Резултати от 1 до 12 от общо 12

Саундтрак към филма Особен урок

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #1

    Саундтрак към филма Особен урок

    Търся под дърво и камък целия саундтрак, не само песента в началото. Има няколко страхотни инструментала,на които особено държа, но не знам как се казват:-(

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #2

    Re: Саундтрак към филма Особен урок

    Имам приятел, който е също луд фен на този филм и на музиката му. Ще го попитам и ако нещо изскочи - ще пиша пак.

    P.S. Даже ми се струва, че по негова молба бях търсил вече веднъж саундтрака, но нямаше време да го теглим.
    Ето стъпките за да успееш:
    - накрая на филма виж как се казва автора на музиката, композитора.
    - ако нямаш програмата Emule - изтегли си я, инсталирай я добави актуален списък със сървъри.
    - като е готова за работа - напиши в полето за търсене името на композитора - посочи в какъв вид го търсиш - като архив (rar / zip с много аудио файлове в него) или като единичен аудио файл (mp3, wma) и пусни търсене.
    - избери да ти търси в сървър (глобално) и после ещо веднъж в Кад мрежа.
    - избери резултатите с най-много източници на 2-те места и кликни върху тях за сваляне.
    - с Emule не става бързо, минава време, но селед няколко часа до ден два със сигурност ще имаш търсеното. Стига да има доста източници.
    Успех!

  4. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #3

    Re: Саундтрак към филма Особен урок

    http://the-manchester-morgue.blogspo...rticulire.html

    Filename: francis lai - la lecon particuliere.rar

    http://lix.in/7e629e

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #4

    Re: Саундтрак към филма Особен урок

    Скаран съм с всякакви Р2Р програми, торент тракери и прочее:-))).Композитора го знам, но... и това не ми помага(Франсис Ле).На всичко отгоре не мога да тегля от БГ фри сървъри(ако са останали такива?!?!?).
    Все пак благодаряза отзивчивостта. Ще опитам да кача някъде миди семпъл на мелодията поне.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #5

    Re: Саундтрак към филма Особен урок

    Дано линка от @Tommorow да ти свърши работа.

    А скаран с този тип програми какво значи - че не ги познаваш или ги недолюбваш?
    Еmule e чудесна програма, на български е също така, не се искат никакви особени познания за да се справиш с нея. Ако не за този случай - ще ти върши работа за каквито си искаш файлове и архиви в бъдеще. Тя е просто "a must" за всяко PC

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #6

    Re: Саундтрак към филма Особен урок

    Благодаря Tommorow. На 11 процента е вече:-)))

    Румене, не ги познавам за да не ги долюбвам:-)) Мулето го пробвах преди около 5 години(или беше магарето?!?!?!) и така не схванах как работи, за това го зарязах.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #7

    Re: Саундтрак към филма Особен урок

    Цитат Първоначално публикувано от Popkaro

    Румене, не ги познавам за да не ги долюбвам:-)) Мулето го пробвах преди около 5 години(или беше магарето?!?!?!) и така не схванах как работи, за това го зарязах.
    Ти си го изтегли и инсталирай, пък форума за какво е - нали за помощ по такива въпроси
    Наистина е лесно, 20 минути ще ти стигнат да хванеш всичките тънкости.
    От тук си изтегли програмата: http://www.emule-project.net/home/pe...=1&rm=download
    От тук се изтегля лист със сървърите, който автоматично се добавя във вече инсталираната програма. http://ed2k.2x4u.de/index.html
    Нататък ако имаш въпроси - питай, насреща съм
    Само ще ти кажа, че си събирам поп музика от определен стил от 80-те години. Трудно се намират, даже много трудно. Благодарение на Emule колекцията ми е от вече над 3500 песни.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #8

    Re: Саундтрак към филма Особен урок

    Благодаря, ами ще опитам, дано да му надвия:-). Аз ползвам за същата цел IRC и трябва да ти кажа че сума нещо съм изкопал от там.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #9

    Re: Саундтрак към филма Особен урок

    Ето какви резултати излязоха при търсене с името на композитора - при това само архиви и само "глобално". Значи може да се намери още доста нещо.

    [img width=800 height=342]http://media.snimka.bg/0579/007414024-big.jpg[/img]

  12. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #10

    Re: Саундтрак към филма Особен урок

    Мулето е ок, но ако не си с поне 2-3 от най-елитните антивирусни ъпдейтнати до бази данни отпреди 2-3 минути - все едно си играеш с новогвинейски тайпан по къси гащи...

  13. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    961
    #11

    Re: Саундтрак към филма Особен урок

    Цитат Първоначално публикувано от roumen68
    Имам приятел, който е също луд фен на този филм и на музиката му. Ще го попитам и ако нещо изскочи - ще пиша пак.
    Този твой приятел дали няма да сподели някое .AVI, че и аз бих го изгледал.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #12

    Re: Саундтрак към филма Особен урок

    Цитат Първоначално публикувано от Karata
    Този твой приятел дали няма да сподели някое .AVI, че и аз бих го изгледал.
    Eто го филмчето в Emule.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Урок по демокрация
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 13
    Последно: 20-11-13, 09:34
  2. Особен въпрос
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 10
    Последно: 29-05-12, 21:53
  3. LED Angel Eye Rings - урок по ръкоделие
    От Riki888 във форум Автомобили
    Отговори: 1
    Последно: 29-04-09, 10:43
  4. Maлко особен проблем
    От eli82 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 03-11-06, 00:10
  5. Особен даунлоад мениджър. HELP
    От FunFun във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 02-08-04, 15:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе