Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 21

Изпълнения на Борис Машалов

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #1

    Изпълнения на Борис Машалов

    Интересувам се от изпълнения на Борис Машалов. След безуспешно търсене по фрее сървърите намерих само песента "Заблеяло ми агънце"

    Ако случайно някой има CD и има възможност да качи някоя песен, ще съм благодарна (или ако знае линк, който съм изпуснала)

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    Изпълнения на Борис Машалов

    @Jenny, и аз имам само нея. Поне с хубаво качество ли ти е? Моята е 192 КВ, 11 МВ.




  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #3

    Изпълнения на Борис Машалов

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">@Jenny, и аз имам само нея. Поне с хубаво качество ли ти е? Моята е 192 КВ, 11 МВ.

    <div align="right">Originally posted by IvO_tm*-*25/08/2004*:* 14:05:29</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    И моята е така. Явно само една се разпространява в Интернет.

    Странно е, че няма записи, а от моите познати никой няма дори и касета.

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #4

    Изпълнения на Борис Машалов

    Има излезнал един диск - "Златните гласове на българската фолклорна песен", но явно още никой не го е качил в Нет-а. В него има 3 песни на Борис Машалов.



    Ето описа:



    I. Гюрга Пинджурова

    1. Омиле ми ягодо

    2. Гугутка гука в усои

    3. Чича рече да ме жени

    II. Борис Машалов

    4. Провикнал се Николчо

    5. Недо ле, Недке хубава

    6. Заблеяло ми агънце


    III. Атанаска Тодорова

    7. Снощи си мамо отидох

    8. Мама си Пенка учеше

    9. Засвирила е тънка свирка

    IV. Йовчо Караиванов

    10. Заплакала е гората

    11. Баба била злояда

    12. Забрави си Марко аленото конче

    V. Мита Стойчева

    13. Гукнали сиви гълъби

    14. Отдолу идат ергените

    15. Авлига пее




  6. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #5

    Изпълнения на Борис Машалов

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Има излезнал един диск - "Златните гласове на българската фолклорна песен", но явно още никой не го е качил в Нет-а. В него има 3 песни на Борис Машалов.

    <div align="right">Originally posted by IvO_tm*-*27/08/2004*:* 05:47:27</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Да, и аз го намерих с Google, но все пак е сборен. Благодаря ти.

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #6

    Изпълнения на Борис Машалов

    Значи и двамата се въртим в кръг.

    Ако все пак намеря нещо, ще те уведомя.




  8.  
     
  9. sven
    Guest
    #7

    Изпълнения на Борис Машалов

    Имам Бест На Борис Машалов но не зная де да го кача.

    Имам акаунт на bubu.to.Ако го кача ще ви се обадя.

    192KB

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #8

    Изпълнения на Борис Машалов

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Имам Бест На Борис Машалов но не зная де да го кача.

    Имам акаунт на bubu.to.Ако го кача ще ви се обадя.

    192KB

    <div align="right">Originally posted by sven*-*10/09/2004*:* 13:18:12</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    sven, ще съм ти благодарна! Предполагам, не само аз.

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #9

    Изпълнения на Борис Машалов

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Имам Бест На Борис Машалов но не зная де да го кача.

    Имам акаунт на bubu.to.Ако го кача ще ви се обадя.

    192KB

    <div align="right">Originally posted by sven*-*10/09/2004*:* 13:18:12</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    sven, ще съм ти благодарна! Предполагам, не само аз.



    <div align="right">Originally posted by Jenny*-*12/09/2004*:* 02:46:44</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Да, и аз също :-)




  12. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    1
    #10

    Изпълнения на Борис Машалов

    Здравейте, Jenny и IvO_tm. Мисля, че мога да ви помогна. Ако сте в България, може да изтеглите песни на Борис Машалов от тук:http://f.sellinet.net/2/buch/music/BORIS%20MASHALOV/. А относно сборния албум проверете в www.m-b0x.com. Изобщо има доста стойностни неща в българския web.

  13. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #11

    Изпълнения на Борис Машалов

    Благодаря ти много Jefff, но за съжаление...



    <font color="red">Forbidden



    You don't have permission to access /2/buch/music/BORIS MASHALOV/ on this server.
    </font id="red">



    Ще го тествам през разни интервали от време...




  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #12

    Изпълнения на Борис Машалов

    Mnogo me zaradvahte s tezi postove:-) Ba6ta mi ot koga me podpitva za tiq pesni a i az gi haresvam, osobeno zaiko kukuraiko i onaq za muhata ;-)

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #13

    Изпълнения на Борис Машалов

    Jefff, и аз ти благодаря за линковете. За съжаление до първия няма достъп наистина.

    Popkaro, и ние се радваме, че ти се радваш []


  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #14

    Re: Изпълнения на Борис Машалов

    Свен не се е логвал от доста време. Някой друг разполага ли с информация откъде може да се изтегли нещо на Машалов. Ако някой го има на диск моля да се обади, ще му платя копието.
    Благодаря.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #15

    Re: Изпълнения на Борис Машалов

    Ако не е задължително да е без пари...
    http://www.2be007.com/index.php?acti...productID=8339

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Почина Борис Стругацки
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 7
    Последно: 20-11-12, 08:44
  2. РИА Новости: Почина Борис Елцин
    От dragozow във форум Коментирай новина
    Отговори: 6
    Последно: 24-04-07, 00:39
  3. Търся изпълнения на акордеониста Петър Ралчев
    От ipnaid във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 0
    Последно: 06-10-05, 14:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе