Резултати от 1 до 3 от общо 3

Internet Explorer 6.0

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    12
    #1

    Internet Explorer 6.0

    Предварително поясняване на проблема:

    На мен ми се налага да ползвам компютрите от интернет зали. Там обаче операционната система е 98 (на всички), която поддържа Internet Explorer 4.0. Обаче на мен ми е необходим Internet Explorer 6.0. Всеки би казал, че проблема е никакъв, и ще ми покаже този линк http://www.microsoft.com/downloads/d...DisplayLang=en за да си го изтегля от там. Обаче – аз всеки път ползвам различни компютри (и от различни зали) и ми е необходимо всеки път да го тегля отново, което също не би било проблем, ако за инсталацията му не се ползват системни файлове, които той тегли от интернет и които са с големина приблизително 18 мегабайта, и при скоростта с която работят интернет залите, които ползвам всичко става за около един час. Аз не искам всеки път когато седна зад даден комп, да тегля по един час системните файлове на Internet Explorer 6.0, преди да започна съществената си работа.

    Въпросът ми е – някой може ли да ми каже, как да си прехвърля на диск целият Internet Explorer 6.0, та да не се налага да го тегля от нета, а да го качвам от дискът? Самият exe. Файл е голям 480 кабайт и той не ми е проблем. Него винаги мога да го прехвърля на диск. Обаче не ми е ясно как да сторя това със целият Internet Explorer 6.0 така, че да го инсталирам от самият диск, а да не го тегля от нета!

    Благодаря предварително за отговорите!


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    129
    #2

    Internet Explorer 6.0


  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    12
    #3

    Internet Explorer 6.0

    Мерси много

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем с internet explorer
    От emiliq_e във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 09-03-09, 19:06
  2. Internet Explorer
    От DENITO във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 03-06-08, 23:33
  3. Help Internet Explorer
    От ksm във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 03-09-05, 20:16
  4. Win XP и Internet Explorer
    От Wizard във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 14-05-03, 23:40
  5. Tup "bug" v Internet Explorer
    От Aquadark във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 12-11-02, 00:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе