Резултати от 1 до 7 от общо 7

Проблем?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    270
    #1

    Проблем?

    Някой има ли представа,защо имам проблем със звука(върви на бързи обороти) като си пусна някакво филмче(някои вървят нормално,но повечето),с Windows2000 съм и ffdshow,звуковата карта е creative pci(обикновенна-от едно време)
    Благодаря предварително :coolsmiley:

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: Проблем?

    предполагам, че по-скоро проблемът ти е, че на моменти спира, след което "настига", нали?

    ако е това, най-често проблемът е породен от бавен процесор и висок bitrate на филма (такива на 2 диска).

    едно и също ли се получава на full screen и в прозорец?

  4. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    270
    #3

    Re: Проблем?

    За fullscreen въобще не мога и да си помисля,но преди нямаше такива проблеми,но някой си е играл с настройките,а звукът постоянно си един такъв писклив...дали някоя от настройките на ffdshow-то може да ме е***а?

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #4

    Re: Проблем?

    G_R_U, сложи си последната версия на "AC3 Filter" и поразгледай настройките му... може оттам да регулираш нещо...


  6. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    150
    #5

    Re: Проблем?

    Пускаш си някоя mp3-ка на winamp-а и след това пускаш филма да върви. След като тръгне филма затваряш winamp-а. Поне при мене тоя проблем се оправя така. Имам го и при winбоза 98 и при winбоза ХР. Това е единственото работещо решение до което успях да стигна.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #6

    Re: Проблем?

    Little_Alien* е дал святно решение - доста време , като нямаше свестни кодеци това помагаше
    Иначе смятам че знаеш какво е най-правилното решение - реинстал win, sound & VGA , и тогава някой светен кодек
    аз ползвам вече година ето тези кодеци http://free.hit.bg/mrtechno/Codecs6018_allin1.exe
    и досега съм нямал никакви проблеми - вървят без грижи и на Celeron 1000 MHz

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    270
    #7

    Re: Проблем?

    Благодаря на отзовалите се ,
    ще опитам вариантите тук ,ако не става REINSTALL

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе