кабелния Нет през Netissat.







    P.S. Eiii tia ot Netissat sega trebe da mi otpusnat edin bezplaten mesec za reklamata deto ia naravih [:D]

    Dogovora mi e N. 444

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    22
    #7

    FOG vs. NETISSAT

    Na lemmy ne mu vqrvai mnogo,shtoto vednuj se oplakva,che Netissat bili ******i i ne znam si kvo,drug put bili THE BEST,abe izobshto user s labilna psihika ))))

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #8

    FOG vs. NETISSAT

    Хъм, тъкмо да ви попитам нещо... покрай увеличенията на цените за дайъл-ъп, се реших at last да се вържа по кабел. Става въпрос за София: отскоро живея там и с доставчиците всичко ми е пълна мъгла. Help? Somebody please? :-))))

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    249
    #9

    FOG vs. NETISSAT

    Mergoooooo kato te vidia na Alexandra shte te spukam na X-men, sha znaesh ))))))



    Aaa kak e Sofia-Lan megdu drugoto?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    22
    #10

    FOG vs. NETISSAT

    Ami,Kirande,v sluchaq vsichko opira do money,taka che purvo trqbva da kajesh kolko pari na mesec shte otdelqsh,v koi raion na Sofiq si i t.n. i chak sled tva nqkoi moje da ti dade suvet.



    A ti,Lemmy,nedei da se vzimash tolko seriozno))

  13. YG
    YG е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    348
    #11

    FOG vs. NETISSAT

    Бил съм клиент на мрежата на FOG. Момчетата от потдръжката са добри - админа също е симпатяга. Бях на неограничен трафик. Повече от 4к - забрави. Прекъсвания на връзката имаше, но моментни т.е. не е болка за умиране. Връзката е с UTP трябва ти само мрежова карта. Правеха локален сървър с не лоши неща. Като цяло не бих се оплакал, но покритието е проблем. Ако трябва обаче да избирам - сага съм вързан към евроком/cablebg и мисля че съм по-доволен.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #12

    FOG vs. NETISSAT

    Ами аз съм към Нетиссат от около 2 месеца. Не се оплаквам доста добре се държи нета. Скоростите си ги държи и горе долу се тегли с толкова, за колкото си си платил. Напоследък доста често взе да се разпада връзката и трябва да се рестартира модема но това не е чак такъв проблем. Налагало ми се е да ползвам и съпорта им. С тях също не съм имал проблеми. Отговаряли са ми и са ми оправяли проблемите доколкото зависят от тях. Както беше споменато обаче, не всичко зависи само от нетиссат. При мен обаче момчетата от Евротур също си вършат работата. Аз лично съм доволен. Все пак си зависи и от квартала, така че е хубаво да провериш ако има някой от твоя квартал да каже как е.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    42
    #13

    FOG vs. NETISSAT

    Благодаря за инфото на lemmy, YG и X-RAY. Кварталът е Иван Вазов. Засега точно това, че зависи и от кабелният оператор, ме възпира да се свържа по този начин. До 1-2 седмици ще се реша на един от двата варианта, няма как.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #14

    FOG vs. NETISSAT

    I az sum na netissat, dosyta suobshtenia sum izpisal iz foruma za tiah. Ot septemvri sum abonat i biah dovolen do dekemvri - denia sled katoi si platih taksata neta se precaka i taka do predi 4 dni... pochti celiq dekemvri sled 10-ti niamah net, a predi tova prekusvashe na 5-6 minuti.. bavna vruzka i t.n. Sega vsichko e ok i se nadiavam da niama pak gafove... inache sega ot BG si teglia s mejdu 50-60k, ot chujbina s 20-30 prez niakoi download manager deto cepi failovete ili prez p2p programa ako teglsih ot mnogo hora... vseki sluchai 80 leva ne mesec me ustroiva MNOGO poveche ot 200 za mizeren dial up po cifrov (25 za net-a i 180-200 telefon...)

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    249
    #15

    FOG vs. NETISSAT

    Az puk poslednata 1-2 sedmici vuobshte ne sum dovolen. Niamam po 7-8 h na denonoshtie. A prez ostanaloto vreme neta e pulna boza. Ot supporta na Netissat mi kazvat, 4e ima problemi s mregata na evrotur, no men tova ve4e vuobshte ne me interesuva. Plashtam si redovno, dage si predplashtam i ne me interesuva. Ako kakto kazvat ot Netissat, 4e idvashtata sedmica shtial da bude opraven problema e dobre, no ako ne bude prosto si prodavam modema. Dokolkoto znam v moia kvartal ima nekvi Lan dostav4ici i shte se vruzvam kum tiah. E..l sum gi u g..za tia ot evrotur.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. за кабелния интернет на Netissat
    От Geko във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 13-12-02, 21:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе