Резултати от 1 до 6 от общо 6

Психарии нек'ви?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #1

    Психарии нек'ви?

    Я покрай комедиите на obshtinska_mishka кажете и някакви стойностни психо-трилъри от типа на The Cube, по-възможност (но не задължително) да са от по-новичките?

    Предварително !

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #2

    Re: Психарии нек'ви?

    Saw
    как само чакам 2к-та таз година... :dock:

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #3

    Re: Психарии нек'ви?

    House of Wax (2005)
    Genre: Horror
    Plot Outline: Car troubles lead a group of college students to wander into a museum overseen by a sadistic curator

    http://www.imdb.com/title/tt0397065/

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #4

    Re: Психарии нек'ви?

    скоро не съм гледал психарии за които да кажа че ме кефят. последно бях гледал "ТО" (не знам каква екранизация беше) обаче беше боза и половина направо съжалих че го гледах. Сега и книгата няма да ми е повече интересна. Спомням си преди доста време когато гледах 'Мотоциклет - вампир" ме беше страх да излизам после

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re: Психарии нек'ви?

    като се прибера вкъщи ще list-на тук едно списъче (смятам качествено) на нещата, които аз съм сметнал за стойностни... опитват се хората, но не успяват да направят нещо както трябва. house of wax, споменат по-горе, е леко страшен, но изключително неиздържан научно, което на мен ми уби 90% от удоволствието. grudge пък е нагло изплагиатстван от the ring.. изобщо - сушааааа

    добавено:

    exorcist: the beginning
    constantine
    the haunting
    darkness
    resident evil 2
    the amytiville horror
    deep evil

    а като се върнем по-назад:
    Stigmata
    The Cell
    Final Destination
    House on the Haunted Hill
    Frailty
    The Ring
    The Others
    Ghost Ship
    Deep Blue Sea
    Event Horizon
    John Carpenter's Vampires
    Wrong Turn
    Resident Evil
    The Order
    They
    The Ninth Gate
    Mindhunters

    списъкът далеч не е пълен или изчерпателен, а е само на тези, които са ми харесали повечко. пропуснати са "шедьоври" като house of 9, shutter, red eye и други подобни B-rated, low budget "квартални продукции"

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #6

    Re: Психарии нек'ви?

    Гняв
    The Grudge

    Държава: Япония, САЩ, Германия
    Година: 2004
    Официален сайт
    Времетраене: 92 минути

    Жанрове: Трилър, Ужаси
    Звук: Dolby Digital, DTS, SDDS
    Световна премиера: 22.10.2004
    Премиера в България: 08.07.2005



    Рейтинг: 87.18%

    (Да 34, Не 5)

    Режисьор: Такаши Шимизу
    В ролите: Сара Мишел Гелър, Джейсън Бер, Уилям Мапотър
    Сценарист: Такаши Шимизу, Стивън Суско

    Световен разпространител: Sony Pictures Entertainment
    Разпространител кино: Александра филмс

    “Гняв” е римейк на японския филм на ужасите JU-ON: THE GRUDGE, който разказва за скрития ужас тлеещ под уж нормалната фасада на къща в Токио. Всъщност, мястото е обсебено от зловеща чума, която разрушава живота на тези, които влязат там.

    Познато като “гневът”, проклятието причинява смъртта на жертвите по време на ужасяващ пристъп на гняв и се предава като безкраен вирус от човек на човек на всеки, който посети къщата.

    Карън (Сара Мишел Гелар) е американска медицинска сестра работеща в Япония. Един ден тя се съгласява да поеме смяната на своя колежка, която не е отишла на работа. На посочения адрес тя намира само полудяла възрастна американка (Грейс Забриски), чиято къща е разхвърляна и полуразрушена.

    Карън чува странни звуци от горния етаж и опитът й да разбере какво става я сблъсква с нещо свръхестествено и толкова ужасно, че не би могло да се побере в ума на нормален човек. Къщата се оказва убежище на древно зло, което не може да се насити да взима жертви. Карън успява да научи тайната на проклятието и трябва да го спре преди да е станало твърде късно...


    copy paste от kino.dir.bg .... направо ще ви разбие психиката този филм. Да се гледа на тъмно с надута музика.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе