Резултати от 1 до 4 от общо 4

Как да вградя субтитри в Ави

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    2
    #1

    Как да вградя субтитри в Ави

    Здравейте, от скоро чета и препрочитам ПОСТ-овете, на този форум и съм "меко" казано изненадан от компетентност- а, на повечето юзери относно ДВД плейърите, и поради тази причина бих искал да задам няколко въпроса.

    1. Поради негарантираната съвместимост на фирмуери за някой модели на Нео DVD PDX77 , смятам да се въздаржа , поне за момента от качване на нов фирмуер, та мисълта ми беше ....имали някакъв начин да се вградят субтитрите направо в *.АВИ файл при което качеството да си остане възможно най-добро, звука също да не се промения , и ако е възможно да се побере на ЕДИН диск 700мб

    2. Ако някой има идея по въпроса ще съм адски благодарен





    благодаря и разчитам на компетентноста на Всички ,,,

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #2

    Как да вградя субтитри в Ави

    може естествено, но трябва филма да се прекодира наново, което отнема време(доло горе става в реално време).

    Програма: Virtual Dub+plugin-Subtitler;



    Има6е и една програма дето е предназна4ена само за това, но не си и спомням името. Напи6и в търса4ката на data.bg - subtitle и ще излезе резултат;

    Друг подходящ адрес е dvd.bpx.sk



    УСпех

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    2
    #3

    Как да вградя субтитри в Ави

    Извинявай , виждам че си се занимавал с ВиртуалДъб , искам само да те попитам, с какви настройки да го направя пре -кодирането смисъл имали пак някакви калкулирания за БитРейт-ове или нещо такова , ако евентуално имаш малко по-вече време за да го опишеш стъпка по стъпка , ще си велик.

    Интересуваме след като съм отворил филма (със ВиртуалД) след като съм прибавил и филтъра(за субтитрите) , като му цъкна на Видео/компресия/DivX Pro/Configure...е от там на татък ми е мъглата , за тези настройки не ми е много ясно какво трябва да е ако измислиш нещо и не те мързи много

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #4

    Как да вградя субтитри в Ави

    Ами общо взето не съм се занимавал много усилено с това, но каквото знам ще ти кажа.

    Като ЗАреди6 филма и плyгина за субтитрите, трябва да конфигурира6 размера на буквите, енkодинг-а и т.н.. Когато даде6 play на филма трябва субтитрите да излизат така на превюто както ти искаш. Мисля 4е subtitler-a работеше само с определен формат субтитри и тези които ги имаш трябва предварително да ги преконвертираш в нужния формат;

    На video iзбираш Full processing mode , избираш кодека и в неговите настройки има няколко стандартни настройки за ка4еството: Избира6 ка4еството което те удовлетворява по метода на опита и грешката.





    И го пуска6 да компресирва.......

    Това е което си спомням от работата ми с Virtual Dub


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как да си вградя субтитри на DVD диск ?
    От vdsvicky във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 23-10-11, 21:12
  2. Субтитри
    От tannoy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 12-05-06, 18:27
  3. как да вградя <div> в php file
    От zoro във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 3
    Последно: 22-11-04, 17:25
  4. Как да вградя субтитрите във avi файла?
    От g_velev във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 11-12-03, 16:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе